Gydytojai

Teresė Ramanauskienė

Vaikų ir paauglių psichiatrė.

Išsilavinimas:

• 2004m. baigė viešojo administravimo magistrantūrą Klaipėdos universitete;
  • 1974m. baigė Kauno medicinos institutą (dabar - Lietuvos sveikatos mokslų universitetas).

Darbo patirtis:

• Vaikų psichiatre VšĮ Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje dirbo  nuo 1981 iki 1999 m.;
  • 2000 - 2011 m. dirbo  administracinį darbą;
  • 2000 - 2005 m. - Klaipėdos psichikos sveikatos centro vyriausioji gydytoja;
  • 2005 - 2011 m. – Kretingos psichikos sveikatos centro direktorė;
  • Nuo 2011 m. vėl dirba VšĮ Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje.
  • Mokslinė -praktinė konferencija „Ambulatorinė psichiatrija: iššūkiai ir galimybės“, 2020m. Klaipėda.
  • Mokymai „Savižudybės krizę išgyvenančių asmenų savižudybės rizikos -  psichosocialinio vertinimo organizavimas ir atlikimas: galimybės ir iššūkiai“, 2018m. Klaipėda.
  • Tobulinimosi kursai „Vaikų ir paauglių psichiatrijos aktualūs klausimai“, 2016m. Vilnius.
  • Tarptautinė konferencija „Nerimo ir su stresu susiję psichikos sutrikimai: nuo diagnostinių iššūkių iki įrodymais pagrįsto gydymo“, 2016m. Kaunas.
  • Tarptautinė mokslinė - praktinė konferencija „Kitokie vaikai: gyvenimas su jais ir dėl jų“, 2016m. Vilnius.
  • Kėlė kvalifikaciją Vilniaus universitete, Rusijoje, Švedijoje, Austrijoje.

Karščiavimo klinikos įkūrimas Tuberkuliozės filiale - nepateisinamas žingsnis. Rizikuojame užkrėsti sveikuosius

2020-04-01

Klaipėdos savivaldybės Ekstremalių situacijų komisija trečiadienį sprendė dėl Karščiavimo klinikos Klaipėdoje ir, anot Klaipėdos miesto savivaldybės Sveikatos apsaugos skyriaus vedėjos Rožsė Perminienės, medikų bendruomenės akys krypsta į Respublikinę Klaipėdos ligoninę. Manoma, kad karščiavimo klinika galėtų įsikurti šios ligoninės tuberkuliozės padalinyje, kuris turi visą reikiamą infrastruktūrą.