Atšaukti vizitą pas gydytoją

Išankstinė pacientų registracija galima internetu svetainėje www.sergu.lt

Straipsniai spaudoje

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje - naujo gydomojo korpuso atidarymas 2019-02-09

Džiugi žinia: užbaigtos 6-erius metus trukusios Klaipėdos Respublikinės ligoninės gydomojo korpuso statybos. Medikai džiaugiasi galėsiantys greičiau suteikti skubią pagalbą pacientams.

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje – įkurtuvių nuotaikos

Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje – įkurtuvių nuotaikos 2019-02-06

Svajonė tapo realybe – taip įkurtuves naujajame korpuse pavadino Respublikinės Klaipėdos ligoninės direktorius Romaldas Sakalauskas. Pacientai nuo šiol bus aptarnaujami gerokai erdvesnėse patalpose, o naujasis modernus Priėmimo – skubios pagalbos skyrius primena matytuosius užsienio kino filmuose.

Res­pub­li­ki­nė Klai­pė­dos li­go­ni­nė pa­cien­tams grą­ži­na svei­ka­tą

Res­pub­li­ki­nė Klai­pė­dos li­go­ni­nė pa­cien­tams grą­ži­na svei­ka­tą 2018-12-10

Ar­tė­jant me­tų san­dū­rai įpras­ta ap­žvelg­ti nuei­nan­čius me­tus, pa­si­džiaug­ti nu­veik­tais dar­bais ir įver­tin­ti gal­būt net il­ges­nio įdir­bio pa­rei­ka­la­vu­sius už­mo­jus. Per pa­sta­rą­jį dešimtme­tį Res­pub­li­ki­nė Klai­pė­dos li­go­ni­nė ge­ro­kai pa­si­kei­tė, įneš­da­ma nau­jų vė­jų ir į uos­ta­mies­čio gy­ve­ni­mą bei ar­chi­tek­tū­rą.

Romaldas Sakalauskas: „Esu perfekcionistas“ 2018-11-28

Šiais metais „Metų klaipėdiečio“ rinkimuose Respublikinės Klaipėdos ligoninės vadovas, chirurgas Romaldas Sakalauskas už nuopelnus medicinos srityje buvo nominuotas „Garbės klaipėdiečio“ kategorijoje.

Tai, ką daro Klaipėdos medikai – sunkiai suvokiama: naują krūtį suformuoja iš moters riebalų 2018-11-28

  Įsivaizduokite – moteriai diagnozuotas krūties vėžys, norint užkirsti kelią ligos plitimui, gydytojai pašalina vieną krūtį. Netrukus nuo kelių kūno vietų nusiurbiami riebalai, o iš jų nugaroje suformuojama... nauja krūtis.

Krūties vėžys nebėra nuosprendis 2018-09-26

Moterų sergamumas krūties vėžiu didėja - statistika teigia, kad šia liga suserga viena iš aštuonių moterų, o kas trečia moteris į medikus kreipiasi tik tada, kai liga jau būna pažengusi. Respublikinės Klaipėdos ligoninės medikai ragina moteris pasinaudoti galimybe nemokamai pasitikrinti savo sveikatą ir reguliara patikra užkirsti kelią grėsmingai ligai. Prie tikslesnių tyrimų prisideda ir Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija.

Hemorojaus operacija lazeriu: greita ir efektyvi procedūra

Hemorojaus operacija lazeriu: greita ir efektyvi procedūra 2018-09-04

Hemorojus - nemaloni liga, apie kurią kalbėti gėdijamasi. Žmonės dažnai slepia šią problemą, tačiau ligą diagnozavus laiku, jos gydymas gali būti daug paprastesnis. Respublikinė Klaipėdos ligoninė (RKL) įsigijo modernią medicininio lazerio įrangą, kuria atliekamos minimaliai invazyvios ir efektyvios hemorojaus šalinimo operacijos. Naująja įranga jau atliktos pirmosios trys operacijos.

Trimatė erdvė iš kino salės persikelia į operacinę

Trimatė erdvė iš kino salės persikelia į operacinę 2018-08-22

Laparoskopinė operacija trimatėje erdvėje – tai ne naujo filmo pavadinimas, o realybė. Nuo šiol Respublikinės Klaipėdos ligoninės abdominalinės (pilvo) chirurgijos gydytojai pacientus operuoja, pasitelkdami 3D technologijas. Jie bene pirmieji uostamiestyje ir Vakarų Lietuvoje, pradėję laparoskopines operacijas daryti vaizdo monitoriuje stebėdami trimatį vaizdą.

Šlapimo nelaikymas: padėti gali ne tik operacija

Šlapimo nelaikymas: padėti gali ne tik operacija 2018-08-16

Su šlapimo nelaikymo problema susiduria kas dešimtas vyras ir kas ketvirta moteris, trečdaliui moterų šis sutrikimas tampa lėtiniu. Tačiau tik vos 10-20 procentų žmonių, turinčių šią problemą, kreipiasi į gydytoją. Pasak medikų, vis dėlto, jeigu į gydytojus žmonės kreiptųsi vos pajutę pirmuosius šlapimo nelaikymo požymius, problemą būtų galima išspręsti ir be operacijos.

Endoskopinės ausies operacijos – be jokio pjūvio

Endoskopinės ausies operacijos – be jokio pjūvio 2018-08-14

Pas ausų, nosies ir gerklės gydytoją pacientus ne visada atveda skausmas. „Jei žmogus skundžiasi skausmu, galima įtarti, kad destrukcinis ligos procesas – gerokai įsibėgėjęs“, – pastebėjo Respublikinės Klaipėdos ligoninės Ausų, nosies, gerklės skyriaus vyr.ordinatorius ir otorinolaringologas Valdas Bernotas.

Puslapis 1 iš 9  Pirmyn 

 

 

 

...