Širdies ir kraujagyslių ultragarsinio tyrimo aparatas Artida

Širdies ir kraujagyslių ultragarsinio tyrimo aparatas ARTIDA2015 spalio mėnesį mūsų ligoninė įsigijo vieną iš moderniausių Toshiba širdies ir kraujagyslių ultragarsinio tyrimo aparatą Artida.

Su šiuo aparatu galime ištirti:

• Širdies ertmes, vožtuvus, perikardą, širdies raumens būklę;
  • Atlikti medikamentinius krūvio mėginius;
  • Įvertinti kaklo kraujagysles.

Su šiuo aparatu dirbs gydytojai kardiologai ir neurologai.

Artida echoskopas leis ne tik žymiai pagerinti jau atliekamų tyrimų kokybę, bet ir įdiegti naujus širdies - kraujagyslių tyrimus aukštųjų technologijų dėka.

Tyrimai bus atliekami stacionaro pacientams ir konsultuojamiems ambulatoriniams pacientams.

Ultragarsiniu aparatu Artida atliekami tyrimai

Ultragarsiniu aparatu Artida atliekamas tyrimasUltragarsiniu aparatu Artida atliekamas tyrimas

Ultragarsiniu aparatu Artida atliekamas tyrimas

<Atgal į kardiologijos skyriaus puslapį

Tuberkuliozės filialo mažųjų pacientų išvyka į cirką

2017-09-04

2017 m. rugpjūčio mėn. 10 d. VŠĮ  Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tuberkuliozės filialo vaikų skyriaus ligoniukai  keliavo į Baltijos cirką, kuris skyriaus vaikams padovanojo nepamirštamas akimirkas ir šypsenas jų veiduose.