Atšaukti vizitą pas gydytoją

Išankstinė pacientų registracija galima internetu svetainėje www.sergu.lt

Ligoninės ambulatorinių konsultacijų padalinys

Konsultuoja skyrių vedėjai ir gydytojai specialistai.

Kardiologijos skyriaus gydytojai:
Jūratė Anušauskienė – I: 13:00 – 14:00 val. 114kab.;
Arūnas Maksvytis – IV: 14:00 – 15:00 val. 114 kab.;
Vytenis Cėpla – III: 14:00 – 15:00 val. 114 kab.;
Romualda Dikšienė – III: 13:00 – 13:40 val. 114 kab;
Jolanta Balachnina – II: 14:00 – 15:00 val. 114 kab;
Viljamas Žalys – II: 14:00 – 16:00 val. 114 kab;

Plastinės rekonstrukcijos ir krūtų chirurgijos skyriaus gydytojai:
Rokas Bagdonas – IV: 14:00 – 15:00 val.;
Vytautas Jankūnas – II: 14:00 – 15:00 val.;
Algirdas Kasiliauskas – V: 13:00 – 14:00 val.
Miglė Stakytė – I,II, III: 14:00 – 15:00 val.

Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus gydytojai (dirba pagal budėjimo grafiką):
Jūratė Diržauskienė;
Ingrida Anužytė;
Valdas Bernotas;
Dalia Krūgelytė;
Vytautas Junčys;
Modestas Maslovas;
Donatas Boveinis.

Pilvo ir endoskopinės chirurgijos skyriaus gydytojai:
Nerijus Kaselis – I, III: 13:00-14:00 val.;
Arvydas Berenis – I: 13:00 – 14:00 val.;
Žilvinas Šidlauskas – IV: 15:00 – 16:00 val.;
Arvydas Noreika – III: 14:00 – 15:00 val.;
Algirdas Palšis – V: 13:30 – 15:00 val.;
Laimis Bureninas – II: 11:00 – 13:00 val.;
Donatas Černiauskas – II: 10:00 – 11:00 val.;
Vilius Syminas – I: 14:00 – 15:00 val.;
Vygintas Montrimas – V: 13:00 – 15:00 val.;
Žilvinas Pavilionis – IV: 11:00 – 13:00 val.;

Vidaus ligų diagnostikos skyriaus vedėjas:
Audrius Lekštutis – III: 11:30 – 12:00 val.;

Ortopedijos traumatologijos skyriaus gydytojai:
Valdas Mačiulis – I, IV: 11:00 – 13:00 val.;
Ignas Riauba – I: 08:30 – 11:00 val.; III: 13:00 – 15:00 val.;
Arnoldas Rudokas – II: 11:00 – 13:00 val.;
Aivaras Gudavičius – III: 11:00 – 13:00 val.; V: 10:00 – 11:00 val.;
Zigmas Juzumas – III: 09:00 – 11:00 val.;
Mindaugas Kundrotas – IV: 09:00 – 11:00 val.;
Mindaugas Grikšas – II: 08:30 – 11:00 val.;
Alfredas Petrikas – II: 13:00 – 15:00 val.;
Mantas Palskys – IV: 13:00 – 15:00 val.;

Nefrologijos skyriaus gydytojai:
Kazys Macius – IV: 13:00 – 15:00 val.;
Rita Norvilienė – II: 13:00 – 15:00 val.; III: 13:00 – 16:00 val.;
Salvinija Misikonienė – III: 12:00 – 13:00 val.;

Neurochirurgijos skyriaus gydytojai:
Jonas Milašius – II, IV: 13:00 – 15:00 val.;
Linas Jonušas – I: 11:00 – 13:00 val.; arba 15:30 – 17:00 val.;

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytojai:
Anna Alūzenė – I-IV: 13:00 – 15:00 val.;
Indrė Pipirienė – II, IV 8:30 – 10:30 val.;

Klinikinės fiziologijos funkcinės diagnostikos skyriaus gydytojai:
Albinas Vilčiauskis – I, IV, V: 11:30 – 13:00 val.; II, III: 11:30 – 13:30 val.;
Arūnas Kančauskas kaip endoskopuotojas konsultuoja – I-III: 11:00 – 13:00 val.; IV: 10:30 – 12:00 val.; V: 11:00 – 13:00 val.;
Vidmantas Žindžius – I, II, III, IV, V: 11:00 – 14:00 val.;

Pulmonologijos alergologijos skyriaus gydytojai:
Diana Noreikienė – III: 11:00 – 12:00 val.;
Nijolė Žarkauskaitė – IV: 11:00 – 12:00 val.;
Tatjana Venckūnė – III: 13:00 – 15:00 val.;
Vitalija Nausėdienė – II: 11:00 – 12:00 val.;

Gydytojai gastroenterologai:
Albinas Vilčiauskis – I – V: 15:00 – 16:00 val.;
Arūnas Kančauskas – I, II, III: 14:00 – 14:30 val.;

Krūtų echoskopuotojas:
Liudvikas Granickas – I, IV: 10:00 – 12:00 val.;

Gydytoja neurologė:
Sigutė Mažonytė – šiuo metu nekonsultuoja.

Gydytoja dietologė:
Barbora Jarašūnė – I, V: 08:30 – 15:00 val.; Šiuo metu motinystės ir vaiko priežiūros atostogose.