Atšaukti vizitą pas gydytoją

Išankstinė pacientų registracija galima internetu svetainėje www.sergu.lt

Praneškite apie korupciją

Direktoriaus kreipimasis dėl korupcijos apraiškų

Respublikinės Klaipėdos ligoninės vadovas Romaldas Sakalauskas

Klausyti kreipimosi.


Ligoninėje korupcija netoleruojama

Ligoninėje ypatingas dėmesys skiriamas ne tik pacientų gydymo kokybei, profesiniams medikų poreikiams, bet ir korupcijos prevencijai.

Viešosios įstaigos Respublikinės Klaipėdos ligoninės administracija yra suinteresuota, kad ligoninėje nebūtų korupcijos apraiškų (kyšininkavimas, tarpininko kyšininkavimas, papirkimas, piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi ir kitos korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos, kai tokių veikų padarymu siekiama ar reikalaujama kyšio, papirkimo arba nuslėpti, užmaskuoti kyšininkavimą ar papirkimą), todėl asmenis, susidūrusius su galimai korupcinio pobūdžio veika ligoninėje, kviečia netylėti, o apie tai pranešti.

Respublikinės Klaipėdos ligoninės administracija atkreipia dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje.

Pacientai ar jų artimieji, susidūrę su galimai korupcinio pobūdžio veika mūsų įstaigoje, apie įvykį prašome pranešti įstaigos direktoriui ir/ar asmeniui, atsakingam už korupcijos prevenciją ir kontrolę raštu, elektroniniu paštu netyliu@kal.lt, pasitikėjimo telefonu (8 46) 40 44 20 arba kreiptis į teisininkę Dainą Kugienę, atsakingą už korupcijos prevenciją ir kontrolę įstaigoje (S. Nėries g. 3, Klaipėda, Teisininko kabinetas), darbo dienomis 08:00 - 17:00 val. Anonimiškumą garantuojame.

Direktorius

Į senamiestį žvelgėme kitaip

2018-10-11

2018 m. rugsėjo 27d. VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės Psichiatrijos filialo,Dienos stacionaro lankytojai turėjo galimybę dalyvauti Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijoscentro, Turizmo dienos proga, organizuojamoje ekskursijoje ” Klaipėdos legendos”.

 

 

 

...