Konsultacinės poliklinikos H. Manto g. 49 reabilitacijos skyriaus gydytojai

Gražina Mažrimienė

Konsultacinės poliklinikos (H. Manto g. 49) vadovė, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja.

Išsilavinimas:

• 2015 m. Vilniaus universitete baigė medicinos studijų krypties fizinės medicinos ir reabilitacijos rezidentūros studijas. Suteikta fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo kvalifikacija.
  • 2011 m. Vilniaus universitete Medicinos fakultete Psichiatrijos klinikoje baigė psichoterapinių studijų kursą „Psichodinaminė grupių psichoterapija“.
  • 2005 m. Kauno medicinos universitete baigė medicinos studijų krypties medicinos studijų programos internatūrą. Suteikta medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija.
  • 2004 m. Kauno medicinos universitete baigė medicinos studijų programą. Suteiktas medicinos magistro kvalifikacinis laipsnis ir gydytojo profesinė kvalifikacija.

Licencijos:

• Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja
  • Medicinos gydytoja

• Dalyvavo konferencijoje tema „Aktualūs neurologinių ligonių reabilitacijos klausimai", 2018 m. Kaunas.
  • Konferencija „Aktualūs reabilitacijos klausimai", 2018m. Kaunas.
  • Konferencija „Aktualūs reabilitacijos klausimai 2017“, 2017 m. Kaunas.
  • Dalyvavo nacionalinėse bei tarptautinėse mokslinėse praktinėse konferencijose, seminaruose, mokymų kursuose Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos universitetuose.

Narystė:

• Lietuvos fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų draugijos narė.

Konsultacijai priima:

VšĮ RKL Konsultacinėje poliklinikoje H. Manto g. 49, Klaipėda:

• I-V:08.00 - 15.30 val., 215 kab.
  • Skuodo filiale FMR skyriuje (Šatrijos g. 3).

Sandra Paplauskienė

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytoja.

Konsultacijai priima:

Konsultacinėje poliklinikoje H. Manto g. 49, Klaipėda:

• II 8.00 – 16.30 val., 204 kab.