Anesteziologijos skyriaus ir operacinės gydytojai

Aistė Mitkuvienė

Gyd. anesteziologė.

• Profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursai „Skubios medicinos pagalbos teikimas vaikams ir suaugusiems. Reanimacinės pagalbos teikimo principai traumos ir kritinių būklių metu", 2019m. Kaunas.
  • Kaulų raumenų sistemos vaizdinimo kursai „Musculoskeletal radiology", 2018m. Belgija (Genta).
  • Europos anesteziologų draugijos kursai „Kritinės būklės, trauma, kraujuojantis pacientas“, 2016m. Kaunas.
  • Tobulinimosi kursai „Sunkių kvėpavimo takų valdymas naudojant medicininę simuliaciją“, 2016m. Kaunas.
  • Lietuvos anesteziologų - reanimatologų mokslinė praktinė konferencija „Saugumo anesteziologijoje ir intensyviojoje terapijoje link: Helsinkio deklaracijos nuostatų įgyvendinimas“, 2014m. Kaunas.

Antanas Mandeika

Anesteziologijos  skyriaus vedėjas, gydytojas - anesteziologas.

Išsilavinimas:

• Baigė Kauno medicinos institutą.

• Kvalifikacijos tobulinimo kursai „Gyvybei pavojingos būklės ir skubioji medicinos pagalba vaikams ir suaugusiesiems", 2019m. Klaipėda.
  • Mokslinė praktinė konferencija „Gairės ir rekomendacijos anesteziologijoje ir intensyviojoje terapijoje: nuo mokslo prie praktikos", 2015m. Kaunas.

Dovilė Markevičienė

Gyd. anesteziologė

• Mokslinė praktinė konferencija „Skubi anesteziologija. Anesteziologas už Operacinės ir RITS ribų“, 2019m. Kaunas.
  • Mokslinė praktinė konferencija „Anesteziologijos ir intensyviosios terapijos gairės ir regioninės anestezijos aktualijos“.

Eglė Deščerienė

Gydytoja anesteziologė - reanimatologė.

• Kursai „Gyvybei grėsmingų sindromų bei ligų diferencinė diagnostika ir pradinio gydymo principai", 2016m. Klaipėda.
  • Tobulinimosi kursai „Sunkių kvėpavimo takų valdymas naudojant medicininę simuliaciją“, 2016m. Kaunas.

Gintarė Šilgalienė

Gydytoja anesteziologė

• mokslinė praktinė konferencija „Skubi anesteziologija. Anesteziologas už Operacinės ir RITS ribų“, 2019m. Kaunas.

Gytis Dambauskas

Gydytojas anesteziologas - reanimatologas.

• Stažuotė „Skausmo medicina“, 2019m. Kaunas.
  • Mokslinėje praktinėje konferencijoje „Krioterapija gydant skausmą: krioneurolizė", 2018 m. Kaunas.
  • Tobulinimosi kursai „Echoskopijos pritaikymo galimybės regioninėje nejautroje“, 2017m. Vilnius.
  • Kursai „Skubios situacijos anesteziologijoje valdymas“, 2017m. Vilnius.
  • Praktinė klinikinė stažuotė periferinių nervų blokados klausimais, 2014m. Nyderlandai.
  • Kursai „Ultragarsiniai metodai anesteziologijoje ir intensyviojoje terapijoje“, 2014m. Kaunas.

Jurgita Sorakienė

Gydytoja anesteziologė - reanimatologė.

• Tobulinimosi kursai „Sunkių kvėpavimo takų valdymas naudojant medicininę simuliaciją", 2016m. Kaunas.

Kristina Norvaišaitė

Lidija Galdikienė

Gyd. anestiozologė.

• Profesinės kvalifikacijos tobulinimosi kursuose: „Ultragarsas anesteziologijoje, intensyvioje terapijoje ir skubioje medicinoje", 2018 m. Kaunas.

Mindaugas Benetis

Reanimacijos - intensyvios terapijos skyriaus gydytojas.

• Mokslinėje praktinėje konferencijoje „Krioterapija gydant skausmą: krioneurolizė“, 2018 m. Kaunas

Rasa Bražiūnienė

Gydytoja anesteziologė - reanimatologė.

• Kaulų raumenų sistemos vaizdinimo kursai „Musculoskeletal radiology“, 2018m. Belgija (Genta).
  • Kvalifikacijos tobulinimo kursai „Ultragarsas anesteziologijoje, intensyvioje terapijoje ir skubioje medicinoje", 2017m. Kaunas.
  • 6-asis Lietuvos uroginekologijos draugijos suvažiavimas „Naujovės uroginekologijoje“, 2014 m. Šventoji.

Rimvydas Alšauskas

Gydytojas anesteziologas

Rita Andrijanovienė

Išsilavinimas:

• 2011m. baigė Vilniaus universitetą.

• Tobulinimosi kursai „Echoskopijos pritaikymo galimybės regioninėjė nejautroje", 2017m. Vilnius.
  • Kursai „Gyvybei grėsmingų sindromų bei ligų diferencinė diagnostika ir pradinio gydymo principai“, 2015m. Klaipėda.