Išankstinė pacientų registracija galima internetu svetainėje www.sergu.lt

Ligoninės ambulatorinių konsultacijų padalinys

Konsultuoja skyrių vedėjai ir gydytojai specialistai.

Kardiologijos skyriaus vedėja
Jūratė Anušauskienė - I: 13:00 - 14:00 val.
Gydytojai:
Arūnas Maksvytis - IV: 13:30 - 15:00 117 kab.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus vedėjas:
Rokas Bagdonas - IV: 14:00 - 15:00 val.
Gydytojai:
Vytautas Jankūnas - IV: 14:00 - 15:00 val.

Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus vedėja:
Jūratė Diržauskienė I-IV: 13:00 - 14:00 val.
Gydytojai:
Inga Katutienė - I, II, III, IV: 11:00 - 13:00 val.;
Ingrida Anužytė - IV: 12:00 - 13:00 val.;
Valdas Bernotas - III: 12:00 - 13:00 val.;
Dalia Krūgelytė - II: 11:00 - 13:00 val.;
Vilma Jonikienė - IV: 10:00 - 11:00 val.

Pilvo ir endoskopinės chirurgijos skyriaus vedėjas:
Nerijus Kaselis - I, III: 13:00-14:00 val.
Gydytojai:
Vitalijus Dagilis - I: 13:00 - 14:00 val.;
Arvydas Berenis - I: 13:00 - 14:00 val.;
Žilvinas Šidlauskas - IV: 15:00 - 16:00 val.;
Miglė Stakytė - I, II, III: 14:00 - 15:00 val.;
Arvydas Noreika - III: 14:00 - 15:00 val.
Algirdas Kasiliauskas - V: 13:00 - 14:00 val.

Vidaus ligų diagnostikos skyriaus vedėjas:
Audrius Lekštutis - III: 11:30 - 12:00 val.

Ortopedijos traumatologijos skyriaus vedėjas:
Valdas Mačiulis - I, IV: 11:00 - 13:00 val.
Gydytojai:
Petras Bružas - I: 09:00 - 10:00 val.;
Ignas Riauba - I, III: 13:00 - 15:00 val.;
Arnoldas Rudokas - II: 11:00 - 13:00 val.;
Aivaras Gudavičius:
III: 11:00 - 13:00 val.;
V: 10:00 - 11:00
Zigmas Juzumas - III: 09:00 - 11:00 val.;
Mindaugas Kundrotas - IV: 13:00 - 15:00 val.;
Mindaugas Grikšas - II: 08:30 - 11:00 val.;
Alfredas Petrikas - II-III-IV: 08:30 - 11:00 val.;
Mantas Palskys - IV: 13:00 - 15:00 val.

Gydytojai nefrologai:
Kazys Macius - IV: 13:00 - 15:00 val.;
Rita Norvilienė:
II: 13:00 - 15:00 val.;
III: 13:00 - 16:00 val.;
Salvinija Misikonienė - III: 13:30 - 14:00 val.

Neurochirurgijos skyriaus vedėjas:
Jonas Milašius - II, IV: 13:00 - 15:00 val.;
Gydytojai:
Linas Jonušas - I: 15:30 - 17:00 val.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius:
Gydytojai:
Anna Alūzenė - I-IV: 13:00 - 15:00 val.;
Gražina Mažrimienė - II-V: 13:00 - 15:00 val.;
Indrė Pipirienė

Klinikinės fiziologijos funkcinės diagnostikos skyriaus vedėjas:
Albinas Vilčiauskis:
I, IV, V: 11:30 - 13:00 val.
II, III: 11:30 - 13:30 val.
Gydytojai:
Arūnas Kančauskas kaip endoskopuotojas konsultuoja:
I-III: 11:00 - 13:00 val.,
IV: 10:30 - 12:00 val.,
V: 11:00 - 13:00 val.
Vidmantas Žindžius:
III, V: 11:00 - 11:30 val.,
IV: 11:00 - 13:00 val.,

Pulmonologijos alergologijos skyriaus vedėjas:
Marius Zolubas - II, IV: 10:30 - 11:30 val.;
Gydytojai:
Jūratė Baranauskienė - III: 13:00 - 14:00 val.;
Diana Noreikienė - III: 12:00 - 13:00 val.;
Nijolė Žarkauskaitė - IV: 11:00 - 12:00 val.;
Vilhelma Jakutytė - IV: 12:00 - 13:00 val.

Gydytojai gastroenterologai:
Albinas Vilčiauskis - I-V: 15:00 - 16:00 val.;
Arūnas Kančauskas - I-II-III: 14:00 - 14:30 val.

Krūtų echoskopuotojas:
Liudvikas Granickas - I, IV: 10:00 - 12:00 val.

Gydytoja neurologė:
Sigutė Mažonytė - II: 10:00 - 10:30 val.

Gydytoja endokrinologė:
Julija Bernotaitė - Davydovienė:
I: 08:30 - 11:00 val.
II-V: 11:00 - 13:00 val.

Registratūros telefonas

(8 46) 41 25 58

Informacijos telefonas


(8 46) 41 06 88

Pacientams bus skiriami nauji endoprotezai

2017-07-17

Nuo rugsėjo mėn. pacientams bus skiriami ne tik klubo, kelio, čiurnos, peties ir alkūnės endoprotezai, bet ir kompensuojamieji riešo sąnariai. Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) centralizuotai nupirkti riešo sąnariai bus pristatomi į gydymo įstaigas, kuriose bus atliekamos jų implantavimo operacijos, apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.

 

...