Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Atsiliepimai ir padėkos

Atsiliepimai ir padėkos

Dėmesio: pateikiami tekstai neredaguoti. Respublikinė Klaipėdos ligoninė neprisiima atsakomybės už pateiktą atsiliepimų turinį.

E.Č.

Nuoširdžiai dėkoju nuostabiam chirurgui Marijui Ambrazevičiui už sėkmingai atliktas dvi operacijas. Už gydytojo atsakingumą ir rūpestingumą, už paguodžiančius ir dvasią palaikančius žodžius. Didelis AČIŪ ir visam Chirurgijos skyriaus personalui, kurio dėka visą gydymo laikotarpį jaučiausi it namuose – apgaubta nuoširdaus dėmesio bei šilumos. Ačiū Jums visiems.  Būkite sveiki ir telydi Jus sėkmė ir laimė.

2021 10 19

G.R.

Norime padėkoti 🙏Covid skyriaus kolektyvui: ypač gydytojai pulmonologei Olgai Merkutovai Petrošienei, paslaugioms slaugytojoms, jų padėjėjoms ir visam aptarnaujančiam personalui už rūpestį ir profesionalumą gydant mamą Zitą Razguvienę .Sveikatos, kantrybės ir stiprybės Jums visiems labai atsakingame darbe. Tariame DIDELĮ AČIŪ 🤝🙏❤

2021 10 15

A.M.

Labai atidus, rūpestingas ir profesionalus gydytojas Nerijus Kemeklis. Apsilankymo RKL Priėmimo sk. viską paaiškino, buvo atidus, atliko reikiamus tyrimus, kad nustatytų sveikatos problemą. Tokie gydytojai keičia požiūrį į medikus, todėl galiu tik pasidžiaugti. Ačiū gydytojui Nerijui Kemekliui ir sėkmės jam

2021 10 14

V. M.

Noriu padėkoti daktarui Zigmui Juzumui už kelio sąnario keitimo operaciją, kuri vyko 2021 metų rugpjūčio 24-tąją dieną.

Nuoširdus ačiū Jums už operaciją ir sėkmės darbuose!

2021 09 20

D. G.

Dėkoju rūpestingiausiai gydytojai pulmonologei Violetai Labžentytei už sugrąžintą sveikatą .

2021 09 10

Sp

Dėkoju urologui chirurgui Mindaugui Raščiui už sėkmingai atliktą operaciją š.m. rugpjūčio 2 d., už jo dėmesingumą, nuoširdumą, žmogišką šilumą – tai gydytojas iš pašaukimo.

Taip pat dėkoju mielai anesteziologei Aistei Mitkuvienei, anestezistei Laimai Straražinskaitei, instrumentatorėms: Rūtai Knašaitei, Loretai Šipalienei, sanitarei Rimai Pivorienei, visai 1-os operacinės komandai operacijos metu.

Dėkoju urologijos skyriaus personalui, kuris manimi rūpinosi 5-oje palatoje.

Visiems linkiu sveikatos, kantrybės, ištvermės, nepalūžti sudėtingame Jūsų profesiniame kelyje.

Pagarbiai Ir. Sp.

2021-08-08

F.

Gerb. Urologijos skyriaus gydytojai, nuoširdžiai esu dėkingas už aukšto profesionalumo gydymą ir nuoširdumą. Jūsų aukštas išsilavinimas medicinos srityje stebina ir džiugina visus čia atvykstančius gydytis.

Esu dėkingas gyd. chirurgams urologams: T. Perkauskui, J.A. Stoniui, M. Raščiui, R. Baltrimavičiui, M. Markevičiui, M. Paserpskiui, T. Gudauskui, skyriaus vedėjui V. Raševskiui. Taip pat gydžiusiems gydytojams: A. Čiuvašovui ir gyd. M. Trakymui. Jūs, gerbiami gydytojai, esate visų čia besigydančių ambasadoriai. Jūs kaip Šventajame Rašte rašoma: “naujai pateptieji”.

Dėkoju visam medicinos sesučių, slaugytojų personalui už mandagumą, jautrumą, gerą darbo nuotaiką ir šypseną.

Gydžiausi pas gydytoją chirurgą urologą R. Baltrimavičių. Tai išskirtinio sugebėjimo, didelio profesionalumo, begalinio nuoširdumo žmogus. Jis tarsi pro ausų landą įlįs į tavo pasamonę ir išsakys visą, kas tave slegia ir kaip urologas gali padėti.

Gerb. gydytojai, Jūs esate mūsų sveikatos uola. Stovėkite visi kartu viename monolite, kaip Vilniuje stovi Trijų Kryžių Kalnas.

Važiuokite visi ir gydykitės būtent į Respublikinę Klaipėdos ligoninę, kur gausite aukšto lygio aptarnavimą ir kompetetingą, kompleksinį gydymą.

2021 07

E.D.

Ačiū gydytojui Algirdui Kasiliauskui už psichologinį palaikymą ir suteiktą kvalifikuotą medicininę pagalbą, dėmesingumą, rūpestį.

Drąsiai galiu sakyti, kad Klaipėdoje aš sutikau ne tik Chirurgą profesionalą, bet labai nuoširdų, neabejingą kitų sunkumams bei savo darbą mylintį  gydytoją.

Ačiū Jums, gydytojau

2021 07 29

R. V.-L.

Ateina gyvenime momentai, kada neišvengiamai turi susidurti su gydymo įstaigomis, ten dirbančiais gydytojais, slaugytojais…Dažniausiai tokie momentai užklumpa netikėtai. Esi nepasiruošęs, atrodo, nieko neišmanai, nežinai, kur kreiptis, kieno prašyti pagalbos…Esi pasimetęs.

Džiaugiuosi, kad man teko laimė savo mamytę paguldyti į Respublikinę Klaipėdos (Raudonojo kryžiaus) ligoninę. Likau nustebinta šios ligoninės personalu. Reiškiu pačius nuoširdžiausius ir šilčiausius padėkos žodžius Gydytojai Nefrologei p. Salvinijai MISIKONIENEI ir Chirurgijos skyrių gydytojams, ypač Gydytojui Chirurgui p. Karoliui LAGUNAVIČIUI, slaugytojoms, pagalbiniam personalui už atsakingą, profesionalų darbą, už žmogiškumą, rūpestį, kantrybę.

Tvirtybės ir sveikatos Jums dovanojant sveikatą kitiems!

Su pagarba,

2021 07 22

S.

Noriu padėkoti registratūros darbuotojai, kuri konsultavo, registravo pacientus bendruoju telefonu birželio 21 d. apie 14 val. Labai kompetentinga, netikėtinai maloniai bendraujanti, suteikė ne tik reikiamą informaciją, tačiau ir rekomendacijas, kad ir pacientui ir gydytojui sutaupyti laiką. Tokie specialistai mūsų laikais – retas reiškinys. Tikiuosi jie jūsų įstaigoje yra motyvuojami ir skatinami. Dar kartą dėkoju už puikų aptarnavimą.

2021 06 21

G.

Šiandien buvau konsultacinėje poliklinikoje Taikos 103 ir buvau labai maloniai nustebintas, visas personalas labai kulturingas ir malonus, pareigas atliko profesionaliai ir greitai. Gydytoja Edita Šunokienė labai profesionaliai aptarnavo, aš pirmą kartą sutikau tokią profesionalę ir norečiau pasakyti, kad visi gydytojai tokie turėtu būti. Ačiu Jums labai

2021 06 15

V.

Noriu labai labai padėkoti už suteiktą nuotoliniu būdu pagalbą vyr. registratorei Aurelijai Gricienei. Tai labai atidus, dėmesingas darbuotojas. Darbuotojas “ iš pašaukimo“.

2021 06 02

A.G.

Labai nuoširdžiai dėkoju kardiologui Vyteniui Cėplai. Ačiū Jums už rūpestį ir paskirtą gydymą, už aiškią konsultaciją tolimesniame gydymo laikotarpyje. Linkiu Jums sėkmės ir sveikatos. Telydi Jus Dievo palaima.

2021 06 28

J.

Nuoširdžiai dėkoju gyd K. Lagunaviciui už operaciją, pašalinta lipoma, ir visiems  chirurginio skyriaus darbuotojams. Džiaugiuosi pasirinkusi šitą ligoninę ir gydytoją. Ačiu labai.
Pagarbiai

2021 06 21

M.

Padėka, dėkoju traumatologui G. Paplauskui ir jo komandai operacinėje už optimizmą puikią nuotaiką ir nuoširdumą. Žinoma už puikų darbą.

2021 06 08

N.

Dėkoju visam ligoninės personalui už profesionalų gydymą, puikias sąlygas, saugią aplinką bei malonų bendravimą! Džiaugiuosi, jog pagalba buvo suteikta būtent šioje ligoninėje.

2021 06 07

LD

Žmogus gražus, kai savo darbu puošia Žemę,

Žmogus gražus, kai vertina kitus,

Kai savo širdį, jautrią ir neramią,

Kitiems dalina lyg lietaus lašus. (Alg. Baltakis)

Nuoširdžiai dėkoju Ambulatorinės ir dienos chirurgijos skyriaus abdominalinės chirurgijos gydytojui koloproktologui, endoskopuotojui dr. Dainiui Šimčikui, gydytojai anesteziologei reanimatologei Lidijai Galdikienei, vyresniajai slaugytojai Linai Gedrimei ir visam slaugos personalui už rūpestį ir profesionalią pagalbą.

Kolonoskopijos tyrimas atliekamas moderniame centre, o personalo profesinis supratingumas ir šiltas dėmesys padeda įveikti procedūros baimę.

Sėkmės Jūsų nelengvame ir pagarbos vertame darbe!

Pagarbiai

Jūsų pacientė LD

2021 06 07

I.

Noriu padėkoti registratūroje dirbančioms merginoms ir vyresniajai Aurelijai, kurios maloniai aptarnauja kiekvieną čia ateinantį pacientą .Sunku ,ypač vyresnio amžiaus žmonėms ,susirasti jam reikiamą kabinetą. O jei esi dar iš kito miesto….
Merginos mielai ir man padėjo . Jų  dėka  per vieną vizitą susitvarkiau  visus reikalus liečiančius sveikatą.
Ačiū jums.

2021 05 26

R.B.

Noriu padėkoti Ginekologijos sk. Vedėjui A.Fabijonavičiui, sk. gydytojams, slaugytojoms, jų padėjėjoms, aptarnaujančiam personalui už profesionalumą, rūpestingumą,  puikų komandinį darbą.

2021 05 21

A.S.

Respublikinės Klaipėdos ligoninė.
Penktas aukštas
Covid skyriaus
Kolektyvui

Gerb. gyd. R. Norvaišiene ir medicinos aptarnaujantis personale, jaučiu nuoširdžiausią dėkingumą už aukščiausio lygio medicininį gydymą, žmogiškumą, jautrumą, supratingumą. Esu dėkinga likimui už patekimą į Jūsų rankas. Pasauliui taip reikalingi – šventai pasiaukoję savo darbui žmonės. Linkiu sveikatos, emocinės stiprybės ir kuo daugiau išgydytų pacientų. Dievo palaimos Jūsų kolektyvui.

Pirmos palatos pacientė A. S.

2021 05 20

L.Š.

Nuoširdžiausią ačiū noriu tarti, gal ne tari o sušukti gydytojai nuo dievo RIMAI NORVAIŠIENEI už atsakingumą, sąžiningumą. Šita gydytoja labai pasitikėjau ir įvyko stebuklas, aš sveikstu nuo Covd-19 užklupusios klastingos ligos. Tokia atsidavusi savo darbui gydytoja pasakė „nu ką čia aš viena, o štai kiek slaugytojos ir padėjėjos dirba…“

Tikra tiesa ir slaugytojos ir slaugytojų padėjėjos iš VšĮ Respublikinė Klaipėdos ligoninė Dienos stacionaro COVID 5a nuostabios, negaili savęs, visada geru žodžiu apdalins, nuramins, pralinksmins, jūs nuostabios „ufonautės“ gražiomis, gerumo pilnomis akimis, kaip aš jums dėkinga. Norėčiau kiekvienai atskirai padėkoti; slaugytojoms: Edita Strigūnaitė, Anna Moščeva, Ina Intaitė, Danguolė Žiliūtė, Laima Gadžiūnienė, Marta Armonienė, Justina (pavardės nežinau 🙁)

Slaugytojų padėjėjoms; Danguolė Jurkienė, Loreta Viršilienė, Ilona Sakalė, Ingrida Norvilienė.

Kinezistui Feliksui už tai, kad privertė vėl mano plaučius darbuotis, jūs nuostabus !!!

Nu ir kaip aš galiu nepadėkoti savo žemietėms šaunioms Skuodiškėms Renatai Gedgaudienei, Vilmai Šmaižienei ir Loretai Kuokštienei, ačiū jums labai.

Tikrai gal visų nepaminėjau, bet visam jūsų darniam kolektyvui linkiu dievo palaimos, sėkmės, Jūs darote tokį nerealiai sunkų darbą, supras tik tie kurie pamatys, kaip nuo rasojančių kaktų, kaip rasos lašai krenta prakaito lašai. Sėkmės Jums kuo didžiausios. Ir dar kartą tariu Jums didžiausios padėkos žodžius.

Su pagarba:

L. Š.

2021 05 18

V.G.

Šių metų gegužės 6-12 dienomis aš V. G. gydžiausi (atliko kairio kelėno sąnario keitimo operaciją) šioje ligoninėje Ortopedijos-traumatologijos skyriuje. Mane operavo skyriaus vedėjas Aleksandras Valdas Mačiulis.

Reiškiu didžiausią padėką gerb. gydytojui Mačiuliui, anesteziologui Antanui Kupečiui be galo šiltą, dėmesingą aptarnavimą visam profesionaliam kolektyvui, slaugėms, slaugytojoms ir kt.: Lidai Kalcienei, Jadvygai, Giedrei, Nijolei, Sabinai ir kt.

Tai žmonės su didele širdimi, nuoširdžia šypsena, atsidavusiu talentu pacientams. Tai šios ligoninės turtas – branginkime Juos.

Išvykstu į reabilitaciją su ramia širdimi, palinkėdama, kad visus lydėtų geležinė sveikata, didžiulė sėkmė darbe, nepailstų rankos, o į namus kuo daugiau turtų neštų laimės aitvarai.

Su pagarba V. G.

2021 05 12

L.T.

Sveikinu,Vilhelmą Čelkonienę, Klaipėdos Respublikinės ligoninės pulmonolę su profesine švente ir noriu padėkoti už nuoširdų rūpestį, gydymą, nepailstančias pastangas padėti jau a.a tėveliui Sigitui Trajakauskui, už nuostabų bendravimą su dukra ir informacijos pateikimą. Lenkiuosi Jums žemai.

2021 05 03

E.

SU MEDICINOS DARBUOTOJŲ DIENA

🌷
🌷
🌷

 Esu dėkinga gydytojui traumatologui A. GUDAVIČIUI  už atliktą operaciją 2021-01-29 ir visiems skyriaus medicinos darbuotojams už pooperacinę priežiūrą ir reabilitaciją

❤
❤
❤

 Pagarba JUMS

2021 04 27

A.

Nuoširdus  ačiū už žmoniškumą ir supratingumą centro vadovei Svajai Kundrotienei.

2021 03 15

E.

Didžiausia padėka skirta Lor gydytojui Vytautui Junčiui už atliktą dukrytei operaciją, labai nuoširdžiai ir paprastai mokantis prieit prie vaiko.Bendravimas, mokėjimas paprastai ir aiškiai papasakot visa eiga ir visas galimas rizikas Didžiulis ačiū Taip pat visam Lor skyriui už priežiūrą po operacijos. 🙂

2021 03 11

Nuoširdus ačiū Kardiologijos skyriaus vedėjai J. Anušauskienei, gyd. V. Žaliui, vyresniajai slaug. Stefai Gudauskienei, slaugytojoms ir pagalbiniams personalui.

2021 03

R.

Ačiū Kardiologijos skyriaus medikams už nuoširdumą jūsų, už supratingumą, už gėrio ir geros nuotaikos lašelį kiekvieną dieną. Linkiu visada patiems būti sveikiems.

2021 03 08

G.U.

Labai ačiū Kardiologinio skyriaus darbuotojams už rūpestį, už malonų aptarnavimą. Labai dėkoju gydytojui V. Cėplai, reanimacijos darbuotojams labai Ačiū.

2021 03 01

J.R.

Dėkoju Traumatologijos skyriaus gyd. K.Siominui puikiai atlikusiam peties artroskopine operaciją.Sekmes daktrui ir visam skyriui .

2021 03 01

J.

Malonus bendravimas, jauki aplinka, puikus personalas, viską paaiškina ir nuramina. Tik geriausi įspūdžiai . Ačiū gydytojos G. Holcman  komandai.

2021 03 01

I.J.

Noriu nuoširdžiai padėkoti Respublikinės Klaipėdos ligoninės Skuodo filialo Vidaus ligų skyriaus personalui už mamos A.Ž. sveikatos priežiūrą ir gydymą.
Neįkainojamas Jūsų kasdienis darbas. Esate vertos pačių gražiausių padėkos žodžių.
Sveikatos, stiprybės ir Dievo palaimos Jūsų kolektyvui nelengvame darbe.

2021 02

E.P.

Labai dėkinga kardiologinio skyriaus  gydytojams, slaugytojams, visam personalui už darbą.

Nuoširdus ačiū.

2021 02 09

I.Ž.

Labai noriu padėkoti visiem traumatologijos skyriaus darbuotojams, sunkiai dirbančioms slaugėms ir daktaram. Ypatingas dėkui daktarui G.Paplauskui ir visai komandai buvusiai operacinėje atliekant operaciją vėlyvu paros metu. Esu nuoširdžiai dėkinga.

2021 02 06

A.

Padėka Gyd Birutei Zubienei už nuostabia šiluma skeidžiančia gyditoja, nuoširduma, geruma, tikrai maloni gyditoja kuri išmano savo darba.. Ačių jums…

2021 02 03

K.

Noriu savo asmenine šeimos patirtimi padėkoti jūsų vadovaujamam Kardiologinio skyriaus personalui su  gyd Jūrate Radavičiūte priešaky. Paguldžius tėtí į šį skyrių, gavome visa profesionalią ir žmogiškai nuoširdžią pagalbą. Ačiū Jums

2021 01 18

R.P.

Laba diena, noriu pareikšti didelę padėką jūsų ligoninės personalui, už mamos A. B. gydymą 2021 m. sausio 4-8 dienomis. Didelis ačiū priėmimo skyriui už laiku atliktus tyrimus (jų buvo ne vienas) ir puikų darbo organizavimą. Ypatingai visam Kardiologijos skyriaus personalui. Ypač norisi padėkoti gydytojui Vyteniui Cėplai už dėmesį pacientui, atsakingą požiūrį į darbą, gebėjimą išsiaiškinti problemą iki galo. Esu nustebinta tokio atsakingo požiūrio į senyvo amžiaus žmogų.Dar kartą labai ačiū už jūsų sunkų nelengvą darbą ir požiūrį į pacientą. Sėkmės jūsų nelengvame darbe.

pagarbiai, duktė R. P.

2021 01 11

E.

Добрый день. Вчера 2января 2021г.в-первые пришлось обратиться в отделение первой помощи вашей больницы. Сильное кровотечение из носа.  Не буду перечислять всего, что сделали врачи. Xочу лишь поблагодаить всех, кто работал утром. Благодарю сердечно всех медсестер, врача ЛОР, терапевта. И еще мед.работника, который принимал меня и держал связь с моим мужем. Хочу отметить такое теплое душевное отношение. Здоровья вам и вашим семьям. Счастья и удачи в вашем нелегком  и очень нужном деле. Храни  Бог вас и ваших коллег. С огромной благодарностью. Э.

(Vertimas: Laba diena, vakar 2021 m. sausio 2 dieną, man pirmą kartą teko kreiptis į jūsų ligoninės Skubios pagalbos skyrių dėl stipraus kraujavimo iš nosies. Neišvardinsiu visko, ką dėl manęs padarė gydytojai, norėčiau tik padėkoti visiems, kas dirbo. Nuoširdžiai dėkoju visoms slaugytojoms, LOR skyriaus gydytojui, terapeutui. Ir dar medicinos darbuotojui, kuris mane priėmė ir palaikė ryšį su mano vyru. Noriu pasidžiaugti šiltu nuoširdžiu bendravimu. Sveikatos jums ir jūsų šeimoms. Laimės ir sėkmės jūsų nelengvame ir labai reikalingame darbe. Tesaugo Dievas jus ir jūsų kolegas su dideliu dėkingumu.)

2021 01 03

J.B.

Norejau pasakyti Didelis ACIU Daktarei Rimai Norvaišienėi uz rupinimusi musu Mociute , Sveikatos jums ir istvermes Aciu Jums uz viska .Ir aisku visai covid-19 personalui ACIU JUMS !

2020 12 26

S.P.

Keletą kartų  teko lankytis Jūsų ligoninėje, todėl labai noriu padėkoti  registratūros darbuotojams, ypač jų vadovei už labai malonų ir mandagų bendravimą, kantrius paaiškinimus, rūpestingumą, supratimą ir šiltą savalaikį paguodžiantį žodį. Jūsų ligoninės registratūra – tai vieta, kur suteikiama ,,pirmoji“ pagalba. Tegul puiki registratūros emocija sklinda visoje ligoninėje. Gražių ir ramių artėjančių Šv. Kalėdų!

2020 12 17

L.N.

Dėkoju visam COVID-3 skyriaus personalui. Gydytojui Sauliui Diktanui, slaugytojoms, darbštuolytėms slaugytojų padėjėjoms už gydymą ir rūpesti, už palaikymą ir gerus žodžius, už surastą minutę laiko pakalbėti. Gydo ne tik vaistai. Stiprybės Jums, MEDIKAI, gelpstint pas Jus patekusius ir jaukaus švenčių laukimo kiekvieno Jūsų namuose. Jūsų dėka įveikusi virusą Lina.

2020 12 12

V.M.

Esu vienas iš tūkstančių, kuriems buvo nustatytas teigiamas covid -19 virusas. Ir nors beveik savaitę pagal griežtus gydytojų nurodymus gydžiausi namuose, deja, liga komplikavosi. Lapkričio  31 d su abipusiu  plaučių uždegimu buvau paguldytas į Respublikinės Klaipedos ligoninės  Covid-19 Pulmonologijos skyrių. 10 dienų šio skyriaus medikų darbą mačiau iš arti.  Tyliai , su begaline kantrybe nešamą sunkią  medikų naštą, įtemptą ir puikiai organizuotą  darbą gelbėjant kiekvieną ten atsidūrusį. Nuoširdžiai  dėkoju skyriaus vedėjui M Zolubui, gydytojai V.Labžentytei,slaugytojoms ir visam pagalbiniam personalui už  sugrąžintą sveikatą ir galimybę grįžti į pilnavertį gyvenimą. Sveikatos ir stiprybės nepaprastai sunkiame jų darbe.

2020 12 08

A.

Laba diena norėčiau padėkoti gyd. Mantui Palskiui už atliktą menisko 11.27d. operacija ir tuo pačiu visam kolektyvui pradedant nuo registratūros iki medicinos slaugių labai didelis ačiū už profesionalų darbą.

2020 12

Z.S.

Nuoširdžiai dėkoju ir lenkiuosi gydytojui Jonui Milašiui už sėkmingai man atliktą stuburo operaciją 2020.09.17d. Žingsniai tvirtėja, padėjau lazdą, jau galvoju toli nueiti. Ačiū už nuteikiantį žodį, už paguodą, už gydymą. Vis prisimenu malonią skyriaus sesutę Eriką Vainorienę. Ji man daug pagelbėjo. Gydytojau ir sesute, Jums sėkmės ir stiprybės! Su pagarba Z.S

2020 12 04

M.M.

Norėčiau širdingai padėkoti  už gerą slaugą ir gydymą. Didelį AČIŪ tariu gydytojai Ginatrei Baublytei už problemų sprendimą, kiekvienos dienos vizitą, patarimus ir paaiškinimus. Dėkoju slaugytojai Nijolei Saulienėnei už puikų kvalifikuotą darbą. skyriaus personalo darbuotojams ir Linai Tilvikienei – už švarą ir mandagumą

2020 11 28

Ž.

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Liudvikui Granickui už priėmimą, profesionalią apžiūrą ir rūpestingai patikslintą diagnozę. Ačiū Jums labai. Daugiau tokių šaunių gydytojų Lietuvoje.

2020 11 27

R. D. artimieji

Norėčiau padėkoti ligoninės vadovybei už puikiai suorganizuotą darbą COVID-19 skyriuje. Tariame didelį ačiū iš visos širdies COVID-19 visam skyriaus personalui už rūpestį ir gydymą. Esate tikri savo srities žinovai ir profesionalai. 
Linkime ištvermės Jūsų sunkiame darbe.

2020 11 29

S.B.

Noriu savo šeimos vardu padėkoti gydytojai Ramutei Berenienei už profesionaliai atliekamą darbą, o labiausiai – už nuoširdumą, šiltą ir paguodžiantį žodį.

2020 11 26

K.P.

Didžiulis ir nuoširdus AČIŪ gydytojai Violetai Labžentytei ,bei visam Pulmonologijos alergologijos skyriaus personalui už profesionalumą ,rūpestį gydant ir prižiurint sunkiai sergantį tėvelį Petrą Bernotą. Visų Jūsų dėka tėvelis įveikė Covid-19.Šiandien jis stiprus ir sveikas kartu su mumis. Dar kartą AČIŪ, Jūs nuostabūs !!!

2020 11 21

R. A.

Neseniai jūsų ligoninėje buvo atlikta planinė ginekologinė operacija. Mačiau, kokiomis sunkiomis sąlygomis dirba visa ligoninė corona viruso akivaizdoje. Didžiulė pagarba ir padėka visiems: slaugėms, sesutėms, gydytojams ir vadovams. Visiems jums dabar tenka dideli krūviai. Nepaisant to, savaitę stebėjau tik kantrius, mandagius, dėmesingus ir net su jumoru. Ačiū daktarei Rasai Valickienei ir nuostabiems kolegoms už profesionalų gydymą. Linkiu visiems tvirtybės ir sveikatos.

2020 11 16

O.G.

Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojui A. Petrikui už sėkmingai atlikta pėdos korekcijos operacija ,taip pat anisteziologui, slaugytojoms, palatos personalui kuri buvo padaryta š.m.spalio mėn 5d.linkiu sekmės ir stiprybės  savo darbuose.

2020 11 31

Z.L.

Noriu išreikšti nuoširdžiausią AČIŪ gydytojui urologui Ruslanui Baltrimavičiui ir urologinio skyriaus kolektyvui. Gydydamasis šiame skyriuje visa laika jutau gydytojo Ruslano Baltrimavičiaus ir viso kolektyvo nuoširdumą, atsidavimą šiam darbui. Malonus aptarnavimas, dėmesingas požiuris į ligonius tai didelis, teigiamas žingsnis ligonio sveikatai. Tariu nuoširdu AČIŪ, visokeriopos sekmės Jūsų darbe ir asmeniniame gyvenime.

2020 11 30

J.K.

Labai noriu padėkoti savo ir savo šeimos vardu profesionaliai, nuostabiai, labai dėmesingai Gydytojai Inga Ubartienė ❤ už IŠGELBĖTĄ mano mamos gyvybę, nes mes buvome jau beveik beprarandantys visas viltis. BEGALINIS GYDYTOJAI AČIŪ ❤💐

2020 10 29

D. M. B.

Kartu su vyru norime nuoširdžiai padėkoti oftalmologei BIRUTEI ZUBIENEI už Antanui Algimantui Balčiūnui sėkmingai atliktą akių operaciją, o svarbiausia – už nuoširdų rūpinimąsi bei savalaikę pagalbą ir kitais ligoniais, už sugebėjimą kiekvienam, kamuojamam akių ligų, aiškiai ir suprantamai paaiškinti problemas ir nurodyti tolesnio gydymosi kelius. Džiaugiamės Dienos chirurgijos centru, kuriame dirba tokie puikūs specialistai. Ačiū Jums!

2020 10 29

N.B.

Dėkoju chirurgui P. Vaitiekūnui ir jo komandai už profesionaliai atliktą operaciją, už dėmesį ir geranoriškumą. Linkiu visiems sėkmes ir sveikatos.

2020 10 20

E.R.

Šaunusis Neurologijos skyriaus kolektyve !

Ačiū visoms visoms už tokį nuoširdų rūpestį. Pasijutau kaip namie globojama artimųjų. Jūs esate tikros savo srities profesionalės.

Linkiu Jums didžiausios sėkmės.

2020 10

V.R.

Neurologijos skyriaus slaugytojos ir visas personalas,

Dėkoju už jūsų rūpestį, šypsenas.

Būkit laimingos, mylimos, sveikos.

Sėkmės Jums !

20 10 01

E.Š.

Nuoširdžiai dėkoju neurologei (31348) Laimai Petrauskienei už gydymą, atidumą, suprantamus paaiškinimus, širdies šilumą.

2020 10

E.N.

Širdingai dėkoju gyd. Neurologei Agnei Sakalauskaitei už gydymą.

Visą gydymo laikotarpį jaučiau, kad dirba profesionali, jautri gydytoja.

Linkiu sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime.

2020 10

E.R.

Gydytojai neurologei Vaivai Strupinskienei

Ačiū Jums už rūpestį, greitą ir objektyvų gydymą, humoro jausmą.

Tegu lydi Jus sėkme !

2020 09

D.J.

Nuoširdus ačiū visam Tuberkuliozės filialui, 1-o skyriaus medikams už rūpestį, gerą žodį. Kantrybę. Didelis ačiū vedėjai Editai Ramonienei už gydymą, šiltą žodį.

Sėkmės brangieji medikai.

2020 09 18

S. K.

Plastinės rekonstrukcijos ir krūtų chirurgijos skyrius pacientams kuria stebuklus!

Nuoširdžiausia padėka operavusiems Gydytojams Algirdui Kasiliauskui ir Miglei Stakytei.

Tai Gydytojai iš didžiosiosraidės, kurie yra ne tik savo srities specialistai, bet ir suteikia pacientams reikalingą informaciją, kad nuimti įtampą ir suteikti jiems žinių, tikėjimo ir net džiaugsmo.

Patys geriausi atsiliepimai apie Plastinės rekonstrukcijos ir krūtų chirurgijos skyriaus darbuotojus, kurie slaugė pooperacinio gydymo metu. Nuolat stebino slaugytojų ir viso personalo pagalba ir paslaugumas, pagarba ir dėmesys pacientui. Puiki komanda ir tobulas pacientų aptarnavimas!

Ačiū Anesteziologijos skyriaus ir operacinės Gydytojai Ritai Adrijanovienei  už atsakingą ir sunkų darbą operacijos metu, operacinės darbuotojams – už pagalbą gydytojams ir už pacientams nematomą darbą jų operacijos metu.

Visada žinokite, kad Jūsų darbai prasmingi!
Pagarbiai
2020-09-24 operuota pacientė

B.J.

Padėka už aukštą gydytojo profesionalumą ir žinias nefrologijos skyriaus gydytojui – Arvydui Dargevičiui, kuris mane gydo.

Prašau Jūsų atkreipti dėmesį ir pareikšti padėką už gerą darbą, rūpestingumą ir dėmesingą požiūrį į pacientus:

  • Violeta Motiejauskienė – pagalbinis medicinos darbuotojas (nefrologijos skyrius)
  • Žana Pesankova – pagalbinis medicinos darbuotojas (nefrologijos skyrius)
  • Vilija Agafonova – pagalbinis medicinos darbuotojas (nefrologijos skyrius)
  • Liubov Porošina – medicinos sesuo (nefrologijos skyrius)
  • Vitalija Vojinskienė – ūkio reikalų tvarkytoja (nefrologijos skyrius)

2020-06-20

V. T.

Sunku surasti nuoširdžius ir dėkingus žodžius gydytojai Agnei Sakalauskaitei. Ši neurologė, davus Hipokrato priesaiką, nuosaikiai ją vykdo ir kvalifikuotai gydo ligonius. Ši medikė gali pelnytai didžiuotis savo profesija ir kilniu darbu. Ji visapusiškai ir kruopščiai išanalizuoja ligos stovį ir pritaiko patį geriausią gydymo programą. Vien buvimas šalia jos apima geros emocijos ir pasitikėjimas gydytoja, kuris irgi veikia kaip geri vaistai. Linkiu šiai gydytojai ilgai „neperdegti“ ir toliau sėkmingai vykdyti savo misiją. Tai gydytoja – krištolas, kuris skleidžia gerumo spindulius, kurie labai padeda kovojant su ligomis.

Labai džiaugiuosi ir esu laiminga, kad mane gydė gydytoja Agnė Sakalauskaitė.

Linkiu jai stiprios sveikatos, asmeninės laimės ir stiprybės savo kilnioje misijoje.

Skiriu nuoširdžią padėką med. sesutei Rasai Riazanovai, kuri nepriekaištingai atlieka savo pareigas ir nuoširdžiai bendrauja su ligoniais. Linkiu ir ateityje išlikti tokiai pareigingai ir mylimai ligonių.

Administracijai siūlau atkreipti į tai dėmesį ir tai atitinkamai įvertinti.

Su pagarba V. T.
2020 03 12

Laima

Nuoširdžiai dėkoju gydytojams Sigitui Petrauskui ir Karoliui Lagunavičiui už skubiai man suteiktą kvalifikuotą pagalbą ir malonų bendravimą. Linkiu visokeriopos sėkmės, geros sveikatos ir ištvermės sunkiame ir atsakingame darbe. Su pagarba ir dėkingumu, Laima Maleckienė

Kęstutis

Dėkojame gydytojui Arūnui Kančiauskui ir visam personalu sėkmingai atlikus tyrimą linkime jiems patiems sveikatos ir dievo palaimos,kad jų auksinės rankos ir protas tarnautų kuo ilgiau ir gelbėtų žmonių gyvybes.

Dalia

Nuoširdžiausi padėkos žodžiai Gydytojui N.Kaseliui . Džiaugiuosi sveikatos problemas patikėjusi šiam Gydytojui. Ačiū, ačiū, ačiū stiprybės ir sveikatos !

Konstantinas ir Marytė Litvinai

Norime padėkoti už rūpestį, nuoširdumą ir profesionaliai atliktą operaciją gyd., chirurgui DONATUI ČERNIAUSKUI. Esame labai patenkinti jo darbu. Didžiulio pasisekimo darbe ir laimės asmeniniame gyvenime.

Danutė Kairienė

Ačiū  Respublikinės Klaipėdos ligoninės  Pilvo ir endoskopijos skyriaus personalui, ypač vedėjui Nerijui Kaseliui ir chirurgui Algirdui Palšiui už atliktą brolio operaciją ir priežiūrą 🙂

Lina Petkuvienė

Labai dėkoju gyditojui otorilangologui Donatui Boveiniui,operavo sūnų2019m spalio 23d.Gyditojas labai atsakingai prižiūrėjo pacienta,išsamiai ir aiškiai atsakydavo į visus mums nerimą keliančius klausimus.Sėkmės jam darbe ir sveikatos.Taip pat Lor skyriaus sesutės buvo paslaugios,mandagios.Ačiū

Audronė Butkevičiūtė-Remeikienė

Puikūs ir atsakingi pilvo ir endoskopinės chirurgijos skyriaus gydytojai ir slaugytojos. Rūpestingos slaugytojų padėjėjos. Ačiū personalui, o ypač gydytojui Donatui Černiauskui

Valdas

Dėkoju pulmanologinio sk. Personalui . Gyd. N. Žarkauskaitei už puikiai atlikta profesionalų darbą už supratinguma ir mokėjimą bendrauti su pacientais . Dėkui visam kolektyvui su pagarba . 301 p. Valdas

Valdas

Dėkoju pulmanologinio sk. Personalui . Gyd. N. Žarkauskaitei už puikiai atlikta profesionalų darbą už supratinguma ir mokėjimą bendrauti su pacientais . Dėkui visam kolektyvui su pagarba . 301 p. Valdas

Jonas M.

Jonas Malinauskas, Šiauliai, 2020-01-14 Noriu nuoširdžiai padėkoti Urologijos skyriaus vedėjui Viktorui Raševskiui, anesteziologei Jurgitai Sorakienei ir visam medicinos personalui už profesionalią pagalbą, sėkmingai atliktą operaciją, kvalifikuotą gydymą, atsakingą priežiūrą ir dėmesingą požiūrį į pacientą. Nuoširdus ačiū. Pagarbiai Jonas Malinauskas

Irina

Labai dekinga gydytojai Birutei Zubienei už abejų akių kataraktos atliktos operacijas. Nuostabi, aukštos kvalifikacijos akių chirurgė. Linkiu Jai ir visai jos šeimai sveikatos . Dekinga visam dienos centro personalui. Jusų centras yra geriausia sveikatos įstaiga Klaipėdoje!

Vyto Gatavecko šeima

Pilvo ir endoskopinės chirurgijos skyriaus personalui!

Nuoširdžiai norime ištarti Ačiū!

Skyriaus vedėjui Nerijui Kaseliui, vyr. slaugytojai Sigitai kazlauskienei,

Gydytojams: Karoliui Lagunavičiui, Marijui Ambrazevičiui, Arvydui Noreikai, Donatui Černiauskui, anesteziologui Nerijui Ruškiui, kurie kruopščiai, operatyviai, profesionaliai atliko sudėtingą operaciją. Operacijos metu, sustojus širdžiai, Jūs antrą kartą Vytui Gataveckui padovanojote gyvenimą!

Taip pat nuoširdžiai dėkojame už švelnias rankas ir gerą žodį bendrosios praktikos slaugytojoms: Redai Stulgienei, Sonatai Venckuvienei.

Lenkiame žemai galvas visam Jūsų nuostabiam kolektyvui nuo gydytojų iki slaugytojų padėjėjų. Dėkojame už rūpestį, parodytą žmogiškumą, visapusišką palaikymą! Labai džiaugiamės, kad radome būtent Jus, kitame Lietuvos krašte. Gydytojai iš didžiosios raidės!

Linkime Jums niekada nepavargti nei fiziškai nei morališkai! Jūs gelbėjate gyvybes!

Ačiū, ačiū, ačiū!

Būkite sveiki Jūs ir Jūsų šeimos.

2019-12-19

Aldona Elena B.

Nuoširdus ačiū gydytojai ginekologei Irenai Jermolajevai už atliktą operaciją, visam skyriaus personalui už didžiulį nuoširdumą, pagarbą ir rūpestį, kurį Jūs skiriat kiekvienam savo pacientui. Linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės ir sveikatos!

Daiva Simonaitytė Dukauskienė

Vakar teko apsilankyti skubios pagalbos skyriuje. Ačiū už suteiktą pagalbą ir paskirtą gydymą.

Edita L.

Mano mama, Ona, konsultavosi 2019 10 23 Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje pas gydytoją Vilma Vežbavičienė. Nuostabi gydytoja: taktiška, profesionali, dėmesinga. Išklauso, įsigilina. Patikrina gautą informaciją, be reikalo nedaro to, kas duotuoju laiku būtų neefektyvu. Mama labai džiaugiasi, kad teko konsultuotis pas ją. Kitais metais mama vėl vyksiu patikrinimui tik pas ją.

Rita

Dėkoju visam personalui, seselėms, operacinės darbuotojams, anesteziologams. Didelis ačiū gydytojui Syminas Vilius, labai rūpestingi, nuoširdūs ir profesionalūs. Visi darbuotojai su kuriais susidūriau buvo malonūs, padedantys ir palaikantys. Nesitikėjau to. Taip pat ligoninėje visur gražu ir itin švaru. Ačiū.

Palmira

Nuoširdus ačiū neurologinio skyriaus personalui ir asmeniškai gydytojai neurologei Daliai Urbelienei už profesionalią pagalbą ir taikomą gydymą.

Ona Birutė

Man 78 m., dažnai tenka lankytis gydymo įstaigose. Amžius, gyvenimo negandos ir ligos neleidžia greit įsisavinti pateikiamos informacijos. Jūsų Ligoninės registratūroje buvau labai maloniai aptarnauta.Man ne tik detaliai išaiškinta procedūros eiga, pasiruošimas, bet ir dar kartą paklausta ar aš supratau kur ir kada man reikės eiti ir ką daryti, įsitikinta ar suvokiau ir įsidėmėjau gautą informaciją. „Šaukštelis medaus“ Jūsų ligoninės registratūroje man, vyresnio amžiaus moteriai padėjo pasijusti pilnaverčiu piliečiu. Vertindama sudėtingą registratūros darbą, neįžeidžiant kitų darbuotojų, noriu asmeniškai padėkoti registratorei INGRIDAI RUŽAUSKYTEI už paprastą žmogiškumą, pagarbą senam žmogui, jos šiltą šypseną ir mandagumą. Su pagarba,

Eglė Želvienė

Edita Ramonienė – nuostabi gydytoja ir visas personalas, ačiū jiems už gydymą ir rūpestį ligoniams.

Elena

Padėka Gydytojai Orintai Jakubėnaitei už nuoširdų gydymą! Be galo laimingi esame,gydo mūsų mamytę!Sėkmės ir kantrybės sunkiame mediko kelyje!

Rima Zabarskiene

Labai dėkoju FDGN sk .vedėjui A . Vilčiauskiui už puikų darbą , už nuoširdumą, supratingumą , tai – medikas iš didžiosios raidės. AČIŪ, KAD ESATE!

Evaldas Hirsch

Gerbiamas, Direktoriau,

Sveikiname Jus laimėjus konkursą, linkime sėkmės, geros sveikatos sunkiame ir atsakingame darbe.

2008 metais pirmą kartą mane Daktaras Arūnas Kančauskas diagnozavo vėžį, nuo to laiko pastoviai tikrinosi atliekamos operacijos.

Dėka šio nuostabaus Daktaro esu gyvas ne tik aš, bet ir mano giminaičiai, draugai ir pažįstami ligoniai.

Daktarą Arūną Kančauską giria kaip rūpestingą, atidų, visada geros nuotaikos, išklausų visų nusiskundimų.

Visi mes dėkojame Daktarui Arūnui Kančauskui, Didelis Didelis Ačiū.Linkime geros sveikatos, laimės ir sėkmės visur.

Rūpestingai, paslaugiai medicinos seselei Zienai Kavaliauskienei Didelis Ačiū.

Daina ir Vacys Pociai

Padėka

Už nuoširdų gydymą ir rūpestingą priežiūrą širdingai dėkojame Skuodo PSPC  šeimos gydytojui Žilvinui Nekrošiui bei slaugytojai Vilmai Galdikienei. Linkime stiprios sveikatos, kantrybės ir neišsenkančios energijos sunkiame bei atsakingame darbe.

Iveta

Dėkoju visam personalui, seselėms, operacinės darbuotojams, anesteziologams. Didelis ačiū gydytojai Holcman, ji labai rūpestinga, nuoširdi ir profesionali. Visi darbuotojai su kuriais susidūriau buvo malonūs, padedantys ir palaikantys. Nesitikėjau to. Taip pat ligoninėje visur gražu ir itin švaru. Ačiū.

Saulius J.

Noreciau padekoti gydytoja Arnolda Rudoka uz ciurnos operacija…Tiesiog puikus gydytojas…ACIU Jum ir didelios sekmes darbe.

Danutė

Nuoširdžiai dėkuju Klaipėdos Respublikos ligoninės konsultacinės poliklinikos G. Mažrimienės vadovaujamai bendruomenei už man suteiktą reabilitacinę pagalbą. Esu sužavėta jaunomis specialistėmis, kineziterapeute Ramune Kasparavičiūte, ergoterapeute Emilija Ruškyte, jų kompetencija, noru padėti, pratimų rekomendacija namuose. Nuoširdžiai, profesionaliai atlieka savo darbą slaugytoja Stanislava Želvienė.

Lina

Laba diena, be galo maloniai nustebino Odos ir venerinių ligų poliklinikos darbuotojai. Kolektyvas nuostabus, mandagus, rūpestingas, profesionalus, spinduliuojantis gerą nuotaiką kasdien (3 savaitės stacionare tikrai nemažas laikotarpis įvertinti aplinką) – pradedant sk. vedėja, priėmimo sk. darbuotoja, sesutėmis, šeimininkutėmis, baigiant kiemelio ir aplinkos puoselėtoju. Nuoširdus ačiū už Jūsų pasiaukojimą, kantrybę ir atsidavimą darbui. Pacientė

Edita

Mūsų šeima labai dėkoja dienos chirurgijos centro kolektyvui – šaunioms ir rūpestingoms slaugytojoms, gydytojoms žandikaulio chirurgėms R.Babičenko už puikiai atliktą operaciją ir priežiūrą, O.Kavoliūnienei už priežiūrą ir konsultavimą, gydytojui anesteziologui už šiltą ir lengvą bendravimą, kai mums buvo daug įtampos ir streso. Dėkojame už jaukią atmosferą parą praleidus jūsų dienos chirurgijos centre. Nuoširdžiai visiems tariame AČIŪ.

Michail Babarykin, Olga Mitrienė ir Natalija Konkina

Norime nuoširdžiai padėkoti Vidaus ligų diagnostikos skyriaus vedėjui Audriui Lekštučiui už kvalifikuotą medicininę pagalbą, žmogiškąjį supratimą ir rūpestingumą. Gerb. Gydytojau, nėra žodžių, kuriais būtų galima išreikšti mūsų dėkingumą už Jūsų palaikymą sunkiuoju metu. Jūsų požiūris į pacientus, bendravimas su jais ir jų artimais verti aukščiausių vertinimų. Ačiū Jums už viską. Taip pat išreiškiame padėką ir visam Jūsų vadovaujamo skyriaus personalui.
Pagarbiai, Michail Babarykin, Olga Mitrienė ir Natalija Konkina.

Sandra

Ypatingą padėką norėčiau išreikšti VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės ausų, nosies, gerklės lygų skyriaus otorinolaringologui Donatui Boveiniui už kvalifikuotai atliktą tonzilektomijos operaciją ir gydymą, taip pat ir skyriaus personalui už profesionalią slaugą bei priežiūrą. Akcentuotina, kad sąžiningai ir rūpestingai atlikdamas savo profesines pareigas bei išlaikydamas profesinį objektyvumą gydytojas D. Boveinis dėmesingai ir atsakingai stebėjo pacientę ir tinkamai informavo šeimos narius apie operacijos eigą, apie gydymo rezultatus, išsamiai pateikė rekomendacijas taikant pooperacinį rėžimą. Būtina pabrėžti ir tai, kad gerbdamas paciento teises ir autonomiją, puoselėdamas geros medicinos praktikos principus bei grįsdamas gydytojo ir paciento tarpusavio santykius sveikatos prioritetu, gydytojas D. Boveinis skatina pacientų pasitikėjimą bei pagarbą.
Pagarbiai, Pacientė

Diana

Norejau padekoti pilvo ir endoskopijos chirurginiam skyriui uz ju nuostabu darba prieziura nuosirduma bei ju atsidavima savo profesijai. Ypac Nerijui Kaseliui ir Algirdui Palsiui uz prieziura ir puikiai atlikta operacija.

Dukros Jūratė Topalovienė ir Milda Šniuikaitė

Dėkojame Traumatologijos – ortopedijos gyd. Mačiuliui ir Paplauskui, 2-os palatos slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms, Reanimacijos skyriaus kolektyvui, Pulmonologijos sk. gydytojai Žarkauskaitei, 302-os palatos slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms, Pilvo chirurgijos skyriaus gyd. Ambrazevičiui ir 8-os palatos slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms ir gyd. reabilitologei A. Alūzienei už profesionalumą, begalinį rūpestį, dėmesį ir nuoširdumą slaugant mūsų šviesios atminties mamą Lionginą Šniuikienę. Linkime Jums, brangūs medikai, ištvermės ir didelės širdies Jūsų nelengvame darbe. Dar kartą didžiulis ačiū!

Liudmila

Norėčiau padekoti gyd. G. Dambauskui už kokybiškai atlikta anestezija operacijos metu.Nuostabus gydytojas, lengvai bendraujantis, dėmesingas, puikus savo srities specialistas . Labai esu jums dekinga.

Almute

Norėčiau padekoti gyd. Vytautui Junciui uz atliktas nosies ir ausies operacijas. Nuostabus esate gydytojas, lengvai bendraujantis, dėmesingas, puikus savo srities specialistas . Labai esu jums dekinga.

Šarūnas

Pastaruoju metu, susidūręs su rimtomis savo fizinio kūno problemomis, ieškojau kelių ir takelių, kurie atvestų pas tuos, kurie galėtų išvaduoti nuo skausmų ir sielą apėmusio nerimo. Labai džiaugiuosi, kad ieškojimai mane atvedė į Respublikinę Klaipėdos ligoninę. Čia sutikau kompetetingus, norinčius ir galinčius padėti gydytojus. Nuoširdžiai dėkoju gydytojams nefrologams Salvinijai Misikonienei ir Arvydui Dargevičiui už jų patarimus, nukreipimus, rekomendacijas. Dėkoju likimui, atvedusiu pas gydytoją urologą Ruslaną Baltrimavičių. Mano galva, tai aukštos kvalifikacijos ir kompetencijos specialistas, puikiai gebantis išaiškinti tave apėmusių sveikatos problemų esmę, surasti psichologinį, emocinį ryšį su pacientu. Ačiū Jums, gydytojau, už puikiai atliktas operacijas! Nuoširdus ačiū ir gydytojai anesteziologei Jurgitai Sorakienei už šiltą, padrąsinantį žodį ir malonią šypseną prieš operacijas. Tai padėjo nusiraminti geriau, nei kokie vaistai. Nuoširdų padėkos žodį noriu tarti ir urologinio skyriaus vyr. slaugytojai Irenai Gailiutei, bei visam skyriaus personalui. Sėkmės Jūsų darbuose! Pagarbiai Šarūnas J.

Algymantas

Esu labai dekingas Klaipedos respublikines ligonines gydytojui Vytautui Junciui uz atliktas operacijas , jo profesionaluma, demesinguma. Daugiau tokiu gydytoju.

Jūratė

Labai noriu padėkoti gyd. Vytautui Junčiui už atliktą mamytei Vidai M. operaciją (ašarų latakai) . Nepaprastai dėmesingas, rūpestingas, profesionalus, atsidavęs savo darbui. Ačiū Jums ir sėkmės. Pagarbiai Jūratė G.

Juratė Balvočienė

Nuosirdziai noriu padekoti gyd.chirurgui Laimiui Bureninui uz nepriekaistingai atlikta operacija uz gera zodi ,malonu bendravima su pacientais.Dideles sekmes darbe ir laimes asmeniniame gyvenime.Taip pat noriu padekoti visam aptarnaujanciam personalui .Jus visos tiesiog nuostabios ,siltos ,sekmes jums visur ir visada.

Tamara I.

Labai norėčiau padėkoti konsultacinės poliklinikos reabilitologams. O ypač Kaspavivičienei Sigitai, kuri skyrė tinkamas procedūras, už juos dėmesį mano problemai, už atidumą. O didžiausią padėką norėčiau išreikšti personalui, kuris atliko visas skirtas procedūras: masažuotojui Rimvidui; Staselei, kuri visada pribėga paklausti ar viskas gerai ir kaip jaučiatės; reabilitacinės mankštos specialistei Liudai, kuri parodė tokių pratymu, kuriuos galima atlikti ir namuose, už juos patarimus kaip atpalaiduoti nugarą. Ačiū jums nuoširdžiausiai, per 5 dienas reabilitacijos aš pajutau, kad galiu vėl judėti, lenktis, sėdėti ir stovėti, dar kartą ačiū!!!!!!!

Virginija

Dėkoju FMR skyriaus gyd.S.Karpavičienei, slaugytojai St.Želvienei, masažuotojai S.Petrosovai,kineziterapeutei R.Karpavičiūtei už Jų profesionalumą.rūpestingumą ir begalinį nuoširdumą .O R.Karpavičiūtei atskira padėka už Jos kantrybę,dirbant su manimi.Visoms linkiu stiprios sveikatos,didelės kantrybės ir neblėstančių šypsenų!

Aušra

Ligoninės Registratūra – tai vieta, kur pirmiausia kreipiamės ir susidarome pirmą įspūdį apie įstaigą. Nuo pat ankstyvo ryto krūva žmonių, atrodo – galo nematyti. Tačiau, mano nuostabai, registratorės su šypsena veide dirbo taip sparčiai, kad net neprailgo laukimas eilėje. Buvau aptarnauta nuoširdžiai, viską suprantamai man paaiškino. Likau patenkinta, išėjau su šypsena. Ačiū Registratūros darbuotojoms, kurios prisideda prie ligoninės įvaizdžio formavimo. Šaunuolės!

Vidas

Sveiki, 2018m.lapkričio mėnesį gydytoja I.Anužytė atliko man nosies pertvaros operaciją. Gydytoja labai profesionali ir kas šiandien reta, žmogiška. Operacija man atlikta puikiai, gijimas praėjo sklandžiai ir šiaindien jaučiuosi kitu žmogumi. Noriu padėkoti gydytojai už profesionalumą, nuoširdžią priežiūrą. Sėkmės Jums didžiausios. Jūsų pacientas Vidas

Andrej D.

Norėčiau padėkoti Jūsų ligoninės priėmimo skyriaus pamainai, dirbusiai 2019.01.12/13 naktį. Tai puikus profesianalų kolektyvas.

Girdeikienė R.

Nuoširdžią padėką norėčiau išreikšti Respublikinės Klaipėdos Ligoninės , pilvo ir endoskopinės chirurgijos skyriaus gyd. chirurgui Arvydui Bereniui už aukštą profesionalumą, supratingumą,širdies šilumą, šiltą bendravimą ir pastangas. Skyriaus medicininiam personalui ir slaugėms už darnų darbą, atsidavimą savo profesijai. Linkiu stiprybės Jums ir visam kolektyvui.

Su pagarba R. Girdeikienė Šiauliai 2019-01-14

Edita

Nuoširdus ačiū gyd.chirurgui Algirdui Palšiui už suteiktą skubią pagalbą, tikslią ir greitą diagnozę (tulžies pūslės akmenligė), o vėliau už tulžies pūslės šalinimo operaciją! Vienas nuostabiausių gydytojų, kiek yra tekę sutikti! Išsamiai įsigilinantis į problemą ir atsakantis į kilusius klausimus, nuoširdus, dėmesingas! Džiaugiuosi, kad teko galimybė pakliūti būtent pas šį nuostabų gudytoją!

Jolanta

Nuoširdžiausią padėką siunčiu neurohirurgui bei šio skyriaus vedėjui – Milašiui. Sudėtinga operacija buvo atlikta mano mamai, Emilijai Kristinienei. Gyd.Milašius ją atliko puikiai! Tai ne tik savo srities auksčiausio lygio profesionalas, bet ir Žmogus iš didžiosios raidės. Nuoširdus ir dėmesingas . Ačiū Jums dar kartą ir visam šio skyriaus personalui!

Gražina R.

Dėkoju nefrologijos skyriaus vedėjui A. Dargevičiui, o labiausiai ačiū gyd. S. Misikonienei už nuoširdumą ir rūpestį gydant mamą. Sekmės visam personalui.

Sandra

Labai noriu padėkoti gyditojai A. Kajutytei uz malonu bendravima Taip pat skyriaus slaugutem Aciu jum visom

Irena E.

Labai dėkoju priežiūrą, už pozityvią ligoninės Pilvo ir endoskopinės chirurgijos skyriaus chirurgui Laimiui Bureninui už puikiai atliktą operaciją, už jautrumą ir gerą nuotaiką, už žmogiškumą ir profesionalumą. Esu patenkinta ir skyriaus personalo darbu. Linkiu visiems sėkmės nelengvame jų darbe bei gyvenime. Dėkui.

Rimantas B.

Norėčiau padėkoti gyd. Nijoliai Žarkauskaitei ir visam pulmonologijos skyriaus personalui už nuoširdumą ir profesionalu gydymą linkiu jums visokeriopos sėkmes.

Birutė N.

Man pasisekė, nesu serganti, bet ir paprastai atėjus pasitikrinti norisi patekti pas tikrai gerą specialistą. Gydytoja Miglė Stakytė labai jauna, bet tikrai išmananti ir mylinti savo darbą. Toks specialistas kelia pasitikėjimą ir suteikia vilties net rimtiems ligoniams.

Gitana M.

Nuoširdus AČIU gydytojuj Kasiliauskui.po metu lankymuosi pas kita gydytoja kuris buvo rades man krutineje “kaškoky guziuka“kuris didejo,žinojau kad as juo negaliu tiket..ir isauso ta diena,kada apsilankiau pas Algirda Kasiliauska.Ačiu jam uz prailginta gyvenima,uz malonu bendravyma,uz nuosirduma…ieskojo koki 30min to mano guzeliio,ir pasirodo jo visai nera.Ačiu dar karta jums.

Galina G.

Aš gulėjau Jūsų ligoninėje 2018 m. nuo balandžio 30 d. iki gegužės 4 d. LOR skyriuje.

Noriu padėkoti mane gydžiusiam gydytojui Modestui Maslovui, skyriaus vedėjai J. Diržauskienei ir visam personalui už širdingą darbą.

Česlovas B.

Nuoširdžiai dėkoju Klaipėdos Respublikinės ligoninės traumatologijos skyriaus vedėjui Aleksandrui Valdui Mačiuliui už profesionaliai atliktą peties operaciją bei visam aptarnaujančiam personalui už sąžiningą darbą, rūpestingą gydymą ir šiltą bendravimą. Ačiū!

Lina

Balandžio 28 d., šeštadienį, atvykome į ligoninę su vyru, kuris krisdamas patyrė rankos traumą. Priimamajame personalas suteikė itin kvalifikuotą pagalbą, lūžusi ranka buvo sugipsuota. Visos procedūros atliktos greitai ir kvalifikuotai. Užtrukome vos pusvalandį. Dėkojame visiems ligoninės darbuotojams – nuo registratorės iki chirurgo – už rūpestį, konsultacijas ir profesionalią pagalbą.

Jurgita P.

Tariu nuoširdų AČIŪ Nefrologijos skyriaus gydytojams Kaziui Maciui, Arvydui Dargevičiui ir visam aptarnaujančiam personalui. BŪKITE SVEIKI, AČIŪ, AČIŪ, AČIŪ!

Tomas R.

Nuoširdus Ačiū Traumatologijos sk. gyd. A. Rudokui už profesianaliai atliktą achilo sausgyslės opreciją. Dėkojame visai slaugytojų komandai, kurios taip puikiai, atsakingai ir nuoširdžiai rūpinasi pacientais. Didelės sėkmės ir telaimina Jus Dievas nelengvame darbe. Gitana ir Tomas 2018-04-03

Joana

Laba diena, noreciau padekoti gydytojui Aleksandrui Deduchovui uz rupestinga mano mamos Joanos Domarkienes gydyma Skuodo ligonineje. Retas gydytojias sitaip nuosirdziai rupinasi senyvais zmonemis, aciu Jums!!!

Liudmila

Begalo dekinga daktarui Mindaugui Grikšui uz dvi man profesionaliai atliktas operacijas, uz rūpestingą ir kokybišką gydymą, uz auksinias rankas, uz širdies šilumą, uz padrąsinancius zodzius kad būtinai būsiu sveika.Sekmes Jums profesiniame kelyje ir asmeniniame gyvenime.

Daiva

Noriu padekoti gydytojui Laimiui Bureninui uz puikiai atlikta operacija prieziura ir gydyma .Sekmes daktare Jūs geriausias.Didžiulis Ačiū.

Mantas

Ačiū Daktarui Mantui Palskiui už gerai atlikta Peties sąnario operaciją. Traumatologijos ir ortopedijos skyriaus slaugytojoms už nuoširdų rūpestį ir profesionalumą.

Inta

Didelis AČIŪ priemimo-skubios pagalbos skyriaus vedejai JURGITAI SYMINIENEI. Jei ne ji, kazin ar buciau rases si komentara.. Ji tikra savo darbo specialiste. Taip pat didelis AČIŪ gydytojai RENATAI DARGEVIČIENEI. Ji puiki,profesionali,geraširdiška gydytoja. Mano liga iveike per 3 dienas. Taip pat noriu padekoti VISIEMS nefrologijos skyriaus specialistams. Sekmes istvermes ir kantrybes ju sunkiame darbe.

Jurgita

2018-01-31. Nei kiek nesigailiu, kad apsiverkusi ir pasiųsta gydytis į stacionarą, pasirinkau Respublikinę Klaipėdos ligoninę. Buvau paguldyta į Ausų, nosies ir gerklės skyrių (diagnozė – ūmus neuritas) pas gyd. Ingą Katutienę. Labai esu dėkinga šiai gydytojai už profesionalumą, aiškų gydymo planą, pastangas rasti ligos priežastis, skiriant tam gausybę tyrimų, taip pat už malonų ir dalykišką bendravimą bei skatinimą tęsti gydymą išėjus iš ligoninės. Skyriaus slaugytojos nuostabios, ypač vyr. slaugytojos, rūpinosi manimi kaip mamos :). Ačiū Jums labai :). Labai noriu padėkoti fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Gražinai Mažrimienei, pastebėjusiai mano problemą ir rekomendavusiai tikslingą reabilitaciją. Ačiū, Jums gydytoja, už malonų bendravimą, dėmesį ir patarimą reabilitacines procedūras kartoti laiku. Ačiū visam Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus personalui, rūpestingam, maloniam, visada pasirengusiam padėti. Ypatingai esu dėkinga masažistei Tatjanai Sirutienei ir kineziterapeutui Feliksui Užuotui. Dėkoju Jums, mielieji, labai už Jūsų profesionalumą, neįkainojamus patarimus ir asmenines rekomendacijas, begalinį rūpestį, nuraminimus truputėlį man panikuojant, dėmesį mano problemai, visiškai „nevaldišką“ požiūrį, kantrybę, gerą nuotaiką, labai malonų, draugišką bendravimą. Jūs be galo puikūs žmonės ir savo sričių profesionalai :). Apsakyt negaliu, kokia esu Jums dėkinga :). Sveikatos, sėkmės ir viso ko geriausio Jums 🙂

Danguolė

Nuosirdziai dekoju GYD…A. RUDOKUI UZ PUIKIAI ATLIKTA OPERACIJA IR RUPESTINGA GYDYMA . Didziulis Aciu

Olegas

Dekingas uz malonu ir profesionalų aptarnavimą daktarui echoskopistui Uzbuciui. Sėkmės darbe.

Skaidra

Noriu padėkoti savo šeimos vardu Psichiatrijos filialo ūmių psichikos sutrikimų skyriaus komandai, gyd. Gintarui Intui, slaugytojai Angelei (pavardės nežinau) ir visam personalui už suteiktą gydymą, pagalbą, palaikymą gydant mūsų vienišą dėdę. Esame sužavėti personalo darbu, žmogiškumu, nuoširdumu ir dėmesiu senam neįgaliam žmogui. Sėkmės didžiausios Jūsų sunkiame, bet taip reikalingame darbe. Be Jūsų ir saulė blankiau šviestų. Ilgų Jums metų, sveikatos ir adekvataus atlygio už darbą.

Vadim

Labai dėkoju ligoninės Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriui už tikrai greitą ir profesionalų pagalbos suteikimą 2017.11.27 / 05.30h Mūsų laikais taip žmoniškai priimti sugeba ne kiekvienas medikas! Dar kartą labai didelis ačiū slaug.Justei Kaunaitė ir gyd. E.Šiurkutė už tokį dėmesį ir priežiūrą, kas paliko labai didelį įspūdį ir suteikė ramybę, kad skyriuje dirba tikri profesionalai ir kad pagalba gali būti suteikta laiku ir neatmestinai.

Emilija

Nuoširdi padėka ginekologinio skyriaus vedėjui A. FABIJONAVIČIUI, gydytojai I. JERMOLAJEVIENEI ir VISAM PERSONALUI už rūpestigą, profesionalią pagalbą ir labai dėmesingą priežiūrą buvimo ligoninėje metu. Pagarbiai

Rima

Dėkoju chirurgui Žilvinui Šidlauskui ir pilvo chirurgijos skyriaus personalui už rūpestingą gydymą. Maloniai nuteikė profesionalus pirmos pagalbos suteikimas priėmime. Labai ačiū

Renata

Padėka gyd. ARŪNUI KANČIAUSKUI kuris ne tik dešimtmetį ieškotą problemą, bet ir išgydęs dar daug papildomų problemų išmokė kaip gyventi su negydoma problema. Patarė kaip elgtis ir maitintis. Nuramino. Nuostabus specialistas, sutikau daug gastroenterologų, tačiau gyd. Kančiauskas profesionalumu prilygsta aukščiausio lygio specialistams. AČIŪ gydytojui

Gintaute

Dekoju gyd. I.Riaubai uz operatyvia pagalba, nuosirduma. Isbrinko pirsto sanarys, niekaip negalejau nuimti ziedo. Dabar jauciuos puikiai. Aciu dar karta.

Jurate

Noreciau padekoti daktarui Ignui Riaubai uz atliktas abieju ranku operacijas.Savo ranku nejauciau jau keliolika metu.Profesionalios operacijos,puikus savo srities specialistas,demesingas,nuostabus darbas.Pagaliau galiu jausti savo rankas.Aciu daktarui,linkiu ko geriausios sekmes.Tuo paciu noreciau padekoti skyriaus ir operacines darbuotojams uz nuostabia prieziura.Aciu JUMS,

Valdonė

2017-09-30 kreipėmės į Jūsų įstaigos priėmimo skyrių. Buvau maloniai nustebinta personalo šiltu priėmimu ir operatyvumu. Kitoms mūsų miesto ligoninėms reikėtų pasimokyti iš Jūsų personalo. Nuoširdžiai dėkojame.

Stasė Cicėnienė

Uz pfofesionaliai atlikta operacija ir kokybiska gydyma sirdingas ACIU DAKTARUI MINDAUGUI GRIKŠUI. Tai daktaras gydantis ne tik savo rankomis, bet širdies šiluma, bei geru padrasinanciu zodziu. ACIU DAKTARE JUMS!!! Taip pat noriupadekoti Urologinio sk. Daktarui Aliui Budreviciui labai prisidejusio prie mano greitesnio jegu atgavimo, ACIU JUMS!!! Dekoju skyriaus visam personalui med. seselems ypatingai Laimutei Benetienei, Liudai (pav. nepamenu), visoms slaugutems, kurios taip kruopsciai atlieka savo pareigas, mielosios ACIU, JUMS!!! Likimas atsiunte isbandymus, bet kita ranka dave visa puokste nuostabiu mediku! Nuosirdziai ACIU! Sekmes ir Dievo palaimos darbuojantis ateityje

Lina Nosevic

Noriu padėkoti LOR skyriaus gydytojai Ingridai Anužytei ir skyriaus darbuotojams už kokybišką aptarnavimą, tvarką, požiūrį į klientą. Esu iš Vilniaus, operacijai rinkausi Klaipėdos Respublikinę ligoninę, nes LOR skyrius turėjo geras rekomendacijas.

Nijolė

Dėkoju Gydytojui Aliui Jonui Budrevičiui ir visam med. personalui už profesionalumą, priežiūrą ir nuoširdų bendravimą. Ačiū!!! Pagarbiai, Nijolė Stasaitienė.

Jurgita

Norėjau asmeniškai padėkoti anesteziologei Rasai Bražiūnienei už tai, kaip ji moka elgtis su mažaisiais pacientais. Ta skleidžiama ramybė, rūpestis, švelnumas ir jautrumas – užburiantis. Linkiu stiprybės ir sėkmės Jūsų nelengvame ir begalinės atsakomybės reikalaujančiame darbe.

Rūta

Nuoširdus AČIŪ visam ginekologijos skyriui už jaukią atmosferą. Dėkoju visoms slaugėms už atsidavimą darbui ir žmonėms, už natūralų ir nuoširdų rūpestį. Gydytojai Rasai – už profesionalumą ir išsamius paaiškinimus. Dėka jūsų pacientai jaučiasi saugiau, ramiau. Sėkmės Jums profesiniame kelyje ir asmeniniame gyvenime!

Neringa

Didelis AČIŪ gydytojams Karoliui Lagunavičiui, Miglei Stakytei, Arvydui Noreikai, pilvo ir endoskopinės chirurgijos skyriaus moterims , echoskopiją atlikusiai gydytojai bei anesteziologui (nežinau jų pavardžių) ir operacijoje dalyvavusiai Svetlanai Kubilienei . Ačiū, kad buvote šalia, kai ūmus apendicitas prispaudė. Sveikatos, kantrybės ir ramių pacientų.

Michail Jakovlev

Laba diena. Noriu išreikšti nuoširdžiausią padėką Pulmonologijos alergologijos skyriui. Operavusiam chirurgui D. Boveinis. Gydytojai Labžentytėi, visam med. personalui, Bukauskaitėi, tai pat Jucienėi ir skyriaus vedejui Zolubas. Už visada malonų bendravimą, už suteikiamą pagalbą ir konsultacijas, Gydytoja iš ties labai kompetetinga, paslaugi. Tai žmonės, vertinantis savo darbą ir pacientą, sėkmės Jums ir sveikatos!

Ramutė Jasaitienė

Gerbiamas ir mielas daktare Arnoldai Rudokai, šiandien, lankydamasi ligoninėje dėl kitų problemų atsitiktinai sutikau Jus ir pašaukiau : Daktare ! ir pasakiau, kad noriu jums padėkoti, kad koja sugijo gerai. Šiandien 2017 m., bet mano koją po nelaimės Egipte operavote 2009 m. sausio mėnesį. Jūs aišku neatsiminėte mano kojos, bet mano veidas nušvito Jus pamačius, nes atlikote viską profesionaliai ir aš pasveikau. geros Jums sveikatos Daktare, Jus sutikus, tikrai Jums netikėtai apsidžiaugsiu, kaip sutikusi patį geriausią draugą. Būkite sveikas, tebūna sveiki Jūsų šeimos nariai ! Atsiprašau už savo spontaniškumą ! Bet Jūs-mano draugas !

Ligita

Nuoširdus Dėkui jūsų priėmimo sk.personalui ir ypač gyd. Zitai(pavardės nezinau) už nuoširdų ir geranorišką priėmimą, nors ir ne jūsų priėmimo dieną. Kreipiausi su staigiu pilvo skausmu (įstrigusi išvarža) ir tiesą pasakius, nelabai tikėjausi, kad priimsite, nes tai buvo ne jūsų priėmimo diena. Bet gyd. Zita labai greitai surado nuostabiai malonų, dėmesingą ir kompetetingą chirurgą Arvydą Noreiką, kuris tą dieną budėjo. Daktaras greitai organizavo operaciją ir aš net nespėjau susivokti kaip greitai man buvo suteikta pagalba, atlikta operacija. Daktariukas mane lankė, domėjosi savijauta visą parą.Tai nuostabus ir šiltas žmogus, kurio net rami kalba gydo. Todėl tariu didelį ir nuoširdų AČIŪ, jums gerbiamas daktare ir visam chirurgijos skyriui. Jūs NUOSTABŪS!

Alfredas Lukas

Noreciau nuosirdziai padekoti tokiem nuostabiem gydytojams kaip Juratei radaviciutei ,Kardiologijos skyriaus,Nijolei Zarkauskaitei is Pulmonologijos skyriaus,daugiausiai ka galiu tai pasakyt nuosrdu aciu sims nuostabiom gydytojom uz ju nuosirduma,bei profesionaluma,as kabai vertinu jusu ligonine ir jame dirbanti personala,dar karta nuosirdus ACIU.

Nerijus

Noriu padėkoti,priėmimo skyriaus vedėjui J.Klapatauskui,b.praktikos slaugytojai Astai Pagojienei už nuoširdumą,dėmesingumą šiltą bendravimą bei profesionalumą..Labai malonu,kad laiku yra suteikiama kvalifikuota pagalba.2017m.sausio mėn.

Irena Andrulienė

Norėčiau padėkoti chirurgui Žilvinui Šidlauskui, kuris profesionaliai atliko tris operacijas. Už jo žmoniškumą, ypatingai gerą gydytojo darbą. Gera gyventi Lietuvoje kai tave globoja tokie geri specialistai. Lai jie niekada nepalieka mūsų šalies.

O. Voverienė

Labai aukštai vertinu gautas diagnostikos, kvalifikuoto gydymo ,slaugos paslaugų efektyvumą, puikią atmosferą, etiką, komandinį darbą ortopedijos traumatologijos skyriuje. Taip pat viso susijusio ligoninės personalo darbo suderinimą. Dėkoju ligoninės administracijai už malonumą gydytis modernioje įstaigoje, prieinamoje kiekvienam žmogui, už aktualią bei idomią informaciją tinklapyje. Didelis ačiu skyriaus vedėjui Valdui Mačiuliui, gydytojui Ignui Riabai už dėmesį ir pagalbą, anesteziologams, slaugytojoms, ir slagytoju padejejoms. Įpatingai dėkoju gydytojui Alfredui Petrikui už terapinį bendradarbiavimą ir kartu nueitą iki pasveikimo kelią, preciziskai atliktas operacijas, gilias žinias ir atsidavimą savo darbui. Gerbiamas gydytojau, sekmės ir įkvėpimo Jums darbe bei moksle realizuojant savo potencialą ir kilnias gydymo tradicijas.

Almantas Juška, Kaunas

Nuoširdžiai dėkoju Neurologijos skyriaus vedėjui neurochirurgui Jonui Milašiui už dėmesingumą, šiltą bendravimą ir profesionaliai atliktą stuburo operaciją. Taip pat dėkoju šio skyriaus personalui už puikią nuotaiką ir nepriekaištingą pareigų atlikimą. Jūs visi esate nuostabūs. AČIŪ Jums už tai.

Gediminas

Labai dėkingas Mindaugui Grikšui už peties operacija. Džiaugiuosi , kad papuoliau į jo rankas .Geras specialistas nuoširdus žmogus . Dėkingas visam ortopedijos-traumatologijos skyriui . Visiems sveikatos.

Stasė Jarutienė

Nuoširdžiai noriu padėkoti gyd.Z.Daublienei už nuoširdumą ir geranoriškumą.Pieš daug metų rajoninėje ligoninėje ji atligdama sudėtingą operacija išgelbėjo man gyvybė o šiomis dienomis pasirūpino kad reikalinga procedūra atlikta numatytu laiku nors del sveikatos komplikaciju to nebuvo galima atlikti dienos centre.Brangi gydytoja esu jums labai dėkinga ir linkiu kad Dievo palaima lydėtu Jus kiekviename žingsnyje.Su didžiule pagarba S.Jarutienė

Žydrūnė Sukauskienė

Padėka Noriu padėkoti gyd. Mindaugui Grikšui, kuris operavo spalio 20, taip pat su juo buvusiam anesteziologui (gaila nežinau pavardės). Didelis ačiū gydytojui už tai, kad atrado kamavusią ligą ir padėjo ją išspręsti. Malonu, kai yra tokių jaunų, nuoširdžių ir profesionalių gydytojų. Taip pat dėkoju visam Ortopedijos-traumatologijoss skyriaus slaugytojoms ir sanitarėms už Jų rūpestį. Linkiu visiems išlikti ištvermingiems ir niekad nesirgti.

Zigmas

Noriu tarti AČIŪ urologijos skyriaus gyditojui Tomui Perkauskui už inksto operaciją. Taipogi noriu padekoti skyriaus vedejui Fabijonavičiui,enesteziologei,mieloms,švelnioms sesutems,slaugutems. Nuoširdžiai tariu AČIŪ ir linkiu Jums kantrybes,ištvermes ir DIEVO PALAIMOS. Mažeikiai,2016-11-18

Laura

Norėčiau tarti patį nuoširdžiausią AČIŪ ginekologijos skyriaus gydytojai NERINGAI KAUPAITEI bei kartu su ja operavusiems gydytojams. Šie gydytojai suteikė man viltį kadanors pajusti motinystės jausmą. Tai neapsakoma dovana mūsų šeimai. Didžiulis dėkui ir visam šio skyriaus personalui, kuris be galo nuoširdžiai ir atsidavusiai slaugė, dėkoju už jų šypsenas, nuoširdžius pokalbius ir palaikymą. Dar kartą tariu visiems jums didžiulį AČIŪ 🙂

Lina

Noriu padėkoti radiologijos technologei Jolantai Prialgauskienei, kuri atliko mamografiją. Esu labai dėkinga jai už nuoširdumą, mokėjimą pacientą nuraminti, nuteikti. Tokius darbuotojus ligoninės vadovai turi branginti. Ačiū Jums, Jūrate, kad tokia esate!

Asta

Lenkiu galvą ir nuoširdžiai dėkoju visam Respublikinės Klaipėdos ligoninės LOR skyriaus ir Operacinės kolektyvui už rūpestingumą, nuoširdumą, gerą priežiūrą dukters Deimantės operacijos ir gydymo metu. Čia VISAS KOLEKTYVAS labai labai šaunus – aš likau labai nustebinta. Sėkmės Jums visiems. Ir didelis dėkui tariame gydytojai Ingai Katutienei.

Elena Jurevičienė

Gydytojas tarpininkas tarp Dievo ir Angelo. Dievas suteikia gyvybę. Angelas saugo, Žmogus jos nebrangina. Gydytojui atitenka pagrindinis vaidmuo žemėje gelbėti ją…. Nuoširdžiai dėkoju Gyd. neurochirurgui L. Jonušui už atliktą stuburo operaciją, Tai gydytojas rūpestingas, dėmesingas, kuris be atlygio dirba savo darbą dorai, nuoširdžiai, sąžiningai iki galo, Jo profesionalumo dėka mano kasdienybė tapo prasmingesnė…Linkiu išlikti ir toliau tokiu koks esate. Sėkmės Jums kasdieniniame Jūsų gyvenimo žingsnyje, Su pagarba!

Jelena

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti šauniam LOR skyriaus kolektyvui ir vedėjai J. Diržauskienei už profesionalumą, dėmesingumą, pagarbą pacientams. Likau be galo patenkinta skyriaus darbu.

Pacientė

Noriu padėkoti radiologijos technologei Jolantai Prialgauskienei, kuri atliko mamografiją. Esu labai dėkinga jai už nuoširdumą, mokėjimą pacientą nuraminti, nuteikti. Tokius darbuotojus ligoninės vadovai turi branginti. Ačiū Jums, Jūrate, kad tokia esate!

Anastazija

Lenkiu galvą ir nuoširdžiai dėkoju visam Respublikinės Klaipėdos ligoninės LOR skyriaus ir Operacinės kolektyvui už rūpestingumą, nuoširdumą, gerą priežiūrą dukters Deimantės operacijos ir gydymo metu. Čia VISAS KOLEKTYVAS labai labai šaunus – aš likau labai nustebinta. Sėkmės Jums visiems. Ir didelis dėkui tariame gydytojai Ingai Katutienei.

Jolanta

Esu dėkinga Midaugui Paserspkiui už nuoširdų dėmesį pacientui ir jo aukštą kultūrą.

Danguolė

Is visos Sirdies noriu padekoti Respiblikines ligonines Ortopedinio-Traumatologinio sk.Medikams,aptarnaujanciam personalui.Asmeniskai(jau ne karta suteikusi pagalba)nuostabiam Zmogui prpofesonaliam Gydytojui ARNOLDUI RUDOKUI,sk.Vyr.Slaugytojai RENATAI SELENYTEI…Tegul nevarzo Jusu sekmes jokios kliutys,o pastangos isgelbeti Gyvybe,ar siaip padeti zmogui susigrazinti Gyvenimo kolybe,visada tevainikuoja Pergale.Bukite sveiki,nepervarge,mulimi ir laimimgi darbe ir Seimoje.Tegul Jusu kasdienybe buna kupina ne vien Zmoniu skausmo,bet ir nupsordziu dekingumo zodziu,Jus tikrai to nusipelnet❤️❤️Aciu,kad esate – Gyvybes,Meiles ir Vilties puoseletojai❤️❤️ Su pagarba. Buvusi paciente-Danguole

Dainius

Dėkoju gyd. Ingai Katutienei super gydytoja už atlikta operacija ir priežiūra.Nuoširdžiausi linkėjimai ir tegul šypsena nedingsta nuo veido.

Edmundas

Labai dėkoju urologui Evaldui Gražiui už kokybiškai atliktą operacija, tikrai šaunus ir nuoširdus gydytojas. Sėkmės jam.

Eugenijus

Visų pirmiausia noriu išreikšti nuoširdžiausią padėką mane operavusiam neurochirurgui Jonui Milašiui už atliktą sudėtingą stuburo operaciją. Kai tu atsiduri ant ribos, ir lieka tik vienas žingsnelis iki vežimėlio, kurio tu niekada gal net neįsivaizdavai, tu tada susimąstai, koks gyvenimas yra trapus. Tos akimirkos aš niekada nepamiršiu, kai gydytojas man pasakė: vaikine, tau yra labai prastai. Ir tada mano vienintelė viltis buvo tik jis, profesionalus gydytojas, kurio dėka šiandien aš galiu džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu. Tai tikrai gyvenime įvykęs stebuklas, kurį man padovanojo, galiu drąsiai sakyti, gydytojas profesionalas, pats geriausias savo srities specialistas. Aš labai, iš visos širdies, noriu padėkoti Jonui Milašiui ir jo komandai už tikrai profesionaliai atliktą operaciją ir linkiu kuo didžiausios sėkmės Jūsų sudėtingame, profesionaliame ir atsakingame darbe. Jūs esate mūsų viltis. Taip pat išlieka atmintyje ir ilgai išliks tas geraširdiškas, profesionalus ir visada su šypsena ir noru padėti, lydintis slaugytojų darbas. Labai noriu išreikšti gilų ir nuoširdų AČIŪ slaugytojoms Renatai, Aušrai, Ingai ir taip pat visam, budinčiam nakties metu, personalui už labai gerą priežiūrą. Kai atsiduri tokioje situacijoje, kai iš tiesų tau reikalinga visokeriopa pagalba, tai šitie žmonės, nuoširdžiai vykdantys savo pareigas, iš tikro verti pagarbos. Aš galiu drąsiai sakyti ir teigti, kad mes tikrai galime didžiuotis savo profesionaliais gydytojais ir mus aptarnaujančiu personalu Lietuvoje. Ačiū Jums labai.

Danguolė U.

Noriu nuoširdžiai padėkoti Klaipėdos miesto respublikinės ligoninės Reabilitacijos skyriaus vedėjai Annai Aluzenei, masažistei Tatjanai Sirutienei, kineziterapeutui Feliksui Užuotui ir visam kolektyvui už profesonalumą, dėmesingumą. AČIU, Jums visiems!

Irena Juciene

Labai noreciau padekoti uz gydima ir atliktus tyrimus,maloniai bendraujanciam daktarui Vyteniui Cėpla, Ka tik daugiau butu tokiu puikiu daktaru…

Edita Gložaitienė

Noriu nuoširdžiai padėkoti Klaipėdos miesto respublikinės ligoninės Reabilitacijos skyriaus vedėjai Annai Aluzenei, gydytojai Indrei Pipirienei, masažistei Tatjanai Sirutienei, už profesionalumą, dėmesingumą ir nuoširdžią atmosferą. Linkiu Jums gerų dienų ir sveikatos su kaupu.

Vytautas Kubilius

Noriu nuosidziai padekoti I Neurologijos skyriaus visiem darbotojams , o ypac skyriaus vedejai S.Mazonytei uz suteikta neikainojama pagalba bei rupesti gydymo metu. Gerb.ligonines direktorius turi didziuotis tokiais puikiais darbuotojais-ZMONEMIS ! Stiprybes Jums visiems tokiame atsakingame darbe,suteikianciame vilteis zmonem naujam gyvenimui.

Irena Zimantienė

Nuoširdžiai dėkoju ortopedui A.Rudokui už gerai atliktą pėdos operaciją. Tai nuostabus, šiltas ir dėmesingas gydytojas. Taip pat labia dėkoju anesteziologui G.Dambauskui ir operacinės komandai. Ačiū, kad jūs esate.

Janina

Esu labai dekinga Klaipedos RL neurochirurgams Jonui Milašiui ir Linui Jonušui uz suteiktą kvalifikuotą stuburo ligos ištyrima ir sudetingą operacija. Tai stebuklinga Jūsų dovana mano tolimesnim gyvenimui be varginančių nugaros skausmų. Iš visos širdies, linkiu Jums patiems geros sveikatos ir visokeriopos sekmes Jusu sudetingame ir kilniame darbe. Linksmų Šv.Kaledų ir laimingų Naujų- 2016 Metų. Daug kartų AČIU. Janina iš 219 palatos.

R.Mazrimas

Noreciau padekoti LOR skyriaus gydytojui V.Bernotui uz gydyma. Tikrai geras savo srities specialistas. Ir visam skyriui uz prieziura. Aciu.

Elena

Norėčiau padėkoti, gyd. V. Jocienei, A. Lekštučiui ir Jūsų ligoninės personalui už suteiktą operatyvią pagalbą gydant sūnų Igną! linkiu Jums kuo geriausios kloties ir sėkmės!

Gidmantas

Norėjau padėkoti mane operavusiam gydytojui urologui Viktorui Raševskiui už profesionaliai atliktą darbą, bei visam Urologijos skyriaus darbščiam ir nuoširdžiam seselių ir slaugytojų kolektyvui už rūpestingą priežiūrą. AČIŪ Jums!

Vincenta

Virš 30metų gydžiausi diagnozuotą susirgimą, keletą kartų operuota ir tik laimingo atsitiktinumo dėka, apsilankius pas nuostabią gydytoją-endikronologę Aleksandrą Gražienę, buvau atidžiai išklausyta, ištirta, gydytoja nustatė susirgimo PRIEŽASTĮ ir ta priežastis pašalinta. Beveik 3 metus buvau sekama. Tyrimų rezultatai puikūs. Dėl to man be galo džiugu ir nuoširdžiausiai dėkoju gydytojai už jos įžvalgumą, profesionalumą ir sugrąžintą man brangiausią turtą -sveikatą. Ji gimė su talentu savo profesijai. Dėkinga ir vyr. gydytojui už puikių specialistų komplektavimą, o minėtą gydytoją norėčiau paprašyti įvertinti. Didžiausios sėkmės visam ligoninės kolektyvui.

Eleonora

Noriu perduot nuosirdziausius linkejimus bei padeka gyd. – anesteziologui Gyciui Dambauskui uz jo profesionaluma, nuosirduma bei puiku humoro jausma, kuriuo nuramina priesoperacini jauduli ir operacijos metu (mane operavo samoningoj busenoj). Lengvos kloties, gerb. Gydytojau!

Algimantas

Nuoširdžiai, Dėkoju gyd. Mindaugui Grikšui už profesionaliai atliktą peties operaciją. Sesutėms, slaugytojoms, visam traumatologinio skyriaus personalui už rūpestingą gydymą ir slaugymą. Linkiu jums sveikatos, sėkmės ir Dievo palaimos !!! Pagarbiai ……….. Algimantas Baublys

Alicija

Klaipėdos Respublikinės ligoninės traumatologinio skyriaus gydytojui traumatologui – chirurgui Mindaugui Grikšui patys nuoširdžiausi padėkos žodžiai už nuoširdumą, žmogiškumą ir nepaprastą kantrybę eiliniam ligoniui. Linkime visada išlikti tokiu nuostabiu žmogumi ir geriausiu gydytoju… Tai nuo tavęs čia taip šviesu, Nuo žodžio šitaip pasakyto, Nuo pagalvojimo balsu: Turbūt ne dėl savęs esu – Esu turbūt dėl ko nors kito… J.Marcinkevičius Su pagarba Alicija Šimkienė Daiva Petrauskienė.

Vitalija Butautienė

Akimirką, kai atsiduri ant slenksčio tarp gyvybės ir mirties, pradedi suvokti, koks svarbus yra žmonių, gelbėjančių gyvybes ir kviečiančių gyventi, darbas. Noriu pareikšti padėką Respublikinės Klaipėdos ligoninės personalui, kuris rugsėjo 26 d. budėjo priimamajame. Gydytojų RItos Norvilienės, Virginijos Jocienės, Audriaus Lekštučio priimtų sprendimų dėka buvo labai operatyviai atlikti tyrimai, nustatyta sunki liga ir paskirtas profesionalus gydymas. Už laimę gyventi dėkinga esu visiems tą dieną budėjusiems gydytojams ir visam Vidaus diagnostikos skyriaus personalui, dirbančiam pasiaukojančiai, ryžtingai ir kompetentingai. Dėkinga

Vytautas Bardauskas

Nuoširdžiai dėkoju Skuodo filialo slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus gydytojoms Ramutei Berenienei ir Audrai Aleksandravičienei bei šiame skyriuje dirbančioms rūpestingiausioms slaugytojoms Ramutei, Aušrai, Loretai, Reginai, Birutei, Jadvygai, Vilmai, Loretei, jų padėjėjoms ir visam šio skyriaus personalui už profesionalią sunkiai sirgusio mano tėčio Zigmo priežiūrą.

ignas

padeka daktarui V.DAGILIUI.

Birute Buivydiene

Dekoju is visos sirdies akiu gydytojai Birutei Zubienei uz nuosirdziai ir profesionaliai atlikta akiu kataraktos operacija pagaliau matau koks grazus ir spalvingas sis pasaulis ir kokie nuostabus Lietuvoje specialistai kurie dirba su meile savo pasirinktai specialybei.

D. P. Pučkoriai

Padėka/Nuoširdus Ačiū urologijos skyriaus vedėjui Gerardui Fabijonavičiui, gydytojui Mariui Markevičiui, vyr. slaugytojai Irenai Gailiūtei, bei gydytojai nefrologei Salvinijai Misikonienei už kokybišką gydymą ir slaugą.

Vida Kepalienė

Gerb. gydytojau A. Rudokai , nuoširdžiausiai dėkoju už Jūsų profesionalumą, nuoširdumą. Be galo gera, kai žinai, kad yra tokių gydytojų. Taip labai dėkinga gydytojui anesteziologui G.Dambauskui ir visam slaugytojų kolektyvui už jų meilę savo darbui ir už šypsenas, ir rūpestingumą. Linkiu jums visiems asmeninės laimės ir didžiausios sėkmės darbe.

ZIGMO VASILIAUSKO ŠEIMA

Norime padėkoti urologijos skyriaus vedėjui G.Fabijonavičiui,vyr.sesutei Irenai Gailiutei ir visam skyriaus personalui,anesteziologėms.Ypač didelę pagarbą ir AČIŪ tariame gydytojui TOMUI PERKAUSKUI už sėkmingai 2012-07-12 atliktą prostatos operaciją ir gydymą,taip pat 2014-11-14 iš inksto pašalinus koralinį akmenį.Taip pat esame labai dėkingi gydytojui MARIUI MARKEVIČIUI už begalinę pagalbą,operaciją ir gydymą kito inksto.Tokių šaunių,švelnių,supratingų ir savo darbą gerai ir atsakingai atliekančių gydytojų dar neame sutikę.Linkime visam personalui ,o ypač gydytojams TOMUI IR MARIUI Dievo palaimos,sveikatos,kantrybės tokiame sunkiame Jų darbe.AČIŪ!

Žebrauskai

Sveiki, norime padėkoti Klaipėdos respublikinės ligoninės Pilvo ir edoskopinės chirurgijos kolektyvui, gydytojai Miglei Stakytei, o ypatingai chirurgui Žilvinui Šidlauskui už profesionalią pagalbą ir žmogišką rūpestį gydant mūsų tėvelį Zenoną Žebrauskį. Žebrauskų šeimyna.

Rita

Noriu padekoti Viktorui Jermolajevui uz rankos gydyma…

Rasa B.

Esu labai dėkinga gyd. A. Kasiliauskui už profesionalumą, atsakingumą ir rūpestingumą. Džiaugiuosi, kad esama tokių puikių ir atsidavusių specialistų. Sėkmės Jam ir didelis dėkui.

Simona

Noriu padėkoti gydytojui chirurgui Donatui Černiauskui. Labai malonus ir geras gydytojas, kuriam rūpi pacientas, nors jaunas gydytojas, tačiau savo darbą išmano.. Taip pat likau patenkinta ir personalu – sesutės labai malonios ir rūpestingos. Ši ligoninė viena iš geriausių.

Žąsyčio Vaclovo artimieji

Jūsų ligoninės paslaugomis naudojomės ne pirmą kartą,bet tik besigydant pulmonologiniame skyriuje norisi parašyti padėką šiam puikiam kolektyvui.Nuoširdžiausia padėka gydytojai Nijolei Žarkauskaitei ,kuriai nesvetimas profesionalumas,sąžiningumas,dėmesingumas,nuoširdumas. Ir dar labai dėkojame gyd.urologui Mindaugui Raščiui puikiai atliekančiam savo darbą,priežiūrą ir nuoširdumą.Kartais žmogui užtenka pasakyti gerą žodį ir atrodo jau geriau.Tai gydytojai iš širdies atsidavę savo profesijai.Nuoširdžiausias ačiū ir sėkmės nelengvame Jūsų darbe.

Raimundas

Noriu padėkoti Gerardui Fabijonavičiui ir visam nuostabiam urologinio skyriaus kolektyvui. Per keletą praleistų dienų ligoninėje po operacijos jaučiausi kaip namuose. Gydytojai, seselės ir visas personalas dirba su šypsena, geru žodžiu. Tiesiog greitai praėjo 4 dienos. Ačiū Jums 🙂

Petras Budvytis

Jau daug metų tenka gydytis ligoninės urologiniame skyriuje.Iš širdies dėkoju skyriaus vedėjui Gerardui Fabijonavičiui ,gydytojams Aliui Budrevičui ir Tomui Perkauskui, vyr.slaugytojai Irenai Gailūtei ir visam skyriaus kolektyvui už puikiai atliekamą sunkų ir atsakingą darbą,už dėmesį nuoširdumą užuojautą sergančiam didelis didelis jums AČIŪ iš širdies…Linkiu jums stiprybės kantrybės sveikatos, gražių ir linksmų Kalėdų ,Laimingų Naujųjų metų..Dar kartą AČIŪ kad esate …. Pagarbiai. Petras Budvytis

Paciente S

Noriu padėkoti pačiam nuostabiausiam gyd .A. Lekštučio vadovaujamam vidaus diagnostikos skyriui. dar niekada neteko susidurti su tokia nuostabia atmosfera tarp visu skyriaus darbuotojų. pirmą kartą ligoninėje mačiau taip idealiai sustyguotą komandą. Žaviuosi ne tik gyd. A. Lekštučio kaip gydytojo kompetencija, bet ir vadovo. o visai Jo komandai dėkoju už dėmesį, padrąsinimą, palaikymą, gerą žodį kai buvo sunku. Tiesiog jauti, jog žmogus ne tik atlieka savo darbą, bet atiduoda dalelę savo širdies, tai yra papildomas vaistas pacientui. Gražių švenčių visam Vidaus ligų diagnostikos skyriui ir telaimina Jus visus ir Jūsų šeimas Dievas.

Ala Jurevičienė

Norėčiau padėkoti gydytojui urologui Gražiui Evaldui už puikiai atliktą operaciją bei priežiūrą. Ačiū už sugrąžintą normalų gyvenimą.

Regina Budginienė

2014 m. spalio mėnesį gydžiausi Klaipėdos respublikinėje ligoninėje. Operaciją sėkmingai atliko gydytojas Arvydas Berenis. Ačiū Jums, Gydytojau. Linkiu Jums sėkmės, tvirtų rankų, sveikatos ir žemaitiško tvirtumo.

Aušros Grybinienės dukra

Nuoširdžiausia padėka gydytojui Valdui Bernotui už mano mamytei atliktą sudėtingą ausies operaciją ir nepriekaištingą priežiūrą po jos. Labai malonus, rūpestingas ir puikus gydytojas. Geriausi linkėjimai iš visos širdies.

Andrius Kamennojus

Labai noriu padekoti ligonines ortopedijos-traumatologijos skyriui o ypatingai gydziusiam gydytojui Ignui Riaubai,anesteziologei ir visoms sesutems ir slaugems uz silta bei labai profesionalu gydyma.Labai jums aciu kuo daugiau tokiu zmoniu.

Sesuo Elena

Reiskiu ypatinga dekinguma urologijos skyriaus slaugytojoms ir ju padejejoms uz silta bendravima,zmogiskuma,kruopscia slauga,kantruma,padrasinancia sypsena ju veiduose. Lenkiu galva pries jauna skyriaus gydytoja Mindauga Raščių,kurio atsidavimas savo profesijai,rupestingumas,siltumas,nuosirdus bendravimas,demesys beviltiskai ligonei Stanislavai lydejo iki paskutiniu gyvenimo valandu.Svarbiausia be jokio papildomo atlygio.Tegu Dievas uz toki Jusu geruma Jus ir jusu kolektyva laimina ir lydi visa gyvenima.

Zydrunas A.

Noriu nuosirdziai padekoti Miglei Stakytei uz kirksnies isvarzos operacija,labai gerai viska isaiskino,konsultavo ir operavo,puiki specialiste! taip pat chirurginio skyriaus darbuotojoms uz malonia prieziura.

Jolanta ir Antanas

Esame suzaveti Valdo Bernoto mokejimu bendrauti, empatiskumu, profesionalumu. Toks gydytojas tikras Hipokrato priesaikos siekejo pavyzdys. Buvome isklausyti, isgirsti, suprasti ir gavome pagalba kokios ir tikejomes. Tepadeda Jums Dievas…

Vaclovas

Nuoširdžiai dėkoju urologijos skyriaus personalui ir T. Perkauskui 2013m man operavo puslę du kartus ir jo dėka šiandien esu sveikas. Nuoširdus ačiu jums už man sugražintą sveikatą. Telšiai 2014m.

Vytautas Anuzis

Noriu padekoti daktarui V.Rasevskiui, I.Gailiutei,Med sesutems,Slaugems, uz nepriekaistinga gydima ir prieziura, DIDELIS JUMS ACIU

Irena G

Dėkoju neurologijos skyriaus vedėjai Sigutei Mažonytei už profesionalumą, atidumą, dėmesingumą, supratingumą ir atjautą. Linkiu jai pačiai sveikatos ir ištvermės sunkiame darbe

Algimantas St.

Teko du kartus gydytis Ausų, nosies, gerklės (LOR) ligų skyriuje. Prieš 15 metų ir dabar – balandžio mėn. pabaigoje.Gydytojų atidumas ligoniams prieš operaciją, jų metu ir pooperaciniu laikotarpiu šiame skyriuje ir tradicija, ir neatsiejama profesionalumo dalis. Na, o slauga – jos dėmesingumas, ne mažiau veiksmingas už medikamentus. Aišku, ligoninės yra ne tos įstaigos, kuriose norisi dažnai lankytis. Bet, susiklosčius tokiai būtinybei, jei leistų aplinkybės, vėl rinkčiausi JUS. Ir dar – didelis didelis ačiū gyd. Jūratei Diržauskienei už sugrąžintą lengvumą įkvepiant pavasario žydėjimų kvapus.

Viktorija

Noriu nuoširdžiausiai padėkoti gyd. Ingridai Anužytei už nosies operaciją, kurios taip bijojau. Bet dabar jau galiu pasakyt, kad tokio gydytojo rankose nėra ko bijoti. Profesionali, atsakinga, maloni ir be galo rūpestinga gydytoja. Sėkmės ir kantrybės, kurios ir taip pas šią gydytoją be galo daug… Didelis, didelis ačiū šiai gydytojai!

Eugenija

Nuoširdžiai dėkoju ligoninės priimamojo sk. gyd.Žitai Ševerdovienei už žmogiškumą, profesionalumą.

Zita

Širdingai dėkoju gyd. Aivarui Gudavičiui už rūpestingą gydymą ir tolimesnę sveikatos priežiūrą. Tai komunikabilus ir dėmesingas žmogus.

Liuda

Noriu sirdingai padekoti gyd. Riaubai, kuris mane operavo sausio 6 d., viskas labai gerai jau dirbu ranka sugijo puikiai, gyd. super nuosirdus ir geras specialistas, abi rankas pas ji operavau ir esu laiminga. ACIU

Sonata ir Antanas Palenskiai

Labai norime padėkoti gydytojui urologui Mindaugui Raščiui, tai gydytojas iš didžiosios raidės,kuris be atlygio nieko nesitikėdamas dirba savo darbą dorai, nuoširdžiai, sąžiningai iki galo. Linkime išlikti ir toliau tokiu koks esate. Sveikatos,kantrybės kilniame darbe ir asmeniniame gyvenime.Su pagarba!

Darius

Sveiki, as i respulikine ligonine buvau susidares vaizda kaip i kaimo ambulatorija.Sakau tik del to kad neteko pabuvoti sioje klinikoje ir savaime vengiau.Kazkodel isivaizdavau kad miesto ligonine visa galva auksciau yra BET mano muomone pasikeite kardinaliai svelniai tariant suzavejo paslaugu kokybe, gyditoju saziningumas atsakingumas, aptarnaujancio personalo siltas bendravimas ir noras padeti ligoniukamas.Man teko pildyti pacijanto anketa ar rekumenduotumete is savo artimuju jusu istaiga net nsuabejojau parasydamas is didziosiom raidem TAIP.Ko nepasakyciau apie kitas gydimo istaigas. Nuosirdus aciu, geros kloties Su pagarba.

Birutė

Visam kardiologijos skyriaus personalui, o ypatingai gyd. Metrikienei už laiku suteiktą pagalbą ir nuoširdų gydymą. Visiems stiprybės.

Gražvydas

Labai dekoju Skuodo ligonines chirurgijos skyriaus chirurgui Vytautui Venclauskui ir skyriaus slaugytojoms uz rupestinguma,geruma,nuosirduma ir profesionaluma.

Birute

Visam kardiologijos skyriaus personalui, o ypatingai gyd. Metrikienei už laiku suteiktą pagalbą ir nuoširdų gydymą. Visiems stiprybės.

Grazvydas

Labai dekoju Skuodo ligonines chirurgijos skyriaus chirurgui Vytautui Venclauskui ir skyriaus slaugytojoms uz rupestinguma,geruma,nuosirduma ir profesionaluma.

Violeta Adomaitiene

Noreciau sirdingai padekoti ginekologijos skyriaus vedejei Zinai Daublienei. Uz nuosirduma, supratinguma ir suteikta pagalba bei gera prieziura. ACIU JUMS labai…

Vida Petrauskiene

Labai dėkojam Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyriaus gydytojui V.Jankūnui už labai gerai atliktą ausų korekcijos operaciją mano dukrytei. Labai maloniai aptarnaujantis ir puikus gydytojas. Ačiū Jums!

Rimantė ir Eivyda

Kiekvienas iš mūsų turi trūkumų, tačiau dažnai mums trūksta pasiryžimo pradėti pokyčius. Kitų padrąsinimas bei palankūs rezultatai leidžia tikėti, kad viskas bus gerai. Neseniai kartu su drauge pasidarėme plastines nosies operacijas. Nors susipažinome gulėdamos vienoje palatoje, abi galime pasidalinti pačiais puikiausiais rezultatais. Ir visa tai dėka plastikos chirurgo V. Jankūno bei LOR skyriaus gydytojos J. Diržauskienės, kurie pacientui suteikia ne tik aukščiausios kokybės paslaugas, bet prižiūri, rūpinasi, konsultuoja rūpimais klausimais bei seka gijimo procesą net ir po išrašymo iš ligoninės.

Birute Bartusiene

Didelis aciu uz labai gera prieziura ir nuosirdu gydyma daktarei Zivilei Petrutienei stiprios sveikatos ir energijos gydant mus moteris. Didelis aciu.

Nijolė

Nuoširdžiausia padėka Gydytojui Arvydui Bereniui – tai tikrai Gydytojas iš didžiosios raidės. Jautiesi pakliuvęs į patikimas rūpestingo profesionalo rankas. Taip pat nuoširdžiai dėkoju visoms pilvo ir endoskopinės chirurgijos skyriaus slaugytojoms už jų dorai ir su meile atliekamą darbą. Kuo geriausios sekmės visiems.

Karolina

Noriu labai padėkoti LOR skyrias kolektyvui. Ypatinga padeka daktaru V. Bernotui, džiaugiuosi, kad būtent jis buvo mane operavęs ir gydęs gydytojas. Taip pat labai labai ačiū ten dirbusiom slaugėm. Be galo malonios ir paslaugios, visada besišypsančios ir pasiruošusios pagelbėti. Esant tokioje priežiūroje, rodos net sveiksti greičiau. Laai labai ačiū 🙂

Zenta

Iš visos širdies dėkoju gydytojui Arvydui Bereniui už rūpestingą gydymą, nuoširdų bendravimą, jo dėka aš šiandien vėl galiu džiaugtis gyvenimu.

Grazvydas

Esu labai dekingas Gyd.Dargevicienei uz rupestinguma,prieziura ir profesionaluma.Tokiu daktaru daugiau nesu sutikes,nors beveik visa gyvenima sergu cukriniu diabetu ir jau 10-i metai dializuojuosi.

Albertas Kelmelis

Didžiausia padėka gyd. Mindaugui Raščiui už labai gerą darbo kokybę ir žmogiškumą bendraujant su pacientais.

Arturas

Gydytojas Ruslanas Baltrimavičius punktualus,maloniai bendraujantis,gerai atliekantis savo darba gydytojas urologas .Didelis ACIU !!!

Zydrunas

Sveiki.As gydziausi pilvo ir endoskopines chirurgijos skyriuje.Man atliko operacija.Labai noreciau padekoti visam sio skyriaus personalui ir skyriaus vedejuiN.Kaseliui uz nuostabia prieziura ir gydyma.As esu labai patenkintas sios ligonines ir sio skyriaus gydytoju ir personalo darbu.linkiu jums visokeriopos sekmes.

Birute

Labai dekinga, sk. vedejui M.Zolubui, gyd. N.Zarkauskaitei ir slaugytojom uz S.Jokso gydyma ir slauga. Suzaveta Jusu zmogiskumu ir profesionalumu.

Rima Gydrienė

Gerbiamieji neurochirurginio skyriaus medikai, kiek daug vilčių Jūsų rankose! Jūs ir man grąžinot viltį turėti mama, ji sveiksta ir tai stebūklas! Nuoširdžiausia padėka gydytojui L.Jonušui už jo prfesionalų rūpestingumą. Po kiekvieno pokalbio su gydytoju buvo aišku, kad viskas pas mus bus gerai. Geros ir nuoširdžios slaugytojos Irina, Renata, Ingute padėjo mamai sveikti ir ramino mane, kad būčiau rami dėl jos. lenkiuosi prieš titanišką darbą dirbančias slaugutes.Jų darbštumas, pagarba ligoniui, noras padėti negalėjo būti nepastebėtas. Dėkinga už jūsų kolektyvo darnų darbą, atsidavimą savo profesijai. Būkite sveiki ir laimingi, nes Jūs mūs gyvenime Viltis… Jūsų skyriaus buvusios pacientės Janinos Mišeikienės dukra Rima Gydrienė

Grįžti į pradinį puslapį