Vaistinių preparatų reklaminių renginių organizavimo VšĮ Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje tvarka

VšĮ Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje vaistinių preparatų reklaminiai renginiai organizuojami pagal Vaistinių preparatų reklaminių renginių organizavimo tvarkos aprašą, patvirtintą 2019-01-17 VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės direktoriaus įsakymu Nr. (1.6)-Į-8.

Už reklaminių renginių organizavimą VšĮ Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje atsakingi:

• VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinai Zigmas Juzumas, tel. (8 46) 410711, el. paštas: zigmas.juzumas@kal.lt
  • VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės direktoriaus pavaduotojui medicininių paslaugų plėtrai Mindaugas Kundrotas, tel. (8 46) 410711, el. paštas: mindaugas.kundrotas@kal.lt

Prašymai dėl reklaminių renginių organizavimo teikiami Įstaigos sekretorei-referentei raštu, adresu S. Nėries g. 3, Klaipėda, tel. (8 46) 410711, arba elektroniniu būdu: info@kal.lt

2019-01-17 direktoriaus įsakymas Nr. (1.6)-Į-8 dėl Vaistiniu preparatų reklaminių renginių organizavimo RKL tvarkos aprašo patvirtinimo

Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tuberkuliozės filialo gydymo pasiekimais susidomėjo Didžiosios Britanijos mokslininkai.

2019-12-03

Pirmadienį Tuberkuliozės filiale lankėsi svečiai iš Didžiosios Britanijos, Edinburgo universiteto - docentė Helen Stagg (tuberkuliozės tyrimų vadovė) ir doktorantė Elizabeth Walker.