Papildomas menu

Registratūra

(8 46) 470 000

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

(8 46) 410 695

Paciento daiktų apsauga

Paciento daiktų apsauga
  1. Pacientams nerekomenduojama su savimi į ligoninę atsivežti didesnių pinigų sumų, brangių asmeninio naudojimo daiktų bei dirbinių iš brangiųjų metalų (toliau – vertingų daiktų), kadangi ligoninė už jų apsaugą neatsako.
  2. Paciento būklei pablogėjus ir tapus kritiška, atliekant operacijas ar intervencines gydymo ir diagnostines procedūras, arba pacientui mirus, skyriaus personalas turi teisę paimti iš paciento rastus pinigus, vertingus daiktus saugojimui. Visa tai saugoma seife užpildžius formą Nr. 5/SAM „Iš ligonio paiimtų daiktų ir vertybių kvitas Nr. 1“, kurioje pasirašo skyriaus vyresnioji slaugytoja ir gydantis gydytojas, budėjimo metu – budintis gydytojas ir budintis slaugos specialistas.
  3. Saugoti pinigai ir vertingi daiktai grąžinami pagerėjus paciento būklei. Pacientui mirus – grąžinami jo atstovui. Paciento atstovas privalo pateikti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus. Daiktus ir pinigus atsiėmę asmenys pasirašo F. Nr. 5/SAM „Iš ligonio priimtų paimtų daiktų ir vertybių kvitas Nr. 1“.
  4. Už palatoje paliekamų papuošalų, protezų, pinigų ir kitų daiktų saugojimą ligoninė neatsako.
Grįžti į pradinį puslapį