Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Akcija „Geriausia padėka gydytojui – Jūsų šypsena“

Akcija „Geriausia padėka gydytojui – Jūsų šypsena“

Korupcijos prevencijai ir kontrolei ligoninėje skiriamas ypatingas dėmesys. 2014 m. balandžio 14 – 18 dienomis VšĮ Respublikinė Klaipėdos ligoninė dalyvauja nevyriausybinės jaunimo organizacijos „Lietuvos medicinos studentų asociacija“ kartu su „Transparency International“ Lietuvos skyriumi rengiamoje akcijoje „Geriausia padėka  gydytojui – Jūsų šypsena“, kurios tikslas – mažinti  korupcijos mastą gydymo įstaigoje ir didinti pacientų pasitikėjimą gydytojais.

2014 m. balandžio 17 d. VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės konferencijų salėje surengta gydytojų konferencija, kurios metu korupcijos prevencijos ir kontrolės darbo grupės koordinatorė D.Šiaulienė skaitė paskaitą apie korupcijos prevenciją, darbuotojo veiksmus, susidūrus su korupcinio pobūdžio veiksmais, atsakomybę už korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas.

Įstaigos direktorius R.Sakalauskas pasisakė, kad VšĮ Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje korupcija netoleruojama, taip pat, kad įstaigos darbuotojai  teikia sveikatos priežiūros paslaugas nelaukdami papildomo atlyginimo, o neformalūs mokėjimai įžeidžia, žemina gydytojus ir pačią įstaigą. Direktoriaus pavaduotoja medicininiam auditui S. Misikonienė akcentavo, kad darbuotojai bendraudami su pacientais (ar jo artimaisiais) privalo vadovautis medicininės etikos ir deontologijos principais, taip pat privalo vengti frazių, kurios gali sudaryti prielaidą pacientui (ar jo artimiesiems), kad jis yra provokuojamas atsilyginti.

Akcijos metu VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės skyriuose, filialuose, poliklinikose dalinami plakatai, skrajutės skirtos gydytojams ir pacientams, kuriuose platinama informacija, kad kyšininkavimas griauna nuoširdžius paciento ir gydytojo tarpusavio santykius.