Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytojai

Gražina Mažrimienė

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja.

Išsilavinimas:

• 2015 m. Vilniaus universitete baigė medicinos studijų krypties fizinės medicinos ir reabilitacijos rezidentūros studijas. Suteikta fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo kvalifikacija.
  • 2011 m. Vilniaus universitete Medicinos fakultete Psichiatrijos klinikoje baigė psichoterapinių studijų kursą “Psichodinaminė grupių psichoterapiją“.
  • 2005 m. Kauno medicinos universitete baigė medicinos studijų krypties medicinos studijų programos internatūrą. Suteikta medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija.
  • 2004 m. Kauno medicinos universitete baigė medicinos studijų programą. Suteiktas medicinos magistro kvalifikacinis laipsnis ir gydytojo profesinė kvalifikacija.

Licencijos:

• Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja
  • Medicinos gydytoja

• Dalyvavo nacionalinėse bei tarptautinėse mokslinėse praktinėse konferencijose, seminaruose, mokymų kursuose Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos universitetuose.
  • Konferencija „Aktualūs reabilitacijos klausimai 2017“, Kaunas. 2017 m.

Lietuvos fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų draugijos narė.

Konsultacijai priima:

• II-V: 13:00 - 15:00 val. VšĮ RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3).
  • Birželio 5, 7, 12, 19, 28 d. Skuodo filiale FMR skyriuje (Šatrijos g. 3).

Anna Aluzenė

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytoja.

Išsilavinimas:

• 1997 m. Maskvos medicinos universitetas
  • 2008 m. Kauno fizinės medicinos ir reabiltacijos rezidentūra
  • Refleksoterapeuto specializacija

Licenzijos:

• Vidaus ligų gydytoja
  • Gydytoja reabilitologė

• Respublikinė konferencija „Vaikų tuštinimosi ir šlapinimosi sutrikimai“, Kaunas 2015
  • LSMU kvalifikacijos tobulinimosi kursai „Refleksoterapijos įvadinis kursas“, 2014 m. Kaunas.
  • Kvalifikacijos tobulinimo kursai „Refleksoterapijos įvadinis kursas“, 2015 m. Kaunas.

Konsultacijai priima:

• I-IV: 13.00 - 15.00 val. RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3).
  • Birželio 14 d. Skuodo filiale (Šatrijos g. 3).

Pacientams bus skiriami nauji endoprotezai

2017-07-17

Nuo rugsėjo mėn. pacientams bus skiriami ne tik klubo, kelio, čiurnos, peties ir alkūnės endoprotezai, bet ir kompensuojamieji riešo sąnariai. Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) centralizuotai nupirkti riešo sąnariai bus pristatomi į gydymo įstaigas, kuriose bus atliekamos jų implantavimo operacijos, apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.