Papildomas menu

Registratūra

(8 46) 470 000

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

(8 46) 410 695

Lėtinio dubens skausmo gydymo grupė

Lėtinio dubens skausmo gydymo grupė

Lėtinis dubens skausmo gydymo centras yra lėtinio dubens skausmo gydymo gydytojų grupė, kurios tikslas tiksliai nustatyti skausmo dubenyje priežastį ir skirti šiuolaikišką, mokslu paremtą ir efektyvų gydymą.

Lėtinis dubens skausmo gydymo centras vakarų Lietuvoje yra vienintelis tokio pobūdžio centras Lietuvoje, užsiimantis vyrų ir moterų dubens skausmo priežastine paieška ir tikslingu ir maksimaliai efektyviu gydymu.

Lėtiniame dubens skausmo gydymo centre dirba gydytojas urologas, ginekologas, neurologas, psichiatras ir skausmo gydytojas. Jaunų ir entuaziastingų specialistų komanda, besidominčių lėtinio dubens skausmo gydymo vingrybėmis.

Lėtinis dubens skausmas yra plati ir įvairialypė ligų grupė, kurią sudaro prostatos sukeliamas skausmas, šlapimo pūslės sukeliamas skausmas, ginekologinių ligų sukeliamas skausmas (endometriozė, lėtinė dubens uždegiminė liga ir kitos), mažajame dubenyje esančių nervų pažeidimas, stuburo problemos, psichologinės problemos ir su tuo susijęs skausmas bei skausmo sukeltos pasekmės. Visas šias būkles ir ganėtinai sudėtinga nustatyti ir paskirti tikslingą ir maksimaliai efektyvų gydymą.

Lėtinis dubens skausmas yra paplitusi būklė mūsų visuomenėje, kuri yra labai rimtas iššūkis daugeliui sveikatos paslaugų specialistų, dėl įvairialypių priežasčių ir prasto atsako į skiriamą standartinį gydymą.

Lėtinis dubens skausmas yra daugiakomponentė būklė ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl sunkiai gydoma. Tokių pacientų įvertinimas ir gydymo skyrimas reikalauja puikių mažojo dubens anatominių žinių, mažojo dubens organų veiklos principų supratimo ir jų tarpusavio veiklos ir sutrikimų nustatytmo. Būklės įtakojančios skaumų atiradimą gali būti raumenų ir kaulinio pažeidimo problemos, neurologinės, urologinės, ginekologinės problemos reikalaujančios multidisciplininio požiūrio.

Lėtinį dubens skausmą jaučiantys pacientai dažniausiai yra daug laiko pagalbos ieškantys žmonės, kurie yra gavę įvairų, bet nepakankamai efektyvų gydymą. Lėtinis dubens gydymo centras yra specializuota gydymo grupė skirta pacientams ieškantiems pagalbos.

Lėtinio dubens skausmo centras vakarų Lietuvoje gydytojai:

Daugiau informacijos:

Grupės gydytojai

Grįžti į pradinį puslapį