Anesteziologijos skyriaus ir operacinės gydytojai

Mindaugas Benetis

Gydytojas

Aistė Mitkuvienė

Gyd. anesteziologė.

• Lietuvos anesteziologų – reanimatologų mokslinė praktinė konferencija „Saugumo anesteziologijoje ir intensyviojoje terapijoje link: Helsinkio deklaracijos nuostatų įgyvendinimas“, 2014 m. Kaunas.
  • Europos anesteziologų draugijos kursai: kritinės būklės, trauma, kraujuojantis pacientas, Kaunas. 2016 m.
  • Tobulinimosi kursai „Sunkių kvėpavimo takų valdymas naudojant medicininę simuliaciją“, Kaunas. 2016 m.

Lidija Galdikienė

Gyd. anestiozologė.

Rita Andrijanovienė

Darbo stažas - 12 metų.

Išsilavinimas ir kvalifikacijos kėlimas:

• Tobulinimosi kursai "Echoskopijos pritaikymo galimybės regioninėjė nejautroje", Vilnius. 2017 m.
  • Kursai „Gyvybei grėsmingų sindromų bei ligų diferencinė diagnostika ir pradinio gydymo principai“, 2015 Klaipėda
  • 2001 m. baigė Vilniaus universitetą.

Alenas Pakarklis

Gydytojas anesteziologas - reanimatologas.

Eglė Deščerienė

Gydytoja anesteziologė - reanimatologė.

Išsilavinimas ir kvalifikacijos kėlimas:

• Kursai „Gyvybei grėsmingų sindromų bei ligų diferencinė diagnostika ir pradinio gydymo principai“, Klaipėda. 2016 m.

Rasa Bražiūnienė

Gydytoja anesteziologė - reanimatologė.

• Kvalifikacijos tobulinimo kursai "Ultragarsas anesteziologijoje, intensyvioje terapijoje ir skubioje medicinoje", Kaunas. 2017 m.
  • 6-asis Lietuvos uroginekologijos draugijos suvažiavimas „Naujovės uroginekologijoje“, 2014 m.  Šventoji.

Aurelija Lukoševičienė

Genovaitė Bogušaitė

Antanas Mandeika

Anesteziologijos  skyriaus vedėjas, gydytojas - anesteziologas.

• Darbo stažas - 40 metų.
  • Baigė Kauno medicinos institutą.

• Mokslinė praktinė konferencija „Gairės ir rekomendacijos anesteziologijoje ir intensyviojoje terapijoje: nuo mokslo prie praktikos", Kaunas 2015.

Laima Janulienė

Operacinės vyresnioji slaugytoja.

Išsilavinimas:

• Klaipėdos Kolegijojos Sveikatos fakulteto Slaugos katedroje baigė slaugos studijas, jai suteiktas slaugos bakalauro kvalifikacinis laipsnis.
  • RKL dirba nuo 1982.08.18.

• Konferencija: "2017 - slaugos studijų, mokslo ir praktikos integracija tvariai sveikatos priežiūros sistemai", Kaunas. 2017 m.
  • Apsilankymas ir susipažinimas su darbu Ciuricho universitetinės ligoninės operacinių bloke ir Ethicon Surgicel hemostatikų gamykloje, Vokietija. 2017 m.
  • Mokslinė – praktinė konferencija „Medicinos prietaisų valymo ir sterilizacijos procesų monitoringas sveikatos priežiūros įstaigose“, Kaunas 2015
  • Mokslinė praktinė konferencija „Pažangios technologijos-pagalba pacientui“, 2014 m. Kaunas.
  • Respublikinė mokslinė – praktinė konferencija „Slaugos administravimas: pokyčiai ir naujos galimybės“, 2014 m. Vilnius.

Nerijus Ruškys

Anesteziologijos klinikos vadovas, gydytojas anesteziologas - reanimatologas.

• Baigė Vilniaus universitetą.

• Laidinės anestezijos mokymai Freiburgo universitetinėje ligoninėje, Vokietija.
  • Forumas „Grybelinė infekcija intensyviojoje terapijoje“, 2014 m. Italija.
  • Europos anesteziologų kongresas, Jungtinė Karalystė. 2016 m.
  • Kursai „Kritinės būklės, trauma, kraujuojantis pacientas“, Kaunas. 2016 m.

Jurgita Sorakienė

Gytis Dambauskas

Gydytojas anesteziologas - reanimatologas.

• Praktinė klinikinė stažuotė periferinių nervų blokados klausimais, 2014 m. Nyderlandai. Komandiruotės ataskaita
  • Kursai „Ultragarsiniai metodai anesteziologijoje ir intensyviojoje terapijoje“, 2014 m. Kaunas.

Kristina Norvaišaitė

Gydytoja anesteziologė - reanimatologė. Darbo stažas - 12 m.

Tuberkuliozės filialo mažųjų pacientų išvyka į cirką

2017-09-04

2017 m. rugpjūčio mėn. 10 d. VŠĮ  Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tuberkuliozės filialo vaikų skyriaus ligoniukai  keliavo į Baltijos cirką, kuris skyriaus vaikams padovanojo nepamirštamas akimirkas ir šypsenas jų veiduose.