Atšaukti vizitą pas gydytoją

Išankstinė pacientų registracija galima internetu svetainėje esveikata.lt

Ambulatorinis – konsultacinis psichiatrijos skyrius

VŠĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės Psichiatrijos filialo ambulatoriniame – konsultaciniame skyriuje, Puodžių g. 11. Klaipėda (prie santuokų rūmų) gydytojai psichiatrai konsultuoja pacientus, turinčius įvairių krizinių, nerimo, nuotaikos, adaptacijos, šizofreninio spektro, somatoforminių, valdymo, asmenybės ir elgesio, psichologinės raidos, organinių pakitimų, priklausomybę alkoholiui ir narkotikams, seksualinių sutrikimų.

Su šeimos gydytojo ar specialisto siuntimu pacientai konsultuojami nemokamai. Be siuntimo konsultacija yra mokama.

Užsiregistruoti galima ambulatorinio-konsultacinio skyriaus registratūroje arba telefonu (8 70) 05 00 11, (8 46) 39 77 88.

Paslaugas teikia šių sričių specialistai:

Nuo 2020-07-01 atnaujintos specializuotos ( antrinio lygio) vaikų ir paauglių psichiatro konsultacijos. Konsultacijai gali nukreipti šeimos gydytojas, gydytojas psichiatras ( jei nėra vaikų ir paauglių psichiatro psichikos sveikatos centre aptarnaujančiame regione), pirminio lygio (psichikos sveikatos centro ) vaikų ir paauglių psichiatras, kitų specialybių gydytojai. Be siuntimo konsultacijos yra mokamos.

Teikiamos išplėstinės vaikų ir paauglių psichikos sveikatos specialistų konsultacijos (vaikų ir paauglių psichiatro, medicinos psichologo konsultacijos) – per metus 1 pacientui suteikiama ne daugiau kaip 2 išplėstinės vaikų ir paauglių psichikos sveikatos specialistų konsultacijos (apmokama iš ligonių kasos).

Gydytojo vaikų ir paauglių psichiatro nukreipimu teikiamos individualios ir/ar šeimos psichoterapijos paslaugos (per metus galima suteikti iki 30 psichoterapijos seansų vienam pacientui, už kuriuos apmoka ligonių kasos).

Ambulatorinėms konsultacijos registruotis tel. (8 700) 500 11 darbo dienomis 7.30-15.30 val.

Ambulatoriniame konsultaciniame psichiatrijos filialo skyriuje dirba šie vaikų ir paauglių psichikos sveikatos specialistai::

Medicinos psichologaipsichoterapeutai

Konsultuoja suaugusius po gydytojo psichiatro paskyrimo:

Konsultuoja vaikus ir paauglius bei jų šeimas po gydytojo vaikų ir paauglių psichiatro paskyrimo:

LogoterapeutėLiudmila Kubatina (I-V: 8.00 – 15.00 val.)

Ambulatorinio – konsultacinio skyriaus galerija