Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių tobulinimas

Bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių tobulinimas

Siekiant gerinti bendravimo įgūdžius tarp medicinos personalo ir pacientų bei jų artimųjų, 2015 m. kovo 27 – balandžio 24 d. VšĮ Republikinėje Klaipėdos ligoninėje vyko “Bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių tobulinimo” 2 dalių praktiniai seminarai, skirti ūkio reikalų tvarkytojams, slaugytojų padėjėjams, maisto išdavėjams bei medicinos registratoriams.

Pirmąją seminaro dalį vedė doc. dr. Gražina Šmitienė, Klaipėdos universiteto Socialinės pedagogikos katedros dėstytoja, o anrąją dalį – prof. dr. Ilona Klanienė, Klaipėdos universiteto Socialinės pedagogikos katedros dėstytoja.

 

 

 

 

 

 

 

“Bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių tobulinimas”, doc. dr. Gražina Šmitienė

 

 

 

 

 

 

 

“Bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių tobulinimas”, prof. dr. Ilona Klanienė

Lektorės pateikė daug praktinių vertingų patarimų, kaip efektyviai komunikuoti su pacientais ir jų artimaisiais, nuosekliai supažindino su teorine medžiaga ir dalinosi sukaupta patirtimi. Mokymų metu dalyviai gavo ne tik naudingų žinių, bet ir turėjo galimybę praktiškai išbandyti komunikacijos ir bendradarbiavimo metodus atlikdami įvairias užduotis. Seminaro dalyviai aktyviai įsitraukė į komunikacijos sistemų analizavimą, stiprino savo gebėjimus formuoti tarpusavio santykius tarp pacientų, jų artimųjų ir pagalbinio medicinos personalo, susipažino su verbaline ir neverbaline komunikacija, mokėsi reguliuoti konfliktus darbinėje aplinkoje, sėmėsi naujų idėjų, diskutavo su lektoriais ir dalyviais. Darbuotojai ne tik išmoko įvertinti informaciją, kurią gauna bendraudami su žmonėmis, bet ir mokėsi susidaryti teigiamą pirmąjį įspūdį. Be to, visi sužinojo kokios yra tipinės ir taktinės bendradarbiavimo klaidos bei kaip galima jas ištaisyti.

 

 

 

 

 

 

 

“Bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių tobulinimas” seminaro akimirkos

 

 

 

 

 

 

 

“Bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių tobulinimas” seminaro akimirkos