Ambulatorinis konsultacinis skyrius

Teikia konsultacines paslaugas suaugusiems ir vaikams, taip pat būtinąją medicinos pagalbą bei atsako už ligonių stacionarizavimą.

Skyriuje yra vykdomos II lygio konsultacijos. Konsultacijos teikiamos  nemokamai visiems apdraustiesiems privalomu ar savanorišku socialiniu draudimu asmenims, kurie turi siuntimus. Atvykusiems be siuntimo ir nedraustiems konsultacija suteikiama – dėl būtinosios medicinos pagalbos - (būklių, kada teikiama būtinoji medicinos pagalba pagal sąrašą, patvirtinta 2004 m. balandžio 8 d. SAM įsakymu Nr.V-208 (V.Žin., 2004, Nr.134-4882, 2007, Nr.88-3497)) – sumokėjus už konsultaciją SAM įsakymais patvirtintomis kainomis.

Teritorinė ligonių kasa apmoka už suteiktas asmens sveikatos priežiūros paslaugas tik apdraustiesiems. Būtinosios pagalbos paslaugos teikiamos ir apmokamos ligonių kasų, visiems Lietuvos Respublikos, Europos sąjungos piliečiams arba asmenims turintiems teisę nuolatinai gyventi Lietuvoje (toliau draudžiamieji). Todėl atvykstant į ligoninę konsultacijai ar stacionariniam gydymui, būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą:

  1. Gimimo liudijimą (asmenims iki 16 metų), pasą arba asmens tapatybės kortelę.
  2. Galiojantį privalomojo  sveikatos draudimo pažymėjimą (ES piliečiams).

Nedraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, už suteiktas medicinos paslaugas (išskyrus būtinąją pagalbą)  reikės mokėti į ligoninės kasą pagal Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintus asmens sveikatos priežiūros paslaugų įkainius.

Tuberkuliozės filialo  ambulatoriniame konsultaciniame skyriuje  atliekamas  tuberkulioze sergančių pacientų dispanserinis darbas, atliekami būtini tyrimai, renkama informacija, vykdoma jų apskaita. Skyriuje vyksta gydomoji veikla. Nuolat dispanseriniams ir konsultuotiems ligoniams skiriamas gydymas, rašomi lengvatiniai receptai, kontroliuojamas gydymo efektas.

Radiologiniam tyrimui reikalinga išankstinė registracija. Registratūros tel.: (8 70) 05 00 11; (8 46) 35 10 05; darbo laikas: I-V: 8.00 - 15.30 val.

Reanimacijos intensyviosios terapijos skyriaus personalas: priprasti prie mirčių – misija neįmanoma

Reanimacijos intensyviosios terapijos skyriaus personalas: priprasti prie mirčių – misija neįmanoma

2020-01-17

Ar jums teko kada pabuvoti reanimacijos skyriuje? Dažnas pajuokautų: ačiū, nereikia. Taip, tikrai nereikia, bet gyvenimas kartais taip pasisuka, kad atsiduri ten, kur tikrai nenorėtum...

 

 

 

...