Papildomas menu

Registratūra

(8 46) 470 000

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

(8 46) 410 695

Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrius

Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrius

Reanimacijos  intensyviosios  terapijos skyriuje yra 10 lovų . Pacientams intensyvios terapijos ir priežiūros paslaugas visą parą teikia aukščiausios kvalifikacijos medicinos personalo kolektyvas.

Skyriuje teikiamos paslaugos suaugusiems pacientams turintiems komplikuotą, progresuojančią ar dauginę patologiją, kai reikalingas visapusiškas tyrimas, neinvazinis ar invazinis gyvybinių funkcijų stebėjimas, funkcijų koregavimas ir palaikymas aparatais ir/ar medikamentais. Esant reikalui teikiamos specialistų konsultacijos.

Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyrius – daugiaprofilinis skyrius, kuriame atliekamos visos procedūros ir taikomi gydymo metodai, atitinkantys įstaigos  licencijos reikalavimus. Gydomi pacientai, po sudėtingų chirurginių, neurochirurginių, urologinių ir kt. operacijų, po apsinuodijimų, politraumų, ūmaus ir užsitęsusio širdies ir kvėpavimo funkcijos nepakankamumo, sergantys kitomis ligomis, kurios reikalauja intensyvaus gydymo.

Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyrius įkurtas 1974 metais, atskiriant nuo anesteziologinio – reanimacijos skyriaus. 2007 metais skyrius persikelia į naujas patalpas. Įdiegtos naujos technologijos leidžia kokybiškiau teikti paslaugas.

Skyriuje atliekamas pastovus  pacientų gyvybinių funkcijų monitoringas,  leidžia laiku įvertinti  pacientų sveikatos būklę, koreguoti gydymą.

Skyriuje visa reikiama moderni medicininė įranga: gyvybinių funkcijų sekimo monitoriai, dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatai, infuzinių švirkštų ir tūrinių pompų sistemos, enterinio maitinimo pompos bei kita kritinių būklių pacientų gydymui reikalinga medicinine aparatūra sukomplektuota prie kiekvienos paciento lovos.

Visos skyriuje esančios lovos yra modernios funkcinės lovos, kas žymiai pagerina ir palengvina pacientų slaugą.

Nuolat atnaujinama skyriuje turima medicininė  įranga, medicininės priemonės, diegiamos gydymo ir slaugos naujovės, keliama skyriaus  darbuotojų kvalifikacija.

Skyriuje dirba  12 gydytojų anesteziologų – reanimatologų, 19 anestezijos ir intensyviosios terapijos slaugytojų, 4 slaugytojos padėjėjos ir 5 pagalbinės medicinos darbuotojos.

Skyriaus tikslas

Užtikrinti maksimalią reanimacijos ir intensyviosios terapijos paslaugų kokybę ir prieinamumą.

Informacija lankytojams

Pacientus leidžiama lankyti kasdien nuo 17 iki 19 val. Pacientą vienu metu gali lankyti tik vienas lankytojas. Lankymo trukmė ne ilgiau kaip 10 min. Terminalinės būklės pacientus leidžiama lankyti suderinus su skyriaus vedėju ar budinčiu gydytoju, neatsižvelgiant į lankymo valandas. Lankytojai privalo laikytis rankų higienos reikalavimų: prieš įeidami į skyrių ir išeidami iš jo atlikti rankų antiseptiką; palikti palatą, jei sveikatos priežiūros specialistai apžiūri, konsultuoja, atlieka slaugos ar higienos procedūras palatos pacientams.

Lankytojams draudžiama lankyti pacientus, jei lankytojai turi infekcijos požymių: kosulys, karščiavimas, apsunkintas kvėpavimas, staigus uoslės, skonio praradimas ar susilpnėjimas, galvos skausmas, šaltkrėtis, raumenų skausmas, vėmimas ir / ar viduriavimas, sloga, gerklės skausmas, čiaudėjimas, ašarojimas.

Skyriaus gydytojai

Galerija

Grįžti į pradinį puslapį