Išankstinė pacientų registracija galima internetu svetainėje www.sergu.lt

Straipsniai spaudoje

Krūtų diagnostika išsaugo moterų gyvybes

Krūtų diagnostika išsaugo moterų gyvybes 2017-09-19

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje antrus metus veikia Krūtų diagnostikos centras. Jame dirbančių medikų siekis – sudaryti galimybes įvairaus amžiaus moterims pasitikrinti krūtis, atlikti išsamius tyrimus modernia įranga, gauti kvalifikuotų specialistų konsultacijas ir tokiu būdu, kaip galima anksčiau, aptikti krūtų auglius ar ikivėžinius darinius. Kaip žinoma, ankstyvoji diagnostika leidžia išvengti vėžio arba pasiekti daug geresnių gydymo rezultatų.

Klaipėdoje – išskirtinis alergologijos dienos stacionaras

Klaipėdoje – išskirtinis alergologijos dienos stacionaras 2017-06-29

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje – džiuginantys pokyčiai. Nuo šiol pacientams, sergantiems įvairiomis alerginėmis ligomis, nebereikės gaišti laiko ir vykti į kitas šalies įstaigas. Konsultacinėje poliklinikoje įkurtas alergologijos dienos stacionaras, kuriame klaipėdiečiams atliekami sudėtingi ir šiuolaikiniai tyrimai.

Kaulų retėjimas - senstančios visuomenės rykštė 2017-03-21

Kaulų retėjimu (osteoporoze) sergantys žmonės turi būti itin atsargūs. Išretėjus kaulų tankiui ženkliai padidėja kaulų lūžių tikimybė, o tai ne tik turi įtakos gyvenimo kokybei, bet ir gali baigtis mirtimi. Deja, osteoporozė neišgydoma, tačiau gydantis galima gyventi patiriant mažiau diskomforto.

Karpos, papilomos, apgamai - kaip elgtis su erzinančiais odos dariniais? 2017-03-14

Įvairūs neestetiškai atrodantys odos dariniai nepuošia ir net gali kelti pavojų sveikatai. Karpos ir papilomos liudija, kad jūsų organizme įsitaisė virusas, o besikeičiantys apgamai perspėja apie kur kas rimtesnes problemas.

Klaipėdos chirurgai – vėl pirmieji Lietuvoje 2017-02-03

Lietuvių pasiekimai medicinos srityje kelia nuostabą. Respublikinės Klaipėdos ligoninės chirurgai pirmieji šalyje laparoskopiniu būdu pašalino dalį skrandžio su augliu be pjūvio pilvo sienoje. Tai buvo ištraukta per paciento stemplę ir burną.

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje stiprinama diagnostikos sritis 2017-02-03

2017-uosius metus Respublikinė Klaipėdos ligoninė pasitiko gerokai atsinaujinusi. Buvo įsigyta naujos įrangos, kuri turėtų ne tik palengvinti ir pagreitinti tyrimų atlikimą, bet ir leis Klaipėdoje atlikti unikalius tyrimus, dėl kurių anksčiau Vakarų Lietuvos gyventojams tekdavo vykti į Vilnių ar Kauną.

Gerklų ligų diagnostikai - moderniausia įranga 2017-02-03

Respublikinės Klaipėdos ligoninės Ausų-nosies-gerklės ligų skyrius visai neseniai įsigijo naują modernią įrangą, skirtą gerklų ligų diagnostikai.

Nepelnytai pamirštas Pranas Lideikis 2016-12-06

Humanistas, patriotas, profesionalas, žengęs į priekį greičiau nei visi kolegos, doras ir dėmesingas žmogus - tokie žodžiai skambėjo gydytojui Pranui Lideikiui pagerbti skirtoje popietėje. Šį gruodį minimos šimtosios šios asmenybės gimimo metinės.

Būsimiems specialistams - moderni praktikos bazė 2016-09-28

Viena moderniausių regiono gydymo įstaigų Respublikinė Klaipėdos ligoninė glaudžiau bendradarbiaus su Klaipėdos universitetu. Ji į savo komandą priims daugiau biomedicinos mokslų studentų. Suteikdama praktikos vietas, gydymo įstaiga ne tik prisidės prie jaunųjų specialistų ugdymo, bet ir jų žinias, naują požiūrį panaudos savo darbe.

Dienos chirurgijos centre – nauja įranga ir specialistai 2016-09-27

VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės padalinys – Dienos chirurgijos centras įsigijo naujos modernios medicininės įrangos, kuri padės išplėsti paslaugų spektrą ir palengvins kai kurių procedūrų atlikimą. Taip pat centro medikų kolektyvo gretos pasipildė naujais specialistais.

Puslapis 1 iš 7  Pirmyn 

 

...