Atšaukti vizitą pas gydytoją

Išankstinė pacientų registracija galima internetu svetainėje www.sergu.lt

Aktualijos

Dienos stacionaro išvyka į Lietuvos dailės muziejų 2019-01-29

Įsibėgėjus 2019 metams, Psichiatrijos filialo dienos stacionaro lankytojai toliau aktyviai dalyvauja stacionaro organizuojamose pažintinėse išvykose. Šį kartą jie vyko į Lietuvos dailės muziejų, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Rankų darbo popierius".

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje Betliejaus žibintuose rusena „Taikos ugnis – vienijanti įvairovę“

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje Betliejaus žibintuose rusena „Taikos ugnis – vienijanti įvairovę“ 2018-12-27

Gruodžio 21 d. klaipėdiečius į miesto rotušę pakvietė Lietuvos skautai.

Dienos stacionaro lankytojai vyko į „Kretingos dvaro saldaininę“ 2018-12-21

Artėjant Šv. Kalėdoms, visi jaučia pakilias nuotaikas ir laukia gražiausių metų švenčių. Na, o kad laukimas nebūtų toks ilgas, Psichiatrijos filialo Dienos stacionaro lankytojai turėjo galimybę grįžti į gražiausius vaikystės prisiminimus.

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos kanclerės vizitas Dienos Chirurgijos centre

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos kanclerės vizitas Dienos Chirurgijos centre 2018-12-14

VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės Dienos chirurgijos centre lankėsi ypatinga viešnia – Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos kanclerė Odeta Vitkūnienė.

Išskirtinė pažintis su medicinos ypatumais Jungtinėje Karalystėje 2018-12-14

VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės anesteziologijos skyriuje ir operacinėje bei Dienos chirurgijos centre lankėsi operacinės slaugytoja Vanda Šiaulinskienė, kuri aštuoniolika metų dirbo Klaipėdos vaikų ligoninėje, o dabar jau devynerius metus dirba privačiame traumatologijos centre netoli Londono, Jungtinėje Karalystėje.

Kardiologijos skyriuje – informatyvesnis perstemplinės echokardiografijos tyrimas 2018-12-12

Nuo šiol VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės pacientams perstemplinės echokardiografijos tyrimas bus atliekamas dar pažangesniu būdu. Ligoninėje atsirado modernesnė, naujesnė įranga, kuri padės atlikti išsamesnį ir kokybiškesnį tyrimą. Kardiologijos skyriaus vedėja gydytoja kardiologė Jūratė Anušauskienė bei skyriaus gydytojas medicinos mokslų daktaras Arūnas Maksvytis džiaugiasi, kad nauja įranga pagerins kardiologinių ligonių ištyrimo galimybes.

Dienos stacionaro lankytojai svečiavosi Kretingos dvare 2018-12-11

Psichiatrijos filialo Dienos stacionaro lankytojai tęsia pažintines, edukacines ekskursijas, kurios suteikia ne tik teigiamų emocijų, bet ir suteikia naudingų žinių. Šį kartą jų laukė kelionė į Kretingos dvarą, kuriame laukė intensyvūs edukaciniai užsiėmimai.

VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės vadovui atiteko „Garbės klaipėdiečio“ titulas 2018-11-30

Jau 24 – ąjį kartą, Klaipėdoje buvo apdovanoti labiausiai nusipelnę miesto žmonės, kurie garsina miestą savo prasmingais darbais.

Klaipėdoje – pirmos Lietuvoje, nauju būdu atliekamos, krūtų atkūrimo operacijos 2018-11-28

Krūties vėžys – daugeliui moterų, tai vis dar skamba kaip nuosprendis. Sužinojusios, kad neteks krūties, ne viena iš jų mano, jog taps nepilnavertėmis, praras vyrą, darbą, negalės gyventi kaip iki šiol. Nors krūtų rekonstrukcinės operacijos Lietuvoje jau atliekamos, VšĮ Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje, medicina vienu žingsniu pirmiau.

Puslapis 1 iš 15  Pirmyn 

 

 

 

...