Sveikatos apsaugos ministerijos pasitikėjimo telefonas

INFORMACIJA

Sveikatos apsaugos ministerija prašo Jus būti pilietiškais: informuokite apie korupcijos atvejus anonimiškai skambindami nemokamu telefono numeriu 8 800 66 004, el. paštu korupcija@sam.lt.

Jeigu asmens sveikatos priežiūros įstaigoje iš Jūsų prašė pakišos, jeigu be teisėto pagrindo mokėjote medicinos darbuotojui ar susidūrėte su kitokia korupcijos forma, paskambinkite. Jūsų informacija labai svarbi – kiekvieną atvejį nagrinėsime ir bendromis pastangomis stengsimės įveikti korupcijos virusą.

Jūsų skambutis anonimiškas, jokių asmens duomenų pateikti nereikia. Visa gauta informacija bus atidžiai įvertinta ir pateikta atitinkamai kovos su korupcija institucijai.

Kalėdų šventė

2018-01-11

VŠĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tuberkuliozės filialo vaikų skyriuje, tikru stebuklu mažiesiems pacientams tampa ilgai laukta Kalėdų šventė. Ji vaikus aplankė gruodžio mėn. 21 d.