Išankstinė pacientų registracija galima internetu svetainėje www.sergu.lt

Aktualijos

Kalėdų šventė

Kalėdų šventė 2018-01-11

VŠĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tuberkuliozės filialo vaikų skyriuje, tikru stebuklu mažiesiems pacientams tampa ilgai laukta Kalėdų šventė. Ji vaikus aplankė gruodžio mėn. 21 d.

VšĮ Respublikinė Klaipėdos ligoninė sulaukė Betliejaus ugnies

VšĮ Respublikinė Klaipėdos ligoninė sulaukė Betliejaus ugnies 2017-12-27

Kalėdų išvakarėse į VšĮ Respublikinę Klaipėdos ligoninę atgabenta Betliejaus ugnis, kurią kasmet iš Betliejaus į įvairias pasaulio šalis gabena skautai. Perduodant ugnį jie siekia, kad ji į miestą neštų šviesą bei rodytų kelią šviesai.

„HELOVINO“ vakaras

„HELOVINO“ vakaras 2017-11-28

2017 m. 10 mėn. 30 d. VŠĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tuberkuliozės filialo vaikų skyrius paminėjo „HELOVINO šventę‘‘.

Ligoninėje – nauja medicininė įranga

Ligoninėje – nauja medicininė įranga 2017-10-24

Kaip ir kasmet, siekiant kuo aukštesnės diagnostikos ir gydymo paslaugų kokybės pacientams, kuo palankesnių sąlygų tobulėti ir turėti modernią, saugią, patogią darbo aplinką specialistams, 2017 metais ligoninė modernizavo savo infrastruktūrą, įsigydama naują, šiuolaikišką medicininę įrangą.

Respublikinės Klaipėdos ligoninės slaugos specialistai dalinosi patirtimi tarptautinėje konferencijoje

Respublikinės Klaipėdos ligoninės slaugos specialistai dalinosi patirtimi tarptautinėje konferencijoje 2017-10-23

2017 m. spalio 13 d. Vilniuje, Lietuvos mokslų akademijoje vyko Nacionalinio kraujo centro  inicijuota tarptautinė mokslinė - praktinė konferencija „Šiuolaikinė kraujo komponentų transfuzija – nuo donoro iki recipiento“. Konferencijoje dalyvavo per 200 gydytojų, slaugytojų, kitų sveikatos specialistų, neatlygintinos kraujo donorystės skatintojų ir savanorių.

LYDERYSTĖ IR VADOVAVIMO PSICHOLOGIJA SĖKMINGAI SVEIKATOS PRIEŽIŪROS VEIKLAI 2017-10-12

Modernus požiūris į organizacijų vadybą akcentuoja ne vien vadovų, turinčių lyderio potencialą, poreikį. Vis dažniau dėmesys fokusuojamas į lyderių visuose organizacijos lygiuose ugdymą dėl esminio akcento į žmonių išteklių – pagrindinio organizacijų konkurencinio pranašumo šaltinio – efektyvų panaudojimą. Nuolatinės kaitos sąlygomis vadovai ne visada gali būti teigiamų pokyčių iniciatoriais, nes tik patys darbuotojai geriausiai žino, kas jų darbą gali palengvinti ir padaryti efektyvesnį. Todėl lyderystė imta traktuoti kaip visos organizacijos sugebėjimas, o ne tik išskirtinis kelių aukščiausiojo lygio vadovų bruožas. Nežiūrint skirtingų požiūrių į lyderystę, jos svarba šiuolaikiniame pasaulyje neapsiriboja vien bandymu ją interpretuoti integruojant į organizacijų vadybą.

Pažintinė išvyka su psichiatrijos filialo dienos stacionaro lankytojais

Pažintinė išvyka su psichiatrijos filialo dienos stacionaro lankytojais 2017-10-03

Šių metų vasaros sezoną su Respublikinės Klaipėdos ligoninės Psichiatrijos filialo Dienos stacionaro lankytojais užbaigėme sėkmingai ir aktyviai.

Tuberkuliozės filialo mažųjų pacientų išvyka į cirką

Tuberkuliozės filialo mažųjų pacientų išvyka į cirką 2017-09-04

2017 m. rugpjūčio mėn. 10 d. VŠĮ  Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tuberkuliozės filialo vaikų skyriaus ligoniukai  keliavo į Baltijos cirką, kuris skyriaus vaikams padovanojo nepamirštamas akimirkas ir šypsenas jų veiduose.

Skuodo 112 šeimų šventė 2017-08-29

2017 metų rugpjūčio 4 dieną Klaipėdos AVPK Skuodo rajono policijos komisariatas pakvietė Respublikinės Klaipėdos ligoninės Skuodo filialo ir Klaipėdos APGV Skuodo priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojus ir jų šeimų narius į renginį „ Skuodo 112 šeimų šventė“.

  PILNO RIEŠO SĄNARIO PAKEITIMO OPERACIJA

PILNO RIEŠO SĄNARIO PAKEITIMO OPERACIJA 2017-08-07

Lietuvoje jau eilę metų atliekamos klubo, kelio, čiurnos, alkūnės sąnarių endoprotezavimo operacijos. Tiek jauniems, tiek vyresniems pacientams dažnai įvyksta riešo sąnario traumos, dėl ko vystosi riešo sąnario potrauminis pažeidimas - artrozė. Šiuo metu pacientams Lietuvoje atsirado galimybė atstatyti riešo sąnario funkciją, pakeičiant riešo sąnarį dirbtiniu endoprotezu.

Puslapis 1 iš 10  Pirmyn 

 

...