Išankstinė pacientų registracija galima internetu svetainėje www.sergu.lt

Ligoninės ambulatorinių konsultacijų padalinys

Konsultuoja skyrių vedėjai ir gydytojai specialistai.

Kardiologijos skyriaus vedėja
Jūratė Anušauskienė - I: 13:00 - 14:00 val.
Gydytojai:
Arūnas Maksvytis - IV: 13:30 - 15:00 117 kab.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus vedėjas:
Rokas Bagdonas - IV: 14:00 - 15:00 val.
Gydytojai:
Vytautas Jankūnas - IV: 14:00 - 15:00 val.

Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus vedėja:
Jūratė Diržauskienė I-IV: 13:00 - 14:00 val.
Gydytojai:
Inga Katutienė - I, II, III, IV: 11:00 - 13:00 val.;
Ingrida Anužytė - IV: 12:00 - 13:00 val.;
Valdas Bernotas - III: 12:00 - 13:00 val.;
Dalia Krūgelytė - II: 11:00 - 13:00 val.;
Vilma Jonikienė - IV: 10:00 - 11:00 val.

Pilvo ir endoskopinės chirurgijos skyriaus vedėjas:
Nerijus Kaselis - I, III: 13:00-14:00 val.
Gydytojai:
Vitalijus Dagilis - I: 13:00 - 14:00 val.;
Arvydas Berenis - I: 13:00 - 14:00 val.;
Žilvinas Šidlauskas - IV: 15:00 - 16:00 val.;
Miglė Stakytė - I, II, III: 14:00 - 15:00 val.;
Arvydas Noreika - III: 14:00 - 15:00 val.
Algirdas Kasiliauskas - V: 13:00 - 14:00 val.

Vidaus ligų diagnostikos skyriaus vedėjas:
Audrius Lekštutis - III: 11:30 - 12:00 val.

Ortopedijos traumatologijos skyriaus vedėjas:
Valdas Mačiulis - I, IV: 11:00 - 13:00 val.
Gydytojai:
Petras Bružas - I: 09:00 - 10:00 val.;
Ignas Riauba - I, III: 13:00 - 15:00 val.;
Arnoldas Rudokas - II: 11:00 - 13:00 val.;
Aivaras Gudavičius:
III: 11:00 - 13:00 val.;
V: 10:00 - 11:00
Zigmas Juzumas - III: 09:00 - 11:00 val.;
Mindaugas Kundrotas - IV: 13:00 - 15:00 val.;
Mindaugas Grikšas - II: 08:30 - 11:00 val.;
Alfredas Petrikas - II-III-IV: 08:30 - 11:00 val.;
Mantas Palskys - IV: 13:00 - 15:00 val.

Gydytojai nefrologai:
Kazys Macius - IV: 13:00 - 15:00 val.;
Rita Norvilienė:
II: 13:00 - 15:00 val.;
III: 13:00 - 16:00 val.;
Salvinija Misikonienė - III: 13:30 - 14:00 val.

Neurochirurgijos skyriaus vedėjas:
Jonas Milašius - II, IV: 13:00 - 15:00 val.;
Gydytojai:
Linas Jonušas - I: 15:30 - 17:00 val.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius:
Gydytojai:
Anna Alūzenė - I-IV: 13:00 - 15:00 val.;
Gražina Mažrimienė - II-V: 13:00 - 15:00 val.;
Indrė Pipirienė

Klinikinės fiziologijos funkcinės diagnostikos skyriaus vedėjas:
Albinas Vilčiauskis:
I, IV, V: 11:30 - 13:00 val.
II, III: 11:30 - 13:30 val.
Gydytojai:
Arūnas Kančauskas kaip endoskopuotojas konsultuoja:
I-III: 11:00 - 13:00 val.,
IV: 10:30 - 12:00 val.,
V: 11:00 - 13:00 val.
Vidmantas Žindžius:
III, V: 11:00 - 11:30 val.,
IV: 11:00 - 13:00 val.,

Pulmonologijos alergologijos skyriaus vedėjas:
Marius Zolubas - II, IV: 10:30 - 11:30 val.;
Gydytojai:
Jūratė Baranauskienė - III: 13:00 - 14:00 val.;
Diana Noreikienė - III: 12:00 - 13:00 val.;
Nijolė Žarkauskaitė - IV: 11:00 - 12:00 val.;
Vilhelma Jakutytė - IV: 12:00 - 13:00 val.

Gydytojai gastroenterologai:
Albinas Vilčiauskis - I-V: 15:00 - 16:00 val.;
Arūnas Kančauskas - I-II-III: 14:00 - 14:30 val.

Krūtų echoskopuotojas:
Liudvikas Granickas - I, IV: 10:00 - 12:00 val.

Gydytoja neurologė:
Sigutė Mažonytė - II: 10:00 - 10:30 val.

Gydytoja endokrinologė:
Julija Bernotaitė - Davydovienė:
I: 08:30 - 11:00 val.
II-V: 11:00 - 13:00 val.

Registratūros telefonas

(8 46) 41 25 58

Informacijos telefonas


(8 46) 41 06 88

Tuberkuliozės filialo mažųjų pacientų išvyka į cirką

Tuberkuliozės filialo mažųjų pacientų išvyka į cirką

2017-09-04

2017 m. rugpjūčio mėn. 10 d. VŠĮ  Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tuberkuliozės filialo vaikų skyriaus ligoniukai  keliavo į Baltijos cirką, kuris skyriaus vaikams padovanojo nepamirštamas akimirkas ir šypsenas jų veiduose.

 

...