Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Klinikinės diagnostikos laboratorija

Klinikinės diagnostikos laboratorija

Apie mus

Nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. laboratorijos persikėlė į naujas specialiai tam pastatytas ir įrengtas patalpas.

Klinikinės diagnostikos laboratorija (KDL) yra VšĮ Klaipėdos Respublikinės ligoninės skyrius teikiantis laboratorinės diagnostikos paslaugas, kurių veikla reglamentuojama SAM, ligoninės direktoriaus įsakymais.

Laboratorijos yra licencijuotos Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos. Atliekamų tyrimų kokybę užtikrina kasdienė vidaus kokybės kontrolė ir dalyvavimas išorinės laboratorijų kokybės vertinimo programose.Mums svarbu užtikrinti kvalifikuotą, kokybišką, atitinkantį gydytojų ir pacientų lūkesčius, kliniškai ir ekonomiškai efektyvų laboratorinių tyrimų atlikimą, diegiant naujas technologijas. Vykdyti ir nuolat gerinti integruotos kokybės vadybos sistemos procesus, atitinkančius laboratorinės medicinos normas, teisės aktus ir tarptautinius standartus.

Laboratorijos siekia įgyvendinti šiuos uždavinius:

 • atitikti tarptautinio standarto ISO 15189 reikalavimus;
 • užtikrinti kompetenciją, konfidencialumą ir saugumą;
 • atnaujinti ir diegti pažangiausias laboratorines technologijas;
 • plėsti laboratorinių tyrimų spektrą;
 • suteikti galimybes darbuotojams kelti kvalifikaciją;
 • didinti laboratorijos darbo efektyvumą;
 • nuolat gerinti kokybės sistemos rezultatyvumą, nustatant ir vertinant kokybės rodiklius;

Klinikinės diagnostikos laboratorija (KDL) apima: bendruosius klinikinius, hematologijos, krešėjimo, biochemijos, imunologinius, imunohematologijos, mikrobiologijos, virusologijos,  infekcinių ligų diagnostikos, iš viso atliekama apie 300 skirtingų laboratorinių tyrimų. Tyrimus atlieka ir konsultavimo paslaugas ligoninės skyriams, padaliniams ir filialams teikia kvalifikuoti darbuotojai.

Pacientams, turintiems gydytojo siuntimą laboratoriniams tyrimams atlikti ir/ar mokamiems tyrimams (be gydytojo siuntimo) kraujas iš venos imamas S. Neries g. 3, 1 aukštas, 106 Procedūrinis kabinetas, darbo laikas I-V  7:45-15 val.

Pastabos:

 • Kraujas gliukozės toleravimo mėginiui imamas darbo dienomis iki 12 val.;
 • Šlapimo, išmatų ėminiai surinkti ir pristatyti įvairiuose indeliuose skirtuose ne laboratorinių mėginių surinkimui, nepriimami, nes laboratorijos darbuotojai negali atsakyti už tyrimų rezultatus;
 • Šlapimo takų akmens cheminės sudėties nustatymo tyrimai priimami 106 kab. (1 aukštas, priešais registratūrą);

Mokami tyrimai atliekami pagal SAM nustatytas kainas ir sumokėjus už tyrimus ligoninės kasoje. Laboratorijose atliekamų tyrimų įkainius galite rasti čia.

Įprastų rutininių tyrimų atsakymai pateikiami tyrimo užsakymo dieną. Gyvybiškai svarbių tyrimų rezultatai pateikiami kaip galima greičiau (iki 1 val.). Skubos tvarka tyrimai atliekami iki 2 val. nuo tyrimo užsakymo laiko e-sistemoje.

Kaip tinkamai pasiruošti tyrimams

Laboratorinių tyrimų rezultatai leidžia ne tik nustatyti ligą, bet ir paskirti tinkamą gydymą. Tyrimo rezultatas priklauso nuo preanalizinio periodo. Todėl labai svarbu ne tik tinkamai atlikti tyrimą, bet ir tinkamai jam pasiruošti. Paciento atmintinę rasite čia.

Klinikinės diagnostikos laboratorija veiklą vykdo šiais adresais:

 • S. Nėries g. 3, Klaipėda, II aukštas. Dirba visą parą. Tel.: (8 46) 41 07 25;
 • Šatrijos g. 3, Skuodas, III aukštas. Tel.: (8 440) 73 52 4;

Laboratorijos medicinos biologai

Galerija

Grįžti į pradinį puslapį