Alerginių ir imuninių ligų diagnostikos ir gydymo dienos stacionaras

Alerginių ir imuninių ligų diagnostikos ir gydymo dienos stacionarasAlerginių ir imuninių ligų diagnostikos ir gydymo dienos stacionare paslauga – planinė vaikams ir suaugusiems. Jos metu atliekama diagnostika, taikomas gydymas, stebima dėl alerginių ir imuninių ligų ir reakcijų. Dienos stacionare paslaugas teikia gydytojai alergologai – klinikiniai imunologai: Agnė Ramonaitė, Raminta Krujalskytė, Marius Zolubas. Dienos stacionare atliekama:

1. Odos biopsijos
  2. Medikamentiniai, gleivinių (nosies), šalčio, maisto, spaudimo, fizinio krūvio provokuojamieji mėginiai.
  3. Odos aplikaciniai mėginiai.
  4. Taikoma specifinė injekcinė imunoterapija įkvepiamaisiais alergenais, vabzdžių alergenais, poliežuvinė imunoterapija.

Pacientą dienos stacionaro paslaugoms nukreipia gydytojas alergologas – klinikinis imunologas.