Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Atsiliepimai apie tomografijų skyrių

Atsiliepimai apie tomografijų skyrių

Savo kasdieniniame Tomografijų skyriaus darbe orientuojamės ne tik į galutinį rezultatą – kokybišką ir profesionalų bet kurio radiologinio tyrimo atlikimą. Mūsų darbe nepaprastai svarbus ryšys su tyrimą užsakiusiu kolega klinicistu – tyrimo rezultatai jam privalo padėti išspręsti kilusias diagnostines problemas, padėti teisingai pasirinkti tolimesnio gydyto taktiką. Stengiamės nuolat plėsti savo tyrimų spektrą, gerinti atsakymų kokybę, taikomės prie besikeičiančių reikalavimų ir poreikių medicinoje. Nuolatinis tobulėjimas, lankstumas, atgalinio ryšio palaikymas – privalomos savybės skyriaus kolektyvui. Kaip mums tai sekasi, geriausiai atspindi kolegų radiologų, klinikinių specialistų, medicinos srities profesionalų, su kuriais mes bendraujame, atsiliepimai:

“Džiugu, kad Lietuvoje ypač pastaraisiais metais ženkliai gerėja radiologinių tyrimų galimybės ir jų prieinamumas, diegiamos naujos pažangios ir šiuolaikinės technologijos. Pažymėtina tai, kad tokia radiologinių tyrimų plėtra vykdoma ne tik Vilniuje ar Kaune, bet ir Vakarų Lietuvoje. Viena iš šio regiono stambiųjų gydymo įstaigų – Respublikinė Klaipėdos ligoninė yra įkūrusi šiuolaikinius reikalavimus atitinkantį Tomografijų skyrių, kuris stengiasi niekuo nenusileisti Vilniaus ir Kauno Universitetinių ligoninių diagnostikos centrams – čia taip pat dirba patyrę radiologijos specialistai, sėkmingai veikia pirmasis Lietuvoje 3T magnetinio rezonanso tomografijos aparatas, įsteigtas Krūtų diagnostikos centras, veikia kiti padaliniai. Džiugu, kad Lietuvos ar užsienio pacientai  Klaipėdoje gali visą reikalingą, savalaikę ir optimalią radiologinę diagnostinę pagalbą”

Prof. Algidas Basevičius
Lietuvos Radiologų Asociacijos prezidentas
LSMU Radiologijos klinikos vadovas
Europos radiologų asociacijos mokslinių tyrimų komiteto narys


* * *

,,Respublikinės Klaipėdos ligoninės radiologijos padalinys gali pagrįstai didžiuotis atliekamu svarbiu ir reikšmingu darbu Lietuvos gyventojų sveikatinimo srityje. Ši ligoninė turi Lietuvos mastu naujausią aparatūrą, tikslingai ją atnaujina ir papildo. Susipažinus su skyriaus radiologinės aparatūros parku, atliekamomis diagnostinėmis procedūromis, matyti, kad pacientai gauna pilną ir kokybišką radiologinį ištyrimą nuo vaizdinės iki intervencinės diagnostikos įvairiose klinikinėse srityse optimaliais įmanomais terminais. Džiugu, kad personalas išnaudoja šias darbo sąlygas labai plačiame diapazone, diagnozuojant įvairius susirgimus, pritaikant aparatūros galimybes, sudarant specialius dedikuotus protokolus, diegiant naujausias metodikas. Šiuolaikinių vaizdinių tyrimų taikymas reikalauja ne tik aparatūros ir darbuotojų skaičiaus, tačiau ir didelio kolektyvo entuziazmo ir pasišventimo savo specialybei. Jie neapsiriboja standartiniais, įprastais tyrimais, tačiau nuolat tobulinasi, gilina žinias, diegia naujoves, atlieka sudėtingus, ilgai trunkančius bei aukštos kvalifikacijos reikalaujančius tyrimus, kurie duoda gerus rezultatus.
Savo darbu ir rezultatais šis kolektyvas yra tarp geriausių Lietuvos radiologinių tarnybų. Nežiūrint kasdienio darbo, gydytojai ir radiologijos technologai mielai dalinasi savo patirtimi su kolegomis, dalyvauja ir skaito pranešimus respublikinėse bei tarptautinėse konferencijose.
Džiugu, kad Klaipėdoje yra šiuolaikines paslaugas teikiantis radiologinės diagnostikos centras, kuris verčia pasitempti ir kitų gydymo įstaigų kolektyvus.”

Doc. Jūratė Dementavičienė,
VUL Santaros klinikų Radiologijos ir branduolinės medicinos centro vadovė


* * *

,,Respublikinės Klaipėdos ligoninės tomografijų skyriuje šiuo metu yra bene moderniausia radiologinė įranga mūsų šalyje, naudojami patys pažangiausi prostatos vertinimo magnetiniu rezonansu būdai. Vertiname kolegų radiologų aukštą profesionalumą ir nuolatinį siekį tobulėti bei diegti naujausias technologijas, inovacijas į kasdieninį klinikinį darbą. Esame dėkingi  daktarui A Čiuvašovui už tikslius ir tinkamus tyrimų aprašymus.”

Prof. dr. Mindaugas Jievaltas
LSMU urologijos klinikos vadovas
Lietuvos urologų draugijos prezidentas


* * *

,,Visada malonu kreiptis profesionalios pagalbos į Klaipėdos Respublikinės ligoninės Tomografijos skyriaus kolegas dėl galimybės atlikti 3T galvos MRT tyrimą.
Bendraudamas visada patiriu geros atmosferos nuotaiką, geranoriškumą ir supratimą dėl iškylančių diagnostinių problemų neurologijoje.  Kantrybės ir geros nuotaikos!“

Prof. A.Vaitkus,
LSMU, Neurologijos skyriaus vadovas


* * *

Dėkojame magnetinio rezonanso skyriaus kolektyvui už malonų ir konstruktyvų bendradarbiavimą. Greita reakcija, dėmesys kiekvienam pacientui, lankstumas, pozityvumas – šios savybės ne tik pateisina, bet ir viršija tiek mūsų klinikos personalo, tiek į Jūsų skyrių nukreipiamų pacientų lūkesčius.“

Inga Leilionaitė-Žiemelė,
Vakarų regiono Northway medicinos ir chirurgijos centrų vadovė


* * *

,,Vakarų Lietuvos regione turime puikius partnerius – Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tomografijų skyrių. Puiki aparatūra, profesionalūs specialistai, geranoriškas kolektyvas ne vieną kartą gelbėjo, atlikdami magnetinio rezonanso tyrimus, krepšinio rinktinės vasaros stovyklų Palangoje metu. Drąsiai rekomenduojų šią vietą, magnetinio rezonanso tyrimų atlikimui, kolegoms, sportininkams bei pacientams“.

Gyd. V.Trumpickas,
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės gydytojas, Lietuvos krepšinio federacijos vyr.gydytojas, ,,Ortopedijos technika“ ambulatorinės reabilitacijos vadovas.


* * *

,,Norėčiau padėkoti už tokią paslaugą kaip prostatos branduolinio rezonanso tyrimas. Labai daug padeda mano pacientų gydyme. Pacientai labai patenkinti dėl aiškių nurodymų ir profesionalaus, greito atlikimo.
Savo ir savo pacientų vardu norėčiau dar kartą padėkoti.”

Su pagarba
V. Jelisejevas,
Gyd.urologas, Marijampolės ligoninė