Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Pacientams ir lankytojams

Pacientams ir lankytojams

Vidaus tvarkos taisyklės čia.

Dėl registracijos pas gydytoją

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad užsiregistravus pas gydytoją, patvirtinimo žinutė nesiunčiama. Likus 24 val. iki vizito, Jūs gausite priminimą apie vizitą pas gydytoją į kurį prašome BŪTINAI atsakyti : TAIP arba NE.

Respublikinės Klaipėdos ligoninės pacientų artimųjų dėmesiui

Dėl siuntinių perdavimo:
Ligoninėje stacionarizuotiems pacientams siuntiniai priimami Priėmimo – skubios pagalbos skyriuje, tačiau tik nustatytomis dienomis – II, IV, V ir VII, nuo 8.00 iki 19.00 val.
Atkreipiame dėmesį, kad siuntiniuose gali būti tik būtiniausios higienos ir ryšio priemonės. Perduoti maisto produktus – griežtai draudžiama.

Dėl pacientų sveikatos būklės:

Norėdami sužinoti informaciją apie Jūsų artimojo, sergančio covid-19 liga sveikatos būklę, kuris gydomas Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje, D korpuse, turėtumėte skambinti šiuo Tel.: 860818088 nuo 08:00 iki 14.00 val. TIK DARBO DIENOMIS (savaitgaliais informacija neteikiama).

Norėdami SAVAITGALIAIS sužinoti apie artimojo, sergančio covid-19 liga sveikatos būklę, prašome skambinti šiuo Tel.: (8 46) 41 07 07.

Juo atsiliepusi registratorė Jus užregistruos ir perduos informaciją gydantiems gydytojams, kurie su Jumis susisieks pagal galimybes. Maloniai prašome, kad apie paciento sveikatos būklę teirautųsi tik vienas iš artimųjų.

Pacientai, kurie serga lengvesne COVID-19 ligos forma yra nuolat konsultuojami gydančių gydytojų, todėl galite susisiekti su savo artimaisiais ir pasiteirauti kokia jų sveikatos būklė.

Prašome supratingumo ir geranoriškumo.

Covid-19 reanimacijoje gydomų pacientų artimieji turėtų skambinti šiuo Tel.: 860916704, nuo 08:00 iki 15:00 val.

Ligoninėje pacientų lankymas draudžiamas, išskyrus terminalinės būklės pacientus.


Gerbiami pacientai,

Prašome neskubėti atmesti skambučio, kai surinkę registratūros numerį, išgirstate automatinį atsakiklio įrašą. Būtent dėl šios priežasties daugelis iš jūsų neprisiskambinate. 

Primygtinai prašome išklausyti įrašą iki galo ir arba palaukti, kol registratorė atsilieps gyvai, arba paspausti nurodytą mygtuką, pvz., jei skambinate dėl rentgeno tyrimo.

Skambinėdami kas 20 sek., sunkiai pavyks prisiskambinti patiems ir trukdysite kitiems.

Prašome kantrybės ir supratingumo.

Ačiū Jums už bendradarbiavimą.

Pacientų dėmesiui dėl Covid-19 tyrimo!

Atvykstant planiniam gydymui į stacionarą Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje (įskaitant dienos chirurgijos paslaugas), būtinas SARS-CoV-2 tyrimas PGR metodu. Tyrimas turi būti atliekamas iki stacionarizavimo likus ne daugiau kaip 72 val.

Tyrimas gali būti atliekamas arba stacionarines paslaugas teikiančioje tyrimą paskyrusioje Asmens sveikatos priežiūros įstaigoje, arba ASPĮ, turinčioje licenciją pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugoms teikti.

Respublikinė Klaipėdos ligoninė taip pat suteikia galimybę planine tvarka stacionarizuojamiems pacientams tyrimą atlikti S. Nėries g. 3, Klaipėda. Tyrimas atliekamas COVID-19 tyrimų paėmimo punkte, Patologijos skyriaus pastato pirmame aukšte. Tyrimas – nemokamas.

PASTABA: Pacientai, kuriems paskirtos mokamos stacionarinės paslaugos, įskaitant dienos chirurgijos paslaugas, atvykdami turi turėti neigiamą tyrimo atsakymą, ne vėlesnį kaip 72 val. Jei tyrimas atliekamas S. Nėries g. 3, Klaipėda, jis yra mokamas.

Grįžti į pradinį puslapį