Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Atsiliepimai ir padėkos

Atsiliepimai ir padėkos

Dėmesio: pateikiami tekstai neredaguoti. Respublikinė Klaipėdos ligoninė neprisiima atsakomybės už pateiktą atsiliepimų turinį.

A.V.

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui ortopedui traumatologui Zigmui Juzumui už meistriškai atliktą klubo sąnario endoprotezavimo operaciją, už sugrąžintą judėjimo džiaugsmą! Ačiū už Jūsų profesionalumą, požiūrį į pacientą, malonų bendravimą. Sėkmės Jūsų darbe!

2023 01 20

V.

Noriu labai padėkoti visam radiologijos skyriui! 2023-01-12 man buvo atliktas radiologinis žarnyno tyrimas, kurio labai bijojau ir prieš kurį labai jaudinausi. Dėl šio tyrimo vykau iš kito miesto ir labai džiaugiuosi pasirinkusi būtent Klaipėdos Respublikinę ligoninę. Viso personalo profesionalumas įsiminė tikriausiai labai ilgam. Dėkoju labai labai !

2023 01 16

Žaneta

Dėkoju gydytojui traumatologui Sigitui Petrauskui už sudėtingo blauzdikaulio, kulkšnių lūžių kojos operaciją. Nuostabus gydytojas viskas buvo atlikta profesionaliai, aiškiai, konkrečiai. Vyksta pooperacinė eiga sklandi be skausmų, kuriuos teko išgyventi iki operacijos. Dėkoju gydytojui už savo surinkta koją.

Netelpa širdyje dėkingumas šiam jaunam nuostabiam gydytojui. Džiaugiuosi kad būtent pas jus patekau, gydytojau. Dėkui ir kuo didžiausios jums sėkmės jūsų nelengvame darbe.

2023 01 06

R.

Ačiū gydytojui Nerijui Kemekliui už priėmimą, suteiktą pirmąją pagalbą ir atliktus tyrimus. Už išsamią informaciją, nukreipimą, ką toliau daryti. Ačiū priimamajame dirbančioms darbuotojoms už nuoširdumą, paprastumą, jautrumą, išklausymą. Ačiū Audriui Stankui už pagalbą. Buvome pamaloninti jūsų nuostabia komanda ir jautrumu. Jūsų visų buvimas nuteikia viltingai atvykus iš įstaigos, kur darbuotojai neatlieka savo pareigų.

2022 11 18

S. D.

Paskutiniu metu kiek buvau susidūrusi likau nusivylusi medikų požiūriu į pacientą, bet Jūsų Dienos chirurgijos centro darbuotojai parodė, kad gali būti ir kitaip. Prieš operaciją gydytoja Rasa Babičenko viską išsamiai išaiškino kaip kas vyksta, kaip elgtis  po operacijos. Labai nustebino ir tai, kad po operacijos  kitą dieną Jūsų darbuotojai paskambino ir pasiteiravo kaip laikosi pacientas. Noriu padėkoti visai Jūsų komandai. Gero vakaro. 

2022 11 17

N. S.

Nustebau ir norisi nuoširdžiai padėkoti fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriui. Ypatingai Stanislavai Želvienei (Bendrosios praktikos slaugytojai) ir kinezeterapeutei Ingai Stonkienei.

Reabilitacijai rinkdavausi kitas gydymo įstaigas ir kol kas galiu pasakyti, kad Konsultacinėje poliklinikoje veikiantis fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius pranoko mano lūkesčius. Profesionalios darbuotojos Stanislava Želvienė labai atsakingai patardavo, visada atsimindavo mano problemą, procedūras pritaikydavo tam tikra eilės tvarka, kad būtų didesnis efektyvumas. Visada pasiteiraudavo, kaip jaučiuosi šiandien. Toks nuoširdus atsidavimas darbui ir rūpestis žmonėmis. Taip pat jos elegantiška išvaizda ir man suteikdavo pasitempimo jausmą, nes žinodavau, kad Stanislavą ryte į procedūras ateis visada pasipuošusi. Savo reabilitacijos laiką, tiesiog žavėjausi jos asmenybe ir atsidavimu darbui. Sėkmės Jums.

Inga Stonkienė, kinezeterapeutė – visiška savo srities profesionalė. Smagu, kad tokių gerų specialistų turi gydymo įstaiga. Pratimai buvo parinkti konkrečiai mano probleminei vietai. Po kiekvieno susitikimo būdavo išaiškinama, ką kiekvienas pratimas atlieka ir kokią gaunu naudą ir kaip teisingai jį atlikti. Kiekviena sporto minutę išnaudodavo efektyviai, svarbiausia jaučiausi, kad su manimi nori atidirbti iki galo. Po reabilitacijos laiko buvo išaiškinta, kokius pratimus man reikia atlikti kasdien, pateikė informaciją, ką būtina man atlikti. Esu sužavėta, nes ši gydymo įstaiga, su tokiais nuostabiais specialistais – sužavėjo mane. Didžiausios rekomendacijoms visiems, kurie ieško geriausios reabilitacijos vietos.

2022 11 17

A. P.

Laba diena. Šia  savo žinute reiškiu didelę padėką gydytojui-chirurgui Lamiui Bureninui už labai kokybiškai ir profesionaliai atliktą man pilvo išvaržos operaciją. Operacija buvo taip gerai atlikta, kad net tos pačios dienos vakarą aš galėjau vykti į namus. Po operacijos praėjo jau 15 dienų, bet nei vieną kartą aš neturėjau jokio skausmo, jokio diskomforto ir man nereikėjo naudoti jokių medikamentų. Šiuo metu esu pilnai pasveikęs ir galiu normaliai dirbti. Didelis ačiū GYDYTOJUI. Andrejus 51.

2022 11 14

Galina T.

Nuoširdžiai dėkoju gyd./chirurgams Pauliui Vaitekūnui ir Žilvinui Pavilioniui už atliktą operaciją ir gydymą.
Taip pat labai dėkinga visam chirurgijos skyriaus personalui (VĮ RKL Dienos chirurgijos centras, Puodžių 9, Klaipėda) už dėmesingumą, nuoširdumą, rūpestingumą, profesionalumą, atsidavimą savo darbui.
Tai tikrai medikai iš didžiosios raidės.
Linkiu sėkmės Jūsų nelengvame darbe!

2022-10-24

Vaida

Labai noriu dar karta padėkoti gydytojui Ignui Riaubai kuris gražino mane i normalų gyvenimą be skausmo. Man atliko abiejų rankų nykščio sąnario keitimo operacijas. Nuostabus dėmesingas ir nepriekaištingai atliktos operacijos .Ačiū

2022 11 07

Birutė Š.

Po šiokių tokių pėdos lūžio operacijos komplikacijų teko kreiptis į Respublikinės ligoninės skubios pagalbos skyrių. Čia mane priėmė ir porą savaičių konsultavo bei teikė profesionalią pagalbą gydytojas Radmilas Budrikis. Buvau labai maloniai nustebinta. Gydytojas – atidus, mandagus, geranoriškas, puikiai bendraujantis ir profesionaliai atliekantis savo darbą. Šios jo savybės buvo tikresnis vaistas, nei medikamentai. Ačiū, Gydytojau! Jūs vertas didžios pagarbos Žmogus! Taip norisi, kad tokių Gydytojų būtų kuo daugiau!

2022 11 07

Laima A.

Iš visos širdies noriu padėkoti Dienos chirurgijos centro Ginekologijos skyriaus visam personalui ir ypač gydytojai Zinai Daublienei, už atliktas procedūras, nuoširdų rūpinimąsi, dėmesingumą, nuostabų bendravimą.  Nuo pirmo žingsnio Dienos chirurgijos centre pasijunti, kaip geriausiame privačiame apmokame centre.   Didžiausios  sėkmės ir ištvermės Jūsų sunkiame darbe.

2022 11 04

R.K.

Padėka Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriui. Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų ligoninės medikais. Geriausias jų darbo įvertinimas – nuoširdi pacientų padėka.

Nuoširdžiai dėkoju Respublikinės Klaipėdos ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus personalui, ypatingai gydytojai Sandrai Paplauskienei, kineziterapeutams: Audronei Čiužienei, Feliksui Užuotui už suteiktą profesionalę pagalbą.

Jūsų rūpestingumas, atidumas, kantrumas ir profesionalūs patarimai gražino gyvenimo kokybę ir džiaugsmą. Galiu toliau gyventi be skausmų ir su šypsena. Be galo esu Jums dėkinga !

Būkite sveikite ir stiprūs, visam personalui kuo didžiausios sėkmės.

Su pagarba Reda K.

2022 10 20

Grįžti į pradinį puslapį