Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytojai

Gražina Mažrimienė

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja.

Išsilavinimas:

• 2015 m. Vilniaus universitete baigė medicinos studijų krypties fizinės medicinos ir reabilitacijos rezidentūros studijas. Suteikta fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo kvalifikacija.
  • 2011 m. Vilniaus universitete Medicinos fakultete Psichiatrijos klinikoje baigė psichoterapinių studijų kursą “Psichodinaminė grupių psichoterapiją“.
  • 2005 m. Kauno medicinos universitete baigė medicinos studijų krypties medicinos studijų programos internatūrą. Suteikta medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija.
  • 2004 m. Kauno medicinos universitete baigė medicinos studijų programą. Suteiktas medicinos magistro kvalifikacinis laipsnis ir gydytojo profesinė kvalifikacija.

Licencijos:

• Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja
  • Medicinos gydytoja

• Dalyvavo nacionalinėse bei tarptautinėse mokslinėse praktinėse konferencijose, seminaruose, mokymų kursuose Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos universitetuose.
  • Konferencija „Aktualūs reabilitacijos klausimai 2017“, Kaunas. 2017 m.
  • Dalyvauti konferencijoje tema "Aktualūs neurologinių ligonių reabilitacijos klausimai", 2018 m. Kaunas

Lietuvos fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų draugijos narė.

Konsultacijai priima:

• II-V: 13:00 - 15:00 val. VšĮ RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3).
  • Skuodo filiale FMR skyriuje (Šatrijos g. 3).

Anna Aluzenė

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytoja.

Išsilavinimas:

• 1997 m. Maskvos medicinos universitetas
  • 2008 m. Kauno fizinės medicinos ir reabiltacijos rezidentūra
  • Refleksoterapeuto specializacija

Licenzijos:

• Vidaus ligų gydytoja
  • Gydytoja reabilitologė

• Respublikinė konferencija „Vaikų tuštinimosi ir šlapinimosi sutrikimai“, Kaunas 2015
  • LSMU kvalifikacijos tobulinimosi kursai „Refleksoterapijos įvadinis kursas“, 2014 m. Kaunas.
  • Kvalifikacijos tobulinimo kursai „Refleksoterapijos įvadinis kursas“, 2015 m. Kaunas.

Konsultacijai priima:

• I-IV: 13.00 - 15.00 val. RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3).
  • Skuodo filiale (Šatrijos g. 3).
Erasmus sudentai iš Turkijos Respublikinėjė Klaipėdos ligoninėje

2018-07-04

VšĮ Respublikinė Klaipėdos ligoninė daugelį metų puoselėja abipusiai naudingą partnerystę su VšĮ Klaipėdos valstybine kolegija sudarydama galimybę dietetitkos srities studentams tobulinti praktinius įgūdžius modernioje praktikos bazėje.