Papildomas menu

Registratūra

(8 46) 470 000

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

(8 46) 410 695

Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrius

Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrius

Reanimacijos  intensyviosios  terapijos skyriuje yra 9 lovos . Čia visą parą pacientams teikiama intensyvi reanimacinė pagalba. Dirba kvalifikuotas medikų ir pagalbinio personalo kolektyvas.

Skyriuje teikiamos paslaugos suaugusiems ligoniams, turintiems komplikuotą, progresuojančią ar dauginę patologiją, kai reikalingas visapusiškas tyrimas, neinvazinis ar invazinis gyvybininių funkcijų stebėjimas, funkcijų koregavimas ir palaikymas aparatais ir/ar medikamentais. Esant reikalui teikiamos specialitų konsultacijos.

Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyrius – daugiaprofilinis skyrius, kuriame atliekamos visos procedūros ir taikomi gydymo metodai, atitinkantys įstaigos  licencijos reikalavimus. Gydomi pacientai, po sudėtingų chirurginių, neurochirurginių, urologinių ir kt. operacijų, po apsinuodijimų, politraumų, ūmaus ir užsitęsusio širdies ir kvėpavimo funkcijos nepakankamumo, sergantys kitomis ligomis, kurios reikalauja intensyvaus gydymo.

Reanimacijos intensyviosios terapijos skyrius 2007 metais įsikūrė naujose patalpose. Įdiegtos naujos technologijos leidžia kokybiškiau teikti paslaugas.

Teikiamos paslaugos:

  • užtikrinamas pastovus  monitoringas,  leidžiantis laiku įverinti  ligonių būklę, koreguoti gydymą;
  • naudojami modernūs dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatai leidžia sumažinti komplikacijų galimybę, sutrumpėja ventiliacijos trukmė;
  • skyriuje veikianti suspausto oro ir vakuumo sistema leidžia greičiau suteikti paslaugas, nes visa reikiama įranga yra sukompelktuota prie kiekvienos paciento lovos;
  • visos skyriuje esančios lovos yra modernios funkcinės lovos, kas žymiai pagerina ir palengvina pacientų slaugą;
  • atnaujinama turima medicininė  aparatūra, med. priemonės, diegiamos gydymo ir slaugos naujovės, keliama darbuotojų kvalifikacija.

Visi gydytojai yra licencijuoti reanimatologai anesteziologai.

Skyriuje dirba  15 anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojų, 3 slaugytojų padėjėjos ir 6 pagalbinės medicinos darbuotojos.

Skyriaus tikslas

Užtikrinti maksimalią reanimacijos ir intensyviosios terapijos paslaugų kokybę ir prieinamumą.

Informacija lankytojams

  • Pacientai lankomi kasdien nuo 11 iki 12 val. ir nuo 17 iki 18 val., tik budinčiam skyriaus gydytojui leidus.

Skyriaus gydytojai

Galerija

Grįžti į pradinį puslapį