Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytojai

Gražina Mažrimienė

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja.

Išsilavinimas:

• 2015 m. Vilniaus universitete baigė medicinos studijų krypties fizinės medicinos ir reabilitacijos rezidentūros studijas. Suteikta fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo kvalifikacija.
  • 2011 m. Vilniaus universitete Medicinos fakultete Psichiatrijos klinikoje baigė psichoterapinių studijų kursą “Psichodinaminė grupių psichoterapiją“.
  • 2005 m. Kauno medicinos universitete baigė medicinos studijų krypties medicinos studijų programos internatūrą. Suteikta medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija.
  • 2004 m. Kauno medicinos universitete baigė medicinos studijų programą. Suteiktas medicinos magistro kvalifikacinis laipsnis ir gydytojo profesinė kvalifikacija.

Licencijos:

• Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja
  • Medicinos gydytoja

• Dalyvavo nacionalinėse bei tarptautinėse mokslinėse praktinėse konferencijose, seminaruose, mokymų kursuose Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos universitetuose.
  • Konferencija „Aktualūs reabilitacijos klausimai 2017“, Kaunas. 2017 m.

Lietuvos fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų draugijos narė.

Konsultacijai priima:

• II-V: 13:00 - 15:00 val. VšĮ RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3).
  • Birželio 5, 7, 12, 19, 28 d. Skuodo filiale FMR skyriuje (Šatrijos g. 3).

Anna Aluzenė

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytoja.

Išsilavinimas:

• 1997 m. Maskvos medicinos universitetas
  • 2008 m. Kauno fizinės medicinos ir reabiltacijos rezidentūra
  • Refleksoterapeuto specializacija

Licenzijos:

• Vidaus ligų gydytoja
  • Gydytoja reabilitologė

• Respublikinė konferencija „Vaikų tuštinimosi ir šlapinimosi sutrikimai“, Kaunas 2015
  • LSMU kvalifikacijos tobulinimosi kursai „Refleksoterapijos įvadinis kursas“, 2014 m. Kaunas.
  • Kvalifikacijos tobulinimo kursai „Refleksoterapijos įvadinis kursas“, 2015 m. Kaunas.

Konsultacijai priima:

• I-IV: 13.00 - 15.00 val. RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3).
  • Birželio 14 d. Skuodo filiale (Šatrijos g. 3).
Tuberkuliozės filialo mažųjų pacientų išvyka į cirką

2017-09-04

2017 m. rugpjūčio mėn. 10 d. VŠĮ  Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tuberkuliozės filialo vaikų skyriaus ligoniukai  keliavo į Baltijos cirką, kuris skyriaus vaikams padovanojo nepamirštamas akimirkas ir šypsenas jų veiduose.