Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Atsiliepimai ir padėkos

Atsiliepimai ir padėkos

Dėmesio: pateikiami tekstai neredaguoti. Respublikinė Klaipėdos ligoninė neprisiima atsakomybės už pateiktą atsiliepimų turinį.

D.

Nuostabi slaugytoja Dalia Linkevičienė, visuomet pasitinka su šypsena, pasiteirauja apie savijautą, pabendrauja, paklausia ar nereikia pagalbos.

2022 09 26

J.

Negaliu atsigauti kokia esu dėkinga! Labai labai dėkoju priėmimo skyriaus personalui, kad skubiai sureagavo į prašymą greičiau padėti, nes namuose žindomas leliukas ir dar didesnė padėka LOR V. Bernotui ir jo asistentei Justei už sužvejotą žuvies ašaką gerklėje! Ir nešamą juoką bei ramybę. Ooo mai gad! Tikrai rankas nubučiuočiau! Dar kartą AČIŪ!

2022 09 22

V.

Noriu padėkoti kineziterapiautei I.Stonkienei. Tikra profesionalė, mylinti savo darbą. Smagu, kad gydo ne tik kas nurodyta siuntime, bet pastebėjusi kitą problematišką vietą patarė  kaip ją gydyti ( pamokant kaip taisyklingai tai daryti ). Saugokite šią darbuotoją, tikrai retai sutiksi taip darbui atsidavusį žmogų . Pagarba

2022 09 19

J.S.

Nuoširdžiai dėkuoju gyd. Imunologą-alergologą R.Šulskiene.
Labai profesionali,atsakinga,dėmėsinga,tiesiog grąžino man gyvenimo kokybę.Dabar galiu gyventi ir džiaugtis vėl. GYDYTOJA JUS ESATE MAN ATSIUSTA DIEVU!!!! NEISIVAIZDUOJATE KAIP MAN PADEJOTE. Be galo dėkinga jums!!!!

2022 009 12

Vilnietė S. S.

Gerb. miela gydytoja Agne Sakalauskaite,

Ačiū Jums už rūpestingą gydymą ir gerą širdį. Linkiu Jums sveikatos, ištvermės, kantrybės sunkiame gyvenimo kelyje ir būti pavyzdžiu jauniems specialistams.

Nuoširdžiai dėkoju !

2022 08 26

V.M.

Reiškiu pačius nuoširdžiausius padėkos žodžius Gydytojai, visam Neurologijos skyriaus medicinos personalui už profesionalumą, priežiūrą, atjautą. Ne vien vaistai gydo žmogų, bet ir geras žodis, žmogiškumas, jautrumas, kantrybė, rūpestis.

Žemai lenkiu galvą visam nuostabiam personalui.

Sveikatos ir Dievo palaimos Jūsų gyvenimo keliuose.

2022 09 06

A.

Klaipėdos respublikinės ligoninės gydytoją-radiologą L.Granicką vertinu aukščiausiu balu.
Gydytojas  iš pašaukimo.
Aukštos kvalifikacijos,atsakingas,rūpestingas gydytojas.
Ačiū ir sekmės Jūsų sunkiame darbe! 

2022 09 01

J.

Noriu padėkoti Ginekologijos sk gydytojai Irenai Jermolajevienei už nuoširdų darbą, taip pat reabilotologei, sk. gydytojams, slaugytojoms ir jų padėjėjoms, virėjoms už skanų maistą.

Nuoširdus ačiū nuo pacientės Janinos Laureckienės.

2022 08 18

V. J.

Dėkoju ginekologinio skyriaus gydytojai Brigitai Beliajevai už puikiai atliktą operaciją, nuoširdumą, rūpestingumą, profesionalumą, malonų, šiltą bendravimą.

Ačiū slaugytojoms, jų padėjėjoms, sanitarėms už rūpestingumą, priežiūrą, rūpestį.

Dėkoju ir maistą ruošiančioms, jį dalinančioms moterims už skanų maistą, šypseną, nuoširdumą.

2022 08 23

A.S.

Dėkoju visam 3-iojo aukšto Neurologijos skyriaus kolektyvui, vedėjai, vyr. seselei, seselėms, slaugytojoms ir padėjėjoms.

Nuo „pliauskos“ nejudančios atvedėt taip greitai į aktyvumą, pastatėt ant kojų. Neskaičiuojat valandų, minučių ir darbų , nuolat esat šalia, man ypatingai pasisekė Jus turėti.

Didelį šventą darbą dirbate, aš Jums linkiu tik geriausio. Svajonių komanda.

2022 08 09

L.

Lankiausi pas Jūsų 2022-07-24 20.30val / 2022-07-25 13.30val. Su ūmiais simptomais. Nuo įėjimo į ligoninę buvau labai maloniai priimta, ypač noriu padėkoti priemimo skyriaus slaugytojai Gabijai, priėmusėms gydytojams, chirurgam D.Černiauskui ir Ž.Pavilioniui ir visam priemimo skyriaus kolektyvui, už nuostabų rūpestį, švelniai atliktus darbus, gerą nuotaiką ir norėjimą iki galo išsiaiškinti simptomų priežąstį. Labai didelis JUMS ačiū!  Tai tikrai geriausia Klaipėdos ligoninė!

2022 07 25

S.Š.

Gyd. Petrauskienei nuoširdžiai dėkoju Jums iš visos širdies. Linkiu Jums geros nuotaikos, pasisekimo darbe 

😊

DIDELIS AČIŪ !

2022 07 28

Grįžti į pradinį puslapį