Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytojai

Gražina Mažrimienė

Konsultacinės poliklinikos (H. Manto g. 49) vadovė, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja.

Išsilavinimas:

• 2015 m. Vilniaus universitete baigė medicinos studijų krypties fizinės medicinos ir reabilitacijos rezidentūros studijas. Suteikta fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo kvalifikacija.
  • 2011 m. Vilniaus universitete Medicinos fakultete Psichiatrijos klinikoje baigė psichoterapinių studijų kursą „Psichodinaminė grupių psichoterapija“.
  • 2005 m. Kauno medicinos universitete baigė medicinos studijų krypties medicinos studijų programos internatūrą. Suteikta medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija.
  • 2004 m. Kauno medicinos universitete baigė medicinos studijų programą. Suteiktas medicinos magistro kvalifikacinis laipsnis ir gydytojo profesinė kvalifikacija.

Licencijos:

• Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja
  • Medicinos gydytoja

• Dalyvavo konferencijoje tema „Aktualūs neurologinių ligonių reabilitacijos klausimai", 2018 m. Kaunas.
  • Konferencija „Aktualūs reabilitacijos klausimai", 2018m. Kaunas.
  • Konferencija „Aktualūs reabilitacijos klausimai 2017“, 2017 m. Kaunas.
  • Dalyvavo nacionalinėse bei tarptautinėse mokslinėse praktinėse konferencijose, seminaruose, mokymų kursuose Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos universitetuose.

Narystė:

• Lietuvos fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų draugijos narė.

Konsultacijai priima:

VšĮ RKL Konsultacinėje poliklinikoje H. Manto g. 49, Klaipėda:

• I-V:08.00 - 15.30 val., 215 kab.
  • Skuodo filiale FMR skyriuje (Šatrijos g. 3).

Anna Aluzenė

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytoja.

Išsilavinimas:

• 2008 m. Kauno fizinės medicinos ir reabiltacijos rezidentūra;
  • 1997m. Maskvos medicinos universitetas;
  • refleksoterapeuto specializacija.

Licencijos:

• vidaus ligų gydytoja;
  • gydytoja reabilitologė.

• Konferencija „Aktualūs reabilitacijos klausimai“, 2019m. Kaunas.
  • Konferencija „Papildomosios ir alternatyviosios medicinos įvairovė. Balneoterapijos galia“, 2018m. Klaipėda.
  • Kvalifikacijos tobulinimo kursai „Refleksoterapijos įvadinis kursas“, 2015m. Kaunas.
  • Respublikinė konferencija „Vaikų tuštinimosi ir šlapinimosi sutrikimai“, 2015m. Kaunas.
  • LSMU kvalifikacijos tobulinimo kursai „Refleksoterapijos įvadinis kursas“, 2014m. Kaunas.

Konsultacijai priima:

• I-IV: 13.00 - 15.00 val. RKL ambulatoriniame - konsultaciniame skyriuje (S. Nėries g. 3).
  • Skuodo filiale (Šatrijos g. 3).

Karščiavimo klinikos įkūrimas Tuberkuliozės filiale - nepateisinamas žingsnis. Rizikuojame užkrėsti sveikuosius

2020-04-01

Klaipėdos savivaldybės Ekstremalių situacijų komisija trečiadienį sprendė dėl Karščiavimo klinikos Klaipėdoje ir, anot Klaipėdos miesto savivaldybės Sveikatos apsaugos skyriaus vedėjos Rožsė Perminienės, medikų bendruomenės akys krypsta į Respublikinę Klaipėdos ligoninę. Manoma, kad karščiavimo klinika galėtų įsikurti šios ligoninės tuberkuliozės padalinyje, kuris turi visą reikiamą infrastruktūrą.