Atšaukti vizitą pas gydytoją

Išankstinė pacientų registracija galima internetu svetainėje www.sergu.lt

Tarybos ir komisijos

Stebėtojų taryba

Sudėtis:

  • Sveikatos apsaugos ministerijos Antrinio ir tretinio lygio koordinavimo skyriaus vedėjas A. Gabrilavičius;
  • Sveikatos apsaugos ministerijos Sveikatos ekonomikos departamento direktorė J. Iždonienė;
  • Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos tarybos narė Aldona Staponkienė;
  • Visuomenės atstovas Vidas Mišeikis.

Gydymo taryba

Sudėtis:

  • Romaldas Sakalauskas – ligoninės direktorius (pirmininkas);
  • Salvinija Misikonienė – Vidaus medicininio audito skyriaus vadovė (pirmininko pavaduotoja);

Nariai:

  • Jūratė Anušauskienė – Kardiologijos skyriau vedėja (sekretorė);
  • Gerardas Fabijonavičius – Urologijos skyriaus vedėjas;
  • Zigmas Juzumas  -  direktoriaus pavaduotojas (medicinai);
  • Mindaugas Kundrotas - direktoriaus pavaduotojas (infrastruktūrai);
  • Audrius Lekštutis – Vidaus ligų diagnostikos skyriaus vedėjas;
  • Rokas Bagdonas – Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus vedėjas;
  • Aleksandras Valdas Mačiulis – Ortopedijos traumatologijos skyriaus vedėjas;

Slaugos taryba

Sudėtis:

  • Andželika Zavackienė – direktoriaus pavaduotoja slaugai (pirmininkė);
  • Laima Janulienė – Operacinės vyresnioji slaugytoja (sekretorė);

Nariai:

  • Rūta Malūkaitė –Skuodo filialo vyriausioji slaugytoja;
  • Valentina Beržienė - Tuberkuliozės filialo vyriausioji slaugytoja;
  • Simona Taurienė – Psichiatrijos filialo Psichosomatinio ir Vaikų skyriaus vyresnioji slaugytoja;
  • Virginija Sukackienė – Odos ir veneros ligų skyriaus ir poliklinikos vyresnioji slaugytoja;
  • Kristina Čėblauskė – Ginekologijos skyriaus vyresnioji slaugytoja;
  • Rita Jurkuvienė – Hemodializės skyriaus vyresnioji slaugytoja;
  • Nijolė Zuzaitė – Centralizuotos sterilizacijos skyriaus vadovė.

Etikos komisija

Sudėtis:

  • Romualda Gylienė – l.e.p. Tuberkuliozės filialo vadovė  (pirmininkė);
  • Virginija Sukackienė – Odos ir veneros ligų poliklinikos ir skyriaus vyresnioji slaugytoja (sekretorė);

Nariai:

  • Aleksandras Deduchovas - Skuodo filialo Vidaus ligų skyriaus vedėjas;
  • Rimutė Vaitilavičienė - Skuodo filialo Chirurgijos skyriaus vyresnioji slaugytoja;
  • Rūta Malūkaitė - Skuodo filialo vyriausioji slaugytoja;
  • Birutė Tregub - Tuberkuliozės filialo poliklinikos gydytoja pulmonologė;
  • Dalia Linkevičienė - Tuberkuliozės filialo Radiologijos skyriaus vyriausioji technologė;
  • Raimonda Jonušienė - Psichiatrijos filialo administratorė;
  • Nijolė Saulienė - Psichiatrijos filialo Ūmios psichiatrijos skyriaus psichikos sveikatos slaugytoja;
  • Svetlana Premelenaja - Psichiatrijos filialo Dienos stacionaro vedėja - gydytoja psichiatrė;
  • Lidija Miftachovienė - Konsultacinės poliklinikos Taikos pr. 103 gydytoja neurologė;
  • Gražina Mažrimienė - Konsultacinės poliklinikos H. Manto g. 49 vadovė – fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja;
  • Rasa Bražiūnienė – Anesteziologijos reanimacijos skyriaus vyriausioji ordinatorė - gydytoja anesteziologė reanimatologė;
  • Danguolė Andrėkienė – Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistė.

Medicinos etikos komisija

Sudėtis:

  • Algirdas Puodžiūnas – Klinikinės diagnostikos laboratorijos medicinos biologas  (pirmininkas);
  • Romualda Gylienė – l.e.p. Tuberkuliozės filialo vadovė  (pirmininko pavaduotoja);
  • Daiva Grigutienė – Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vyresnioji slaugytoja (sekretorė);

Nariai:

  • Laima Janulienė – Operacinės vyresnioji slaugytoja;
  • Audra Aleksandravičienė – Skuodo filialo vidaus ligų gydytoja;
  • Virginija Sukackienė – Odos ir veneros ligų skyriaus ir poliklinikos vyresnioji slaugytoja;
  • Nijolė Žarkauskaitė – Pulmonologijos alergologijos skyriaus gydytoja pulmonologė.

 

 

 

...