Klinikinės fiziologijos funkcinės diagnostikos skyriaus gydytojai

Genovaitė Paulauskienė

Gydytoja – echoskopuotoja

• Kursai „Diagnostinė ir intervencinė sonoskopija pilvo chirurgijoje“, 2014 m. Vilnius.

Vidmantas Žindžius

Gydytojas endoskopuotojas. Atlieka stemplės, skrandžio, dvylikapirštės žarnos endoskopinį ištyrimą (ezofago – gastro – duodeno – skopiją), paima tikslinius audinių gabalėlius mikroskopiniam ištyrimui (biopsiją), nustato skrandžio bakteriją (Helicobacter pylori).

Išsilavinimas:

• 1996 m. suteikta aukščiausioji gydytojo endoskopuotojo kvalifikacinė kategorija;
  • Stažavosi Kauno Medicinos Universiteto Klinikose, Rusijos moksliniame chirurgijos centre Maskvoje, Kopenhagos Hvidoro Universitetinėje Ligoninėje Danijoje;
  • Darbo stažas 30 m.

Konsultacijai priima:

• I,II: 8.00 - 13.00 Konsultacinėje poliklinikoje (Taikos pr. 103)
  • III,V: 13.30 - 16.30 Konsultacinėje poliklinikoje (Taikos pr. 103)
  • III, V: 11.00 - 11.30 val. RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3)
  • IV: 11.00 - 13.00 val. RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3).

Arūnas Kančauskas

Gydytojas gastroenterologas, endoskopuotojas.

Darbo pagal licencijas patirtis – 14 metų.
Bendras gydymosios medicinos stažas - 17 metų.

Konsultacijai priima:

Kaip endoskopuotojas konsultuoja RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3):

• I-III: 11.00 - 13.00 val.
  • IV: 10.30 - 12.00 val.
  • V: 11.00 - 13.00 val. RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3).

Kaip gastroenterologas konsultuoja RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3)

• I-III: 14.00 - 14.30 val. RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3).

Albinas Vilčiauskis

Klinikinės fiziologijos funkcinės diagnostikos skyriaus vedėjas. Gydytojas gastroenterologas, endoskopuotojas, echoskopuotojas.

Darbo pagal licencijas patirtis – 25 metai.
Bendras gydymosios medicinos stažas - 29 metai.

• 1-asis Baltijos šalių gastroeterologijos kongresas, 2014 m. Kaunas. Komandiruotės ataskaita
  • 1-ojo Baltijos šalių gastroenterologų kongreso praktinis seminaras, 2014 m. Kaunas.

Konsultacijai priima:

• RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3):
    I, IV, V: 11.30 - 13.00 val.;
    II, III: 11.30 - 13.30 val.

Pacientams bus skiriami nauji endoprotezai

2017-07-17

Nuo rugsėjo mėn. pacientams bus skiriami ne tik klubo, kelio, čiurnos, peties ir alkūnės endoprotezai, bet ir kompensuojamieji riešo sąnariai. Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) centralizuotai nupirkti riešo sąnariai bus pristatomi į gydymo įstaigas, kuriose bus atliekamos jų implantavimo operacijos, apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.