Išankstinė pacientų registracija galima internetu svetainėje www.sergu.lt

Vaiva Strupinskienė

Skyriaus vedėja

II neurologijos skyriaus vedėja, gydytoja neurologė. Turi refleksoterapeuto specializaciją.
Veiklos sritis: atlieka ENMG tyrimus ir botulino toksino injekcijas židininėms distonijoms, konsultuoja ligonius, sergančius Parkinsono liga ir židininėmis distonijomis.

Darbo stažas - 27 m. Nuo 2005 m. dirba RKL neurologijos skyriuje.

Dėmesio: ENMG tyrimai ambulatoriniams ligoniams atliekami tik su gydytojo neurologo ar neurochirurgo siuntimu pagal išankstinę registraciją darbo dienomis nuo 8 iki 16 val. tel.: (8 46) 412 558.

Gydymas botulino toksino injekcijomis atliekamas tik su gydytojo neurologo siuntimu pagal išankstinę registraciją darbo dienomis tel.: (8 46) 410 720.

 

Kvalifikacijos kėlimas:

  • Mokslinė - praktinė konferencija „Nervų ir psichikos ligų diagnostikos ir gydymo pasiekimai bei pritaikymas klinikinėje praktikoje“, Vilnius 2015
  • 2014 m. „Neurodegeneracija ir pažinimo funkcijos“, Kaunas. Komandiruotės ataskaita
  • 2014 m. „Baltic Conference on Multiple Sclerosis and Autoimmune Disorders“, Vilnius. Komandiruotės ataskaita
  • Europos neurologijos kongresas, 2014 m. Stambulas.
  • Gydytojų – ekspertų mokymai „Botulino toksino panaudojimas spontaniškumui gydyti ultragarso kontrolėje“, 2014 m. Vilnius.
  • 9-asis pasaulinis neurologijos kongresas (9th World Congress on Controveries in Neurology), 2015 m. Vengrija.

Pacientams bus skiriami nauji endoprotezai

2017-07-17

Nuo rugsėjo mėn. pacientams bus skiriami ne tik klubo, kelio, čiurnos, peties ir alkūnės endoprotezai, bet ir kompensuojamieji riešo sąnariai. Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) centralizuotai nupirkti riešo sąnariai bus pristatomi į gydymo įstaigas, kuriose bus atliekamos jų implantavimo operacijos, apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.

 

...