Atšaukti vizitą pas gydytoją

Išankstinė pacientų registracija galima internetu svetainėje www.sergu.lt

Kavinė

1933-aisiais metais naujai pastatytoje Raudonojo Kryžiaus ligoninėje patalpos virtuvei buvo skirtos rūsyje. Tuo metu virtuvėje darbavosi virėjas ir 5 tarnaitės - jie maistą ruošė tuo metu besigydantiems maždaug 100 - ui pacientų.

Plečiantis ligoninei, plėtėsi ir maisto tarnyba. 1982-aisiais m. virtuvė iš rūsio persikėlė į naujai pastatytą korpusą ir tuo metu maitino iki 500 pacientų.

2003-aisiais metais maisto tarnybos patalpose buvo atliktas kapitalinis remontas, atnaujinti įrenginiai . 2015 - 2017-aisiais m. m. vėl buvo įsigyta modernių šiuolaikinių maisto ruošimui skirtų įrenginių. Šiuo metu darbuotojai naudojasi 4-iomis  moderniomis konvekcinėmis krosnimis, elektrinėmis keptuvėmis, naujo dizaino elektrinėmis viryklėmis, puodų plovimo mašina. 2017-aisiais m. įsigyti 2 naujausio modelio elektriniai virimo katilai su maišymo, trynimo funkcijomis, bei košių ruošimo programomis. Šiais puikiais įrenginiais naudojasi maisto tarnyboje dirbantys 10 virėjų, 8 pagalbiniai darbuotojai, maisto produktų sandėlininkas, 2 dietistai ir tarnybos vadovas. Šis kolektyvas ruošia maistą 500-ams ligoninės pacientų, iš kurių iki 250 paruoštų porcijų termoinduose specialiu transportu 3 kartus per dieną išvežama į įstaigos filialus, esančius Klaipėdos mieste.

Maisto tarnyba per dieną gamina 5 pagrindines dietas ir dar 8 įvairias dietas (vegetarišką,, praturtintą skaidulomis, be gliuteno, įvairios pooperacinės dietos).

Kiekvienais metais atnaujinami pacientų stalo indai, tobulinamas patiekalų pateikimas. 2017-aisiais metais vienas iš skyrių įsigijo dviejų dalių maisto vežimėlį su temperatūros palaikymu ( 0 - +6 C šaltiems patiekalams ir +68 C + 70C

karštiems patiekalams) paruoštų patiekalų transportavimui ir laikymui. Ateityje planuojama viename iš skyrių įsigyti termo padėklus su spec.indais, kad pateiktas maistas neatvėstų ir būtų patrauklus pacientui.

KAVINĖJE LANKYTOJAI IR PACIENTAI LAUKIAMI nuo 10:00 iki 11:30 ir nuo

13:30 iki 17:00. Penktadieniais kavinė dirba iki 16:00. Jus paslaugiai aptarnauti pasiruošusios barmenė ir 2 padėjėjos.

Kavinėje platus salotų, šaltų užkandžių asortimentas, didelis pasirinkimas mineralinio vandens, gardi kava, mūsų pačių kepti konditerijos gaminiai.

Nuo 11:30 iki 13:30 kavinėje pietauja ligoninės darbuotojai, tuo metu lankytojai ir pacientai NEAPTARNAUJAMI.

Maisto tarnybos kolektyvas geba darniai dirbti ir turiningai ilsėtis - du kartus metuose vykstame į ekskursijas po Lietuvą ir kaimynines šalis.

 

 

 

...