Vidaus ligų diagnostikos skyriaus gydytojai

Virginija Jocienė

Vidaus ligų gydytoja, echoskopuotoja.

Darbo stažas - 18 m. Išsilavinimas:

• 1994 m. baigė Kauno Medicinos universitetą;
  • Įgijo vidaus ligų gydytojo ir echoskopuotojo licencijas.

• Mokslinė praktinė konferencija „Kardiologijos gydymo metodikos ir naujovės“, Kaunas 2015
  • Tarptautinė konferencija „Kaip optimizuoti naujų antikoaguliantų paskyrimą“, 2014 m. Vilnius.

Rita Norvilienė

Vidaus ligų gydytoja bei gydytoja nefrologė.

Atsakinga už ligoninėje teikiamas aferezių paslaugas. Gydomoji aferezė yra vienas iš gravitacinės kraujo chirurgijos metodų, kurio metu iš paciento kraujo pašalinamos nereikalingos dalys, tokios kaip pakitę kraujo kūneliai, kraujo plazma su kenksmingomis medžiagomis. Nereikalingos kraujo dalys pašalinamos specialia centrifūga. Tai efektyvus, pacientų toleruojamas gydymo metodas.

Darbo stažas - 23 m.

• 1989 m. baigė Kauno Medicinos universitetą;
  • Įgijo vidaus ligų gydytojo ir nefrologo specialybes.

Konsultacijai priima RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3):

• II: 13.00 - 15.00 val.;
  • III: 13.00 - 16.00 val.

Audrius Lekštutis

Vidaus ligų diagnostikos skyriaus vedėjas. Vidaus ligų gydytojas bei echoskopuotojas. Ultragarsinių tyrimų stažas – 26 metai.

• 1983 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą;
  • Įgijo vidaus ligų gydytojo ir echoskopuotojo licencijas.

• Tarptautinė mokslinė konferencija „Kontraversijos aktualiais šiuolaikinės laboratorinės diagnostikos klausimais“, 2014 m. Vilnius.

Konsultacijai priima:

• III - 11.30-12.00 val. RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3).
Tuberkuliozės filialo mažųjų pacientų išvyka į cirką

2017-09-04

2017 m. rugpjūčio mėn. 10 d. VŠĮ  Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tuberkuliozės filialo vaikų skyriaus ligoniukai  keliavo į Baltijos cirką, kuris skyriaus vaikams padovanojo nepamirštamas akimirkas ir šypsenas jų veiduose.