Klinikinės fiziologijos funkcinės diagnostikos skyriaus gydytojai

Genovaitė Paulauskienė

Gydytoja – echoskopuotoja

• Kursai „Diagnostinė ir intervencinė sonoskopija pilvo chirurgijoje“, 2014 m. Vilnius.

Vidmantas Žindžius

Gydytojas endoskopuotojas. Atlieka stemplės, skrandžio, dvylikapirštės žarnos endoskopinį ištyrimą (ezofago – gastro – duodeno – skopiją), paima tikslinius audinių gabalėlius mikroskopiniam ištyrimui (biopsiją), nustato skrandžio bakteriją (Helicobacter pylori).

Išsilavinimas:

• 1996 m. suteikta aukščiausioji gydytojo endoskopuotojo kvalifikacinė kategorija;
  • Stažavosi Kauno Medicinos Universiteto Klinikose, Rusijos moksliniame chirurgijos centre Maskvoje, Kopenhagos Hvidoro Universitetinėje Ligoninėje Danijoje;
  • Darbo stažas 30 m.

Konsultacijai priima:

• I,II: 8.00 - 13.00 Konsultacinėje poliklinikoje (Taikos pr. 103)
  • III,V: 13.30 - 16.30 Konsultacinėje poliklinikoje (Taikos pr. 103)
  • III, V: 11.00 - 11.30 val. RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3)
  • IV: 11.00 - 13.00 val. RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3).

Arūnas Kančauskas

Gydytojas gastroenterologas, endoskopuotojas.

Darbo pagal licencijas patirtis – 14 metų.
Bendras gydymosios medicinos stažas - 17 metų.

Konsultacijai priima:

Kaip endoskopuotojas konsultuoja RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3):

• I-III: 11.00 - 13.00 val.
  • IV: 10.30 - 12.00 val.
  • V: 11.00 - 13.00 val. RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3).

Kaip gastroenterologas konsultuoja RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3)

• I-III: 14.00 - 14.30 val. RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3).

Albinas Vilčiauskis

Klinikinės fiziologijos funkcinės diagnostikos skyriaus vedėjas. Gydytojas gastroenterologas, endoskopuotojas, echoskopuotojas.

Darbo pagal licencijas patirtis – 25 metai.
Bendras gydymosios medicinos stažas - 29 metai.

• 1-asis Baltijos šalių gastroeterologijos kongresas, 2014 m. Kaunas. Komandiruotės ataskaita
  • 1-ojo Baltijos šalių gastroenterologų kongreso praktinis seminaras, 2014 m. Kaunas.

Konsultacijai priima:

• RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3):
    I, IV, V: 11.30 - 13.00 val.;
    II, III: 11.30 - 13.30 val.
Tuberkuliozės filialo mažųjų pacientų išvyka į cirką

2017-09-04

2017 m. rugpjūčio mėn. 10 d. VŠĮ  Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tuberkuliozės filialo vaikų skyriaus ligoniukai  keliavo į Baltijos cirką, kuris skyriaus vaikams padovanojo nepamirštamas akimirkas ir šypsenas jų veiduose.