Atšaukti vizitą pas gydytoją

Išankstinė pacientų registracija galima internetu svetainėje www.sergu.lt

Rentgeno sistema Shimadzu

Multifunkcinė skaitmeninė R/F sistema

Multifunkcinė skaitmeninė R/F sistemaKompanijos Shimadzu ilgametė patirtis ir japoniška kokybė leido sukurti išskirtinę sistemą. Sonialvision G4 - tai moderniausia skaitmeninė rentgeno sistema, kuria galima atlikti informatyvius tyrimus, padedančius lengviau diagnozuoti ligas:

  • Tomosintezė: Naudojantis šia naujausia rentgeno vaizdų gavimo ir apdorojimo technologija žymiai pagerėja diagnostinės galimybės, ypač sugipsuotoms galūnėms tirti (kaulų suaugimo tikslumui įvertinti), taip pat nustatant įvairias plaučių ligas.
  • Plyšinė rentgenografija (slot scan), kurios pagalba galima atlikti viso stuburo bei kojų tyrimą.  Dozė, kurią gauna pacientas plyšinės rentgenografijos metu, lyginant su įprastine vaizdų sujungimo funkcija yra 50% mažesnė.
  • Skaitmeninė tomografija. Stalas leidžia atlikti tomografiją, stalui esant bet kokiu kampu. Krūtinės tyrimai gali būti atliekami ne tik horizontalioje padėtyje, bet ir vertikalioje, kas ypač svarbu skysčių plaučiuose diagnozei.

 

Dėka puikių techninių ir programinių sprendimų sistema pritaikyta dirbti tiek su nestandartinio svorio pacientais (iki 300 kg) tiek su vaikais.

Sistemoje įdiegta virtualios kolimacijos funkcija rentgenoskopijos tyrimo metu ženkliai sumažina pacientui tenkantį apšvitos kiekį.

<Atgal į skyriaus puslapį

Multifunkcinė skaitmeninė R/F sistema

<Atgal į skyriaus puslapį

Nauja – pamiršta sena arba tuberkuliozės grimasos

Nauja – pamiršta sena arba tuberkuliozės grimasos

2019-10-15

Viduramžiais Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje prasta mityba, higienos ir sanitarijos sąlygos, minimalios medicinos žinios buvo puiki terpė tuberkuliozei plisti.

 

 

 

...