Anesteziologijos skyriaus ir operacinės gydytojai

Mindaugas Benetis

Gydytojas

Aistė Mitkuvienė

Gyd. anesteziologė.

• Lietuvos anesteziologų – reanimatologų mokslinė praktinė konferencija „Saugumo anesteziologijoje ir intensyviojoje terapijoje link: Helsinkio deklaracijos nuostatų įgyvendinimas“, 2014 m. Kaunas.
  • Europos anesteziologų draugijos kursai: kritinės būklės, trauma, kraujuojantis pacientas, Kaunas. 2016 m.
  • Tobulinimosi kursai „Sunkių kvėpavimo takų valdymas naudojant medicininę simuliaciją“, Kaunas. 2016 m.

Lidija Galdikienė

Gyd. anestiozologė.

Rita Andrijanovienė

Darbo stažas - 12 metų.

Išsilavinimas ir kvalifikacijos kėlimas:

• Tobulinimosi kursai "Echoskopijos pritaikymo galimybės regioninėjė nejautroje", Vilnius. 2017 m.
  • Kursai „Gyvybei grėsmingų sindromų bei ligų diferencinė diagnostika ir pradinio gydymo principai“, 2015 Klaipėda
  • 2001 m. baigė Vilniaus universitetą.

Alenas Pakarklis

Gydytojas anesteziologas - reanimatologas.

Eglė Deščerienė

Gydytoja anesteziologė - reanimatologė.

Išsilavinimas ir kvalifikacijos kėlimas:

• Kursai „Gyvybei grėsmingų sindromų bei ligų diferencinė diagnostika ir pradinio gydymo principai“, Klaipėda. 2016 m.

Rasa Bražiūnienė

Gydytoja anesteziologė - reanimatologė.

• Kvalifikacijos tobulinimo kursai "Ultragarsas anesteziologijoje, intensyvioje terapijoje ir skubioje medicinoje", Kaunas. 2017 m.
  • 6-asis Lietuvos uroginekologijos draugijos suvažiavimas „Naujovės uroginekologijoje“, 2014 m.  Šventoji.

Aurelija Lukoševičienė

Genovaitė Bogušaitė

Antanas Mandeika

Anesteziologijos  skyriaus vedėjas, gydytojas - anesteziologas.

• Darbo stažas - 40 metų.
  • Baigė Kauno medicinos institutą.

• Mokslinė praktinė konferencija „Gairės ir rekomendacijos anesteziologijoje ir intensyviojoje terapijoje: nuo mokslo prie praktikos", Kaunas 2015.

Laima Janulienė

Operacinės vyresnioji slaugytoja.

Išsilavinimas:

• Klaipėdos Kolegijojos Sveikatos fakulteto Slaugos katedroje baigė slaugos studijas, jai suteiktas slaugos bakalauro kvalifikacinis laipsnis.
  • RKL dirba nuo 1982.08.18.

• Konferencija: "2017 - slaugos studijų, mokslo ir praktikos integracija tvariai sveikatos priežiūros sistemai", Kaunas. 2017 m.
  • Apsilankymas ir susipažinimas su darbu Ciuricho universitetinės ligoninės operacinių bloke ir Ethicon Surgicel hemostatikų gamykloje, Vokietija. 2017 m.
  • Mokslinė – praktinė konferencija „Medicinos prietaisų valymo ir sterilizacijos procesų monitoringas sveikatos priežiūros įstaigose“, Kaunas 2015
  • Mokslinė praktinė konferencija „Pažangios technologijos-pagalba pacientui“, 2014 m. Kaunas.
  • Respublikinė mokslinė – praktinė konferencija „Slaugos administravimas: pokyčiai ir naujos galimybės“, 2014 m. Vilnius.

Nerijus Ruškys

Anesteziologijos klinikos vadovas, gydytojas anesteziologas - reanimatologas.

• Baigė Vilniaus universitetą.

• Laidinės anestezijos mokymai Freiburgo universitetinėje ligoninėje, Vokietija.
  • Forumas „Grybelinė infekcija intensyviojoje terapijoje“, 2014 m. Italija.
  • Europos anesteziologų kongresas, Jungtinė Karalystė. 2016 m.
  • Kursai „Kritinės būklės, trauma, kraujuojantis pacientas“, Kaunas. 2016 m.

Jurgita Sorakienė

Gytis Dambauskas

Gydytojas anesteziologas - reanimatologas.

• Praktinė klinikinė stažuotė periferinių nervų blokados klausimais, 2014 m. Nyderlandai. Komandiruotės ataskaita
  • Kursai „Ultragarsiniai metodai anesteziologijoje ir intensyviojoje terapijoje“, 2014 m. Kaunas.

Kristina Norvaišaitė

Gydytoja anesteziologė - reanimatologė. Darbo stažas - 12 m.

Pacientams bus skiriami nauji endoprotezai

2017-07-17

Nuo rugsėjo mėn. pacientams bus skiriami ne tik klubo, kelio, čiurnos, peties ir alkūnės endoprotezai, bet ir kompensuojamieji riešo sąnariai. Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) centralizuotai nupirkti riešo sąnariai bus pristatomi į gydymo įstaigas, kuriose bus atliekamos jų implantavimo operacijos, apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.