Ausų-nosies-gerklės ligų skyriaus gydytojai

Modestas Maslovas

Gydytojas otorinolaringologas.

• Operacinės technikos tobulinimo panaudojant biologinius preparatus stažuotė, 2018 m. Danija
  • 2017 m. atliko 2 mėnesių praktiką Vokietijoje, Greifswald`o universitetinėje ligoninėje, Galvos ir kaklo chirurgijos skyriuje (pagal Erasmus+ programą)
  • Tobulinimosi kursai: "International Milano Masterclass The Nose Inside Out", 2017 m., Milanas, Italija
  • Endoskopinės nosies chirurgijos praktiniai kursai: "28th Edition of the International Course on Endoscopic Surgery of the Paranasal Sinuses and Skull Base", 2016 m., Ghent, Belgija
  • Konferencija: "3rd Polish-Lithuanian ENT Congress", 2015 m., Augustavas, Lenkija
  • Konferencija: "The 3rd Congress of European ORL-HNS", 2015 m., Praha, Čekija
  • Konferencija: "1st Sinus Symposium", 2015 m., Berlynas, Vokietija

Konsultacijai priima konsultacinėje poliklinikoje (H. Manto g. 49, Klaipėda):

• II, IV: 13:00 - 16:00 val., 312 kab. Registracija telefonu (8 46) 41 07 46.

Donatas Boveinis

Gydytojas otorinolaringologas. Atlieka otoneurologinius tyrimus modernia aparatūra, esant galvos svaigimui, pusiausvyros sutrikimams, pacientams po galvos smegenų traumų, vidurinės ausies infekcijų. Tyrimai atliekami otoneurologų, neurologų, šeimos gydytojų nukreipimu. (Otoneurologiniam tyrimui be nukreipimo - konsultacija mokama - 30.80 EUR).

• 7-jame Baltijos šalių otorinolaringologų kongrese, Ryga. 2018 m.

Konsultacijai priima:

• I, III: 13:00 - 16:00 val. konsultacinėje poliklinikoje H. Manto g. 49, 312 kab. Registracija telefonu (8 46) 41 07 46.

Inga Katutienė

Gyd. otorinolaringologė

Konsultuoja su įvairia LOR patologija pacientus, kuriems reikalingas operacinis gydymas.

Atlieka videolaringoskopiją su NBI, diagnozuojant gerklų ligas.

●     Tobulinimosi kursai „Medical Expert Training in Clinical Benefits of NBI in Diagnostic Endoscopy in Laryngology“, Čekija. 2016 m.

●     Tobulinimosi kursai „International ENT COBLATION“, Anglija. 2016 m.

●     “6th Winter Days of Laryngology”, Šveicarija. 2016 m.

●     Tarptautiniai tobulinimosi kursai “Nosies ir prienosinių ančių endoskopinė/mikroskopinė chirurgija pažengusiems”, Kaunas. 2016 m.

●     Pasaulinis kongresas “IFOS 2017 World Congress Paris”, Paryžius. 2017 m.

●     Tarptautiniai tobulinimosi kursai “2-oji sinusų ir priekinio kaukolės pamato chirurgija”, Kaunas. 2017 m.

Konsultacijai priima:

• I - IV: 11.00 - 13.00 val. RKL ambulatoriniame-konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3)

Dalia Krūgelytė

Gydytoja otolaringologė.

Konsultacijai priima:

• II: 11.00 - 13.00 val. RKL ambulatoriniame-konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3).

Valdas Bernotas

Gydytojas otolaringologas.

• 25-asis Europos rinologijos ir alergologijos kongresas, 2014 m. Olandija.
  • Konferencija "Šiuolaikiška serozinio otito ir retrakcinės kišenės diagnostika ir gydymas", Kaunas. 2017 m.
  • 31st Politzer Society meeting and 2nd Global otology research formum. 2018 m. Gran Canaria, Ispanija.

Konsultacijai priima:

• III: 12.00 - 13.00 val. RKL ambulatoriniame skyriuje (S. Nėries g. 3).

Ingrida Anužytė

Gydytoja otolaringologė.

• 25-asis Europos rinologijos ir alergologijos kongresas, 2014 m. Olandija.
  • 5-ieji tarptautiniai kursai nosies funkcinės ir estetinės chirurgijos klausimais (5-th international course on functional and aeshetic surgery of the nose), 2014 m. Italija.
  • Rinoforumas 2014 (nosies ir obstrukcinės miego apnėjos chirurgija), 2014m. Lenkija.
  • Konferencija „Rinologijos naujovės“, 2015 m. Vilnius.
  • Rinoseptoplastikos kursai, Italija. 2016 m.
  • Europos rinoplastikos kursai, Belgija. 2017 m.
  • Otorinolaringologijos, audiologijos ir bendravimo sutrikimų kongresas, Dubajus, JAE. 2018 m.
  • Atviros rinoplastikos kursai, Bergamas, Italija. 2018 m.
  • Kurse "Sixth Bergamo Open Rhinoplasty Course", 2018 m. Italija

Konsultacijai priima:

• IV: 12.00 - 13.00 val. RKL ambulatoriniame-konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3)

Jūratė Diržauskienė

Ausų - nosies - gerklės ligų skyriaus vedėja. Gydytoja otolaringologė.

• Rinoforumas 2014 (nosies ir obstrukcinės miego apnėjos chirurgija), 2014 m. Lenkija.
  • Konferencija „Rinologijos naujovės“, 2015 m. Vilnius.
  • Kursai „Masterclass Milano“, 2015 m. Italija.
  • Laringologijos kursai, 2016 m. Šveicarija.
  • Sinusų, orbitos ir kaukolės pamato chirurgijos kursai, 2016 m. Kaunas.
  • Instructional Course in Rhinology Endoscopic Sinus Surgery and Septorinoplasty, 2017 m. Šveicarija.
  • Konferencija „31st Politzer Society Meeting 2nd Global Otology Research Forum“, 2018 m. Gran Canaria, Ispanija.

Konsultacijai priima:

• I-IV - 13.00-14.00 val. RKL ambulatoriniame konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3).
Erasmus sudentai iš Turkijos Respublikinėjė Klaipėdos ligoninėje

2018-07-04

VšĮ Respublikinė Klaipėdos ligoninė daugelį metų puoselėja abipusiai naudingą partnerystę su VšĮ Klaipėdos valstybine kolegija sudarydama galimybę dietetitkos srities studentams tobulinti praktinius įgūdžius modernioje praktikos bazėje.