Išankstinė pacientų registracija galima internetu svetainėje www.sergu.lt

Straipsniai spaudoje

Moterys ir inkstų ligos: svarbu saugoti save

Moterys ir inkstų ligos: svarbu saugoti save 2018-03-21

Praėjusią savaitę Klaipėdoje rinkosi geriausi Lietuvos nefrologijos specialistai - vyko tradicinė kasmetinė mokslinė konferencija, skirta paminėti Pasaulinę inkstų dieną. Šiemet dėmesys buvo skirtas moters sveikatai ir inkstų problemoms bei Klaipėdos krašto nefrologams.

Sveiki inkstai - geros savijautos rodiklis

Sveiki inkstai - geros savijautos rodiklis 2018-03-19

Kasmet pasaulyje kovo mėnesį minima Pasaulinė inkstų diena. Šiemet ši diena sutampa su kovo 8-ąja - Moters diena, tad išskirtinis dėmesys skiriamas būtent moterų inkstų sveikatai.

Diagnostika šalčiu ir naujos galimybės alergiškiesiem

Diagnostika šalčiu ir naujos galimybės alergiškiesiem 2018-02-20

Respublikinės Klaipėdos ligoninės Pulmonologijos ir alergologijos skyriui praėjusieji metai buvo sėkmingi: įsigyta nauja aparatūra plaučių ligoms gydyti, atidarytas Alerginių ir imuninių ligų diagnostikos ir gydymo dienos stacionaras. Tad nuo šiol čia dirbantys specialistai savo pacientams gali pasiūlyti vienus moderniausių diagnozavimo ir gydymo metodų, leidžiančių užkirsti kelią klastingoms ligoms ir pagerinti gyvenimo kokybę.

Depresijai gydyti - ne tik vaistai

Depresijai gydyti - ne tik vaistai 2018-02-07

Pasaulio sveikatos organizacija prognozuoja, kad 2030 metais depresija bus dažniausiai sutinkama liga. Tačiau jau dabar depresiniai sutrikimai kankina daug žmonių, kurie dažnai net neatpažįsta ligos simptomų, ji negydoma ir problemos tik gilėja. Vis dėlto yra daug būdų, kaip specialistai gali padėti sunkų periodą išgyvenantiems žmonėms - naudojami ne tik medikamentai, bet ir įvairios terapijos.

Krūtų diagnostika išsaugo moterų gyvybes

Krūtų diagnostika išsaugo moterų gyvybes 2017-09-19

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje antrus metus veikia Krūtų diagnostikos centras. Jame dirbančių medikų siekis – sudaryti galimybes įvairaus amžiaus moterims pasitikrinti krūtis, atlikti išsamius tyrimus modernia įranga, gauti kvalifikuotų specialistų konsultacijas ir tokiu būdu, kaip galima anksčiau, aptikti krūtų auglius ar ikivėžinius darinius. Kaip žinoma, ankstyvoji diagnostika leidžia išvengti vėžio arba pasiekti daug geresnių gydymo rezultatų.

Klaipėdoje – išskirtinis alergologijos dienos stacionaras

Klaipėdoje – išskirtinis alergologijos dienos stacionaras 2017-06-29

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje – džiuginantys pokyčiai. Nuo šiol pacientams, sergantiems įvairiomis alerginėmis ligomis, nebereikės gaišti laiko ir vykti į kitas šalies įstaigas. Konsultacinėje poliklinikoje įkurtas alergologijos dienos stacionaras, kuriame klaipėdiečiams atliekami sudėtingi ir šiuolaikiniai tyrimai.

Kaulų retėjimas - senstančios visuomenės rykštė 2017-03-21

Kaulų retėjimu (osteoporoze) sergantys žmonės turi būti itin atsargūs. Išretėjus kaulų tankiui ženkliai padidėja kaulų lūžių tikimybė, o tai ne tik turi įtakos gyvenimo kokybei, bet ir gali baigtis mirtimi. Deja, osteoporozė neišgydoma, tačiau gydantis galima gyventi patiriant mažiau diskomforto.

Karpos, papilomos, apgamai - kaip elgtis su erzinančiais odos dariniais? 2017-03-14

Įvairūs neestetiškai atrodantys odos dariniai nepuošia ir net gali kelti pavojų sveikatai. Karpos ir papilomos liudija, kad jūsų organizme įsitaisė virusas, o besikeičiantys apgamai perspėja apie kur kas rimtesnes problemas.

Klaipėdos chirurgai – vėl pirmieji Lietuvoje 2017-02-03

Lietuvių pasiekimai medicinos srityje kelia nuostabą. Respublikinės Klaipėdos ligoninės chirurgai pirmieji šalyje laparoskopiniu būdu pašalino dalį skrandžio su augliu be pjūvio pilvo sienoje. Tai buvo ištraukta per paciento stemplę ir burną.

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje stiprinama diagnostikos sritis 2017-02-03

2017-uosius metus Respublikinė Klaipėdos ligoninė pasitiko gerokai atsinaujinusi. Buvo įsigyta naujos įrangos, kuri turėtų ne tik palengvinti ir pagreitinti tyrimų atlikimą, bet ir leis Klaipėdoje atlikti unikalius tyrimus, dėl kurių anksčiau Vakarų Lietuvos gyventojams tekdavo vykti į Vilnių ar Kauną.

Puslapis 1 iš 8  Pirmyn 

 

 

 

...