Ausų, nosies, gerklės (LOR) ligų skyrius

• Būtinoji pagalba skyriuje teikiama visą parą.

• Ligų diagnostikai bei gydymui naudojama moderni medicininė įranga.

Skyriuje teikiamos aukščiausio lygio otorinolaringologijos paslaugos suaugusiems ir vaikams. Per metus gydoma virš 1200 pacientų, atliekama daugiau kaip 1000 operacijų. Įrengtos dvi modernios operacinės. Būtinoji pagalba skyriuje teikiama visą parą. Ligų diagnostikai bei gydymui naudojami modernūs endoskopai, mikroskopai, radiodažnuminės koabliacijos įranga.

Nosies, nosiaryklės, gerklų apžiūrai naudojamas lankstus fibroskopas. Ausų ligų diagnostikai - atliekama ribinė - viršribinė audiometrija, impedansometrija.

Ligų diagnostikai atliekama kompiuterinė tomografija, branduolinis magnetinis rezonansas.

Dalis konservatyviai (medikamentais) gydomų ligonių taip pat guldoma į stacionarą - esant ryškiam galvos svaigimui, nosies furunkulams, ūmiam apkurtimui ir kt.

Naujovės

Videolaringostroboskopas su NBI funkcija. Labai informatyvi procedūra siekiant diagnozuoti ankstyvus vėžio ar priešnavikinius pokyčius, kurie pastebimi siauro spindulio endoskopu. Matomi net mažiausi pakitimai gerklų gleivinės kraujotakoje.Videolaringostroboskopinis vaizdas su NBI

Įsteigtas otoneurologijos kabinetas. Nustatomos ir gydomos svaigimo priežastys. Registruotis telefonu (8 46) 397 788.

Paslaugos

Sergant ausų ligomis:

• Išorinės klausomosios landos plastinės operacijos;
  • Būgninių ertmių timpanostomijos;
  • Būgnelio plastinės operacijos;
  • Klausos kauliukų grandinės rekonstrukcinės operacijos
  • Infekcijos židinį šalinančios operacijos sergant ūmiais ar lėtiniais ausų uždegimais;
  • Ausies ir veido žaizdų chirurginis gydymas.

Sergant nosies ir prienosinių ančių ligomis:

• Prienosinių ančių ūmūs komplikuoti ir lėtiniai uždegimai bei nosies polipozė gydomi endoskopinėmis mikrochirurginėmis operacijomis;
  • Nosies pertvaros operacijos;
  • Nosies kriauklių operacijos;
  • Ūmių nosies traumų chirurginis gydymas;
  • Plastinės nosies operacijos;
  • Kraujavimo iš nosies gydymas.

Sergant ryklės ligomis:

• Tonzilės, adenoidai šalinami bendrinėje nejautroje;
  • Tonzilektomija įprastiniu būdu;
  • Tonzilektomija šaltos plazmos koabliatoriumi;
  • Knarkimo gydymas (radiodažnuminės termoabliacijos būdu).

Sergant gerklų ligomis endolaringinės mikrochirurginės operacijos:

• Balso klosčių mazgelių, polipų, granulomų, papilomų, gerklų cistų, gėrybinių gerklų navikų šalinimas;
  • Reinkės-Hajeko ligos chirurginis gydymas;
  • Balso klosčių dekortikacija gydant lėtinį hiperplastinį laringitą.

Akimirkos iš ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus

Skyriaus telefonas

(8 46) 41 07 04

Skyriaus vedėja

Jūratė Diržauskienė

Gydytoja otolaringologė. Plačiau>

Tonzilektomija

Tuberkuliozės filialo mažųjų pacientų išvyka į cirką

2017-09-04

2017 m. rugpjūčio mėn. 10 d. VŠĮ  Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tuberkuliozės filialo vaikų skyriaus ligoniukai  keliavo į Baltijos cirką, kuris skyriaus vaikams padovanojo nepamirštamas akimirkas ir šypsenas jų veiduose.