Apollo DRF skaitmeninis rentgenoskopijos aparatas

APOLLO DRF2012 m. pabaigoje naujai suremontuotose patalpose pradėjo veikti daugiafunkcinis rentgenodiagnostinis aparatas Apollo DRF – tai naujausios kartos distancinio valdymo skaitmeninis rentgenoskopijos/rentgenografijos įrenginys pagamintas Villa Sistemi Medicali, tam, kad padidinti tiriamų pacientų ir tyrimų kiekį. Per 50 gyvavimo metų, Villa Sistemi Medicali (Italija) įsitvirtino tarp didžiausių medicininių bei dentalinių rentgeno diagnostinių sistemų gamintojų Europoje.

Platus, greitas ir tikslus judėjimas sumažina pasiruošimo tyrimui laiką ir padidina tyrimų skaičių. Pagrindiniai judesiai turi progresyvią greičio kontrolę, kurioje suderinamas judesių tikslumas bei greitis. Platus skanavimo diapazonas užtikrina pilną paciento padengimą rentgeno spinduliais be jokio išilginio stalviršio judėjimo. Visa tai užtikrina greitą judėjimą ir paciento komfortą tyrimo metu. Šiame modelyje atstumas nuo židinio iki kasetės yra 180 cm, todėl nebereikia atskirai pirkti plaučių stovo. Taip taupomos jūsų įstaigos biudžetas, palengvinamas darbuotojų darbas ir tausojamas aparatas (nebereikia atlikti papildomo mechaninio darbo).

Kiekviena subsistema yra suderinta taip, kad būtų gaunamas aukščiausios kokybės vaizdas su minimaliu nustatymų kiekiu. Tai leidžia susikoncentruoti ties pacientu, o ne ties įranga su kuria dirbama. Dirbant su rentgeno sistema Apollo DRF lengvai ir greitai galima atlikti skeleto, virškinamojo trakto,kraujagyslių, tomografijos, ERCP tyrimus. Sumažintas svoris, kompaktiškas dizainas ir pilnai simetrinis judėjimas, toks kaip +900/-900 stalo pakreipimas, palengvina instaliaciją ir išsprendžia patalpų trūkumo problemą.

APOLLO DRFYpatingas dėmesys buvo skirtas dozės, tenkančios pacientui, sumažinimui. Specialiai sukurtas judėjimo algoritmas išlaiko tiriamą organo vaizdą ekrano centre, kas pagreitina tyrimą ir tuo pačiu sumažiną pacientui tenkančią dozę. Integruota saugumo sistema nuolat tikrina stalo judėjimą ir rentgeno spindulių emisiją, kas užtikrina aukščiausią galimą paciento ir daktaro saugumą.

Privalumai:

• Aukščiausios klasės nuotolinio valdymo diagnostinė sistema apimanti visas galimas klinikinės diagnostikos sritis: rengtenografija, rentgenoskopijos, artroskopija, virškinamojo trakto, urologija, angiografija, flebografija.
  • Pilnas paciento padengimas rentgeno spinduliais judinant tik rentgeno vamzdžio ir detektoriaus sistemą. Paciento pozicijos keitimas nėra nebūtinas.
  • Atstumas tarp spindulių šaltinio ir detektoriaus –  iki 180 cm, todėl nebereikalingas atskiras krūtinės ląstos stovas.
  • Automatinė vieno iš dviejų tinklelių pasirinkimo funkcija.
  • Galimybė vaizdinti įvairias paciento kampines projekcijas.
  • Automatinio keleto vaizdų apjungimo į vieną funkcija („Auto Stitching“)
  • Tomografijos funkcija.

Sistemos komplektą sudaro:

• Universalus distancinio valdymo rentgeno stalas Apollo DRF su pakėlimo funkcija.
  • Genius HF-A 80kW galios generatorius.
  • Du didelės skiriamosios gebos sėjantieji tinkleliai.
  • 0,6/1,2 mm židinio dėmės skersmens, 40/100 kW rentgeno vamzdis,  šiluminėtalpa – 800 kHU.
  • Ekspozicijos kontrolės įrenginys.
  • Integruotas dinaminis plokščios panelės 17“ x 17“ ((43 x 43) cm) DRF detektorius.
  • Aukštos raiškos 18“ laboranto darbo konsolės monitorius.
  • 20“ monitorius su vežimėliu tyrimų patalpai.
  • Dozės produkto matavimo įrenginys.
  • SID – nuo 110 iki 180 cm.
  • Pilnas suderinamumas su DICOM standarto protokolais.

<Atgal

Tuberkuliozės filialo mažųjų pacientų išvyka į cirką

2017-09-04

2017 m. rugpjūčio mėn. 10 d. VŠĮ  Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tuberkuliozės filialo vaikų skyriaus ligoniukai  keliavo į Baltijos cirką, kuris skyriaus vaikams padovanojo nepamirštamas akimirkas ir šypsenas jų veiduose.