Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Atsiliepimai ir padėkos

Atsiliepimai ir padėkos

Dėmesio: pateikiami tekstai neredaguoti. Respublikinė Klaipėdos ligoninė neprisiima atsakomybės už pateiktą atsiliepimų turinį.

J. D.

Pulmonologijos skyrius, 310 palata

Miela, gydytoja Olga Merkutova-Petrošiene,

Nuoširdžiausia padėka už rūpestingą gydymą, diagnozės nustatymą, už mielą jūsų dėmesį ir šildančius žodžius.

Per „trumpą“ mano gyvenimą sutikau daug gydytojų: Kaune akių klinikoje, čia namie ginekologiniuose padaliniuose: visur buvau nustebinta sutikusi tik gerus ir tik labai gerus gydytojus.Ir dabar dar sutikau nuostabią, dėmesingą, tikrą savo srities žinovę. Iš visos širdies esu dėkinga, o ateityje linkiu kuo didesnio profesionalumo.

Jūsų žvilgsnis nuteikia šildančiai , o kiekvienas žodis suteikia pasitikėjimą ir viltį, kad viskas bus gerai – o taip ir yra.

Garbė ir dėkingumas Jums.

Sėkmės !

2022 04 08

R.

Didžiulė  ir nuoširdi padėka Skuodo skubios pagalbos komandai, kuri  balandžio 10 d. išgelbėjo Mamą, skubiai ir laiku suteikę pagalbą. Sėkmės Jūsų svarbiame darbe.

2022 05 02

K.

Noriu padėkoti Jūsų ligoninės neurologijos sk. gydytojai neurologei Laimai Petrauskienei už savo tėčio gydymą, atliktus išsamius tyrimus ir galimybę tėčiui gyventi pilnavertį gyvenimą.Tai tikrai gydytoja iš didžiosios raidės, kuri manau turi visas profesines žinias ir žmogiškasias charakterio savybes dirbti šį darbą. Jūsų dėka ir šios ligoninės medikų dėka stiprėja pasitikėjimas gydymo sistema. Dar kartą ačiū p. Laimai už nuoširdų bendravimą, dėmesį, profesionalumą, širdies šilumą. Linkiu sėkmės, sveikatos ir stiprybės Jūsų nelengvame darbe!

2022 05 03

T.D.

Padėka gydytojai Dianai Noreikienei už visapusišką atsidavimą darbui neatsižvelgiant į paciento tautybę, rasę, amžių. Ši nuostabi gydytoja kovoja už kiekvieną savo pacientą iki paskutinio, net jeigu jau atrodo, kad šansų nėra! Ačiū, Diana, už mano senelį.

2022 04

V.R.

VšĮ RKL Pilvo ir endoskopinės chirurgijos skyriaus personalui

Didžiulė padėka gyd. Karoliui Lagunavičiui už profesionalumą ir paprastumą: neliko jokių abejonių, viskas buvo aišku kaip „ant delno“. Esu „žiauriai“ patenkintas, kad patekau būtent į šio gydytojo rankas.

Nenoriu įžeisti gydytojo, tačiau didžiausią dėkingumą jaučiu skyriaus personalui – slaugytojoms, jų padėjėjoms, sanitarėms ir t.t., nes nepaisant sunkaus mano charakterio, per visą savaitę nemačiau nei vieno rūškano, rimto ar pikto veido !!! Dėmesingumas ir rūpestingumas – aukščiausiame lygyje !

Toks personalas skyriaus pacientui yra didžiausia Dievo dovana !

Supraskite teisingai – tikrai neturiu didelio noro sugrįžti, tačiau, jei taip nutiktų, tikrai vėl norėčiau patekt Jūsų globom. 😊

Su didžiausiu dėkingumu V.R.

2022 04

O.K.

Esu be galo dėkinga priėmimo skyriaus slaugytojai ,dėja neįsidėmejau pavardės ir gyd.otolaringologui Valdui Bernotui. Veiksmas vyko 2022 m.balandžio 11d. 21.15. val. Problema buvo nesekmingas piercing  į ausį,reikėjo skubiai išimti auskarą. Žinojau ,kad ta diena budėjo KUL ligonine ir buvau nuvažiavusi ten, bet deja ten jokios pagalbos nesuteikė, pasakė, kad neturi tokio specialisto ir išsiuntė į RKligoninė.Atvykus į RKligoninę žinoma slaugytoja ir nustebo ir papyko ,kaip netinkamai pasielgė KUL personalas ,bet neišvarė ,iškvietė gydytoja ir sutvarkė mano beda. AČIŪ AČIŪ ir dar karta AČIŪ už visu pirmą suteikta profesionale pagalbą, dėmesingumas kiekvienam pacientui ir neskirstimą -mūsų ar ne mūsų dienos .Sėkmės Jums  Jūsų nelengvam darbe.

2022 04 19

S.J.

Noriu išreikšti didžiulę padėką Neurologijos skyriaus personalui.

Kovo 22-balandžio 1 d. Jūsų skyriuje po insulto gydyta mano mama A. V., tad jos ir savo vardu širdingai dėkojame gerb. dr. Sigutei Mažonytei ir visam skyriaus personalui.

Dėmesys, žmogiškumas, profesionalumas, o taip pat ir buitiniai dalykai (ypatinga tvarka, švara, priežiūra, maitinimas)-aukščiausios kokybės.

Linkime kantrybės, ištvermės ir tvirtos sveikatos Neurologijos skyriaus ir visam kitam Jūsų puikios ligoninės personalui.

Su pagarba,  S. J.

2022 04 10

L.

Noriu pasakyti didžiulį ačiū visoms dienos chirurgijos akušerijos skyriaus darbuotojoms, gydytojai Daublienei ir registratorėms už ypatingą, nuoširdų rūpestį. Sėkmės jums!

2022 03 22

D.

Patys šilčiausi žodžiai ir didžiulė pagarba auksinių rankų ir dėmesingumo ligoniui kupinam gydytojui ortopedui-traumotologui A. Lebedevui. Didelis Jums ačiū ir sėkmės savo nelengvam darbe.

2022 03 09

M.M.P.

Nuoširdus ačiū  Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus medicinos personalui, dirbusiam 2022 m. vasario 16 d.,  už pagalbą, rūpestį, profesionalumą ir operatyvumą.   Dėkoju  gydytojai Salvinijai Misikonienei, gydytojui Deividui Dzikui, gydytojui Ramūnui Jonikui,  gydytojai Mildai Laurinaitytei, gydytojai Irinai Bėrontienei, gydytojai  Jūratei Anušauskienei,  slaugytojoms Stefai Gudauskienei, Evelinai Žemgulytei, Editai Čepienei, Danutei Babonienei, Melanijai Stalmokienei, Jurgitai Jurgaitienei, Kristinai Stasiulienei  ir visam medicinos personalui už man sugrąžintą sveikatą.  Ypatingą padėką reiškiu mane globojusiai gydytojai kardiologei Jūratei Radavičiūtei už nuoširdų rūpestį ir žmogišką šilumą.

Su pagarba M. M. P.

2022-02-16  -2022-02-24

L.A.

Vasario 27d.buvau atvezta i reanimacijos skyrių.Noriu padekoti visam dirbanciam kolektyvui uz ju darba.Tik papuolus i skyriu buvau apsupta nuosirdumu,demesio,meiles savo darbui visu med.personalu.Didele padeka Jums !Su pagarba.

2022 02 28

V.B.

Neužtenka pasakyti, kad šioje ligoninėje dirba kvalifikuoti gydytojai. Tai Gydytojai iš didžiosios raidės – atidūs, supratingi, atjaučiantys ir paciento sveikata besirūpinantys lyg savo artimo žmogaus. Nuoširdus ačiū Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus medikams.
Ir ypatingai dėkoju Nefrologijos skyriaus vedėjui Arvydui Dargevičiui, gydytojai Rūtai Dručkienei, visam skyriaus personalui už kasdienę priežiūrą ir palaikymą.
Linkiu jums visiems daug sveikatos, kantrybės ir Dievo palaimos.

2022 02 20

Grįžti į pradinį puslapį