Veido ir žandikaulių chirurgijos skyrius

Teikiamos paslaugos

• Ortognatinės sąkandžio operacijos.

Skyriuje atliekamos ortognatinės sąkandžio operacijos. Šios operacijos padeda žmonėms, turintiems skeletines sąkandžio anomalijas, t.y. didesnį ar mažesnį viršutinį ar apatinį žandikaulį bei netaisyklingą sąkandį, atkurti kramtymą, sunormalizuoti veido bruožus ir pagerinti kvėpavimą. Pacientai, turintys sąkandžio anomalijų, kenčia dėl nevisaverčio kramtymo. Nepakankamai sukramtant maistą, apsunkinamą skrandžio žarnyno veikla, neretai nukenčia būtent virškinimo sistema. Didelius žandkaulių dydžių neatitikimus turintys pacientai skundžiasi veido estetika ir socialinio gyvenimo sunkumais dėl neharmoningo veido ir per daug ryškių tam tikrų veido bruožų.

Tuo tarpu žmonėms su ypač mažais žandikauliais neretai diagnozuojama ir visam organizmui ir net gyvybei pavojinga liga – obstrukcinė miego apnėja. Ortognatinės chirurgijos tikslas – mišraus ortodontinio ir chirurginio gydymo pagalba sukurti taisyklingą sąkandį, normalizuoti veido bruožus ir pagerinti kvėpavimo bei miego kokybę.

Skyriaus telefonas

(8 46) 41 07 04

Skyriaus pasiekimai

Skyriuje atliekama apie 35% visų Lietuvoje atliekamų ortognatinių sąkandžio operacijų. Dirba šioje srityje jau beveik dešimt metų besispecializuojantys gydytojai, turintys ne tik vietinį, bet ir tarptautinį pripažinimą.

Skyriaus tikslas

Padėti žmonėms atkurti fiziologinę kramtymo ir kvėpavimo funkciją, grįžti į normalų socialinį gyvenimą, labiau pasitikėti savimi.

Tuberkuliozės filialo mažųjų pacientų išvyka į cirką

2017-09-04

2017 m. rugpjūčio mėn. 10 d. VŠĮ  Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tuberkuliozės filialo vaikų skyriaus ligoniukai  keliavo į Baltijos cirką, kuris skyriaus vaikams padovanojo nepamirštamas akimirkas ir šypsenas jų veiduose.