Išankstinė pacientų registracija galima internetu svetainėje www.sergu.lt

Aktualijos

Erasmus sudentai iš Turkijos Respublikinėjė Klaipėdos ligoninėje

Erasmus sudentai iš Turkijos Respublikinėjė Klaipėdos ligoninėje 2018-07-04

VšĮ Respublikinė Klaipėdos ligoninė daugelį metų puoselėja abipusiai naudingą partnerystę su VšĮ Klaipėdos valstybine kolegija sudarydama galimybę dietetitkos srities studentams tobulinti praktinius įgūdžius modernioje praktikos bazėje.

Meras svečiuojasi dienos chirurgijos centre

Meras svečiuojasi dienos chirurgijos centre 2018-06-14

Dienos chirurgijos centre apsilankė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Vasara prasideda gražia ir prasminga švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. 2018-06-12

2018 m. birželio mėn. 1d. VŠĮ Respublikinės Klaipėdos Tuberkuliozės filialo vaikų skyriuje vyko šventė skirta Vaikų gynimo dienai.

Respublikinės Klaipėdos ligoninės dermatovenerologai – priešakinėse kovos su odos vėžiu linijose 2018-06-12

Respublikinės Klaipėdos ligoninės dermatovenerologai – priešakinėse kovos su odos vėžiu linijose 2018 metų birželio 9 dieną Druskininkuose vyko kasmetinė Euromelanomos akcija, kurios metu kurorto gyventojai ir svečiai Pramogų aikštėje buvo tikrinami dėl odos vėžio.

Konferencija “Slaugos Mokslo ir Praktikos Aktualijos 2018 m“ skirta ligoninės 85 metų jubiliejaus proga

Konferencija “Slaugos Mokslo ir Praktikos Aktualijos 2018 m“ skirta ligoninės 85 metų jubiliejaus proga 2018-06-06

2018 m. birželio 1 d.  Klaipėdoje jau penktus metus iš eilės vyko Respublikinės Klaipėdos ligoninės kartu su Klaipėdos universitetu rengiama slaugos profesijos aktualijoms aptarti skirta respublikinė mokslinė - praktinė konferencija„SLAUGOS MOKSLO IR PRAKTIKOS AKTUALIJOS 2018 M“ . Šiais metais renginys dedikuotas 85 metų veiklos sukaktį švenčiančiai ligoninei.

Respublikinės Klaipėdos ligoninės slaugos personalo gražios tradicijos tęsiasi

Respublikinės Klaipėdos ligoninės slaugos personalo gražios tradicijos tęsiasi 2018-06-06

VšĮ Respublikinė Klaipėdos ligoninė daugelį metų tęsia gražią tradiciją - organizuoja vienos dienos pažintinę, istorinę, edukacinę išvyką autobusu Lietuvoje ar kaimyninėse šalyse. 2018 m. gegužės 12 ir 26 dienomis 135 slaugos specialistai, slaugytojų padėjėjai ir kitas pagalbinis medicinos personalas turėjo galimybę aplankyti Rygą, Ventspilį ir Liepojos miestus.

Papildomai skirto PSDF biudžeto lėšų paskirtymas 2018-06-05

VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės administracija informuoja, kad nuo šių metų gegužės 1 d. papildomai skirtos PSDF biudžeto lėšos buvo paskirtytos taip:

Klubo sąnario gydyme – naujos galimybės

Klubo sąnario gydyme – naujos galimybės 2018-05-31

"Vėl susuko radikulitas", – taip dažnai įvardijamas apatinės nugaros dalies ar juosmens skausmas. Tačiau ortopedas traumatologas pataria įsitikinti, ar tikrai šiuos negalavimus sukelia nervų šaknelių uždegimas, mat dėl šių skausmų kaltas gali būti ir klubo sąnarys.

Baltijos šalių chirurgų kongrese Respublikinės Klaipėdos ligoninės slaugytojai diskutavo apie tolimesnę slaugos mokslo ir praktikos perspektyvą

Baltijos šalių chirurgų kongrese Respublikinės Klaipėdos ligoninės slaugytojai diskutavo apie tolimesnę slaugos mokslo ir praktikos perspektyvą 2018-05-16

Gegužės 11-12 dienomis Klaipėdos universitete vyko tarptautinis Baltijos chirurgų asociacijos ir Lietuvos chirurgų asociacijos organizuojamas 9-asis Baltijos chirurgų kongresas. Renginyje dalyvavo LR Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, ligoninių ir klinikų vadovai bei universitetų, kuriuose yra rengiami medikai ir sveikatos mokslų specialistai, vadovai. Taip pat Klaipėdos universitete lankėsi Pasaulio chirurgų draugijos pirmininkas A. Fishera bei Jungtinių Amerikos valstijų Klivlando klinikų vadovas R. M. Walshas.

Puslapis 1 iš 12  Pirmyn 

 

 

 

...