Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Būrys naujų slaugytojų įsijungė į Respublikinės Klaipėdos ligoninės kolektyvą

Būrys naujų slaugytojų įsijungė į Respublikinės Klaipėdos ligoninės kolektyvą

Daugumai jų – ši gydymo įstaiga yra pirmoji darbo vieta

Puoselėdama gražią tradiciją rugsėjo pradžioje pasveikinti naujai prisijungusius gydytojus, Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje neužmirštami ir slaugytojai. 2020ieji – paskelbti Tarptautiniais slaugytojų ir akušerių metais, todėl dėmesys šiems medicinos darbuotojams – ypatingas.

Nuo sausio pirmosios ligoninės kolektyvą papildė net 38 slaugytojai, iš kurių 22-u baigę studijas, karjeros pradžią pradeda dirbdami Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje.
Sveikindamas į ligoninės kolektyvą įsiliejusias slaugytojas bei įteikdamas kiekvienai baltų rožių puokštę, ligoninės direktorius Darius Steponkus, pasidžiaugė, kad jauni žmonės pirmąja darbo vieta pasirinko būtent šią ligoninę ir palinkėjo drąsiai žengti pasirinktu keliu bei pažadėjo, kad čia dirbantiesiems tikrai yra ir bus gera dirbti, o prireikus, visada sulauks paramos.
„Baltas chalatas ne tik suteikia pasididžiavimo, bet ir įpareigoja. Į jus kryps akys pacientų, kurie lauks pagalbos, supratingumo, o gal ir paguodos. Būkite geraisiais mūsų ligoninės ambasadoriais, padrąsinkite pacientus, o mes pažadame padaryti viską, kad čia jaustumėtės saugiai ir gerai. Tai – mūsų ligoninės stiprybė, esame draugiška ir geranoriška bendruomenė“, – sveikindamas naująsias slaugytojas sakė direktorius Darius Steponkus.

Darbą ligoninėje pradėjusios slaugytojos atvyko po studijų įvairiose šalies švietimo įstaigose. Vienos jų mokslus krimto Klaipėdos Valstybinėje kolegijoje, kitos – Klaipėdos universitete, Kauno kolegijoje ar Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Nemažai slaugytojų atėjo iš kitų gydymo įstaigų. Bendrosios praktikos slaugytojos papildė įvairių ligoninės skyrių tokių, kaip Anesteziologijos ir Operacinės, Neurologijos, Ginekologijos, Kardiologijos, Pulmonologijos alergologijos, Ausų, nosies, gerklės ligų, Plastinės rekonstrukcijos ir krūtų chirurgijos, Urologijos, Nefrologijos ir Priėmimo-skubios pagalbos kolektyvus.

„Labai džiaugiamės, kad jūsų toks gausus būrys šiemet atėjote į mūsų ligoninę. Tikimės, kad nenusivilsite, o kolektyvai, kurie jus priėmė, pateisins jūsų lūkesčius. Noriu palinkėti jums darniai įsilieti į mūsų ligoninės bendruomenę, tapti jos dalimi. Būkite drąsios, kūrybingos, teikite savo idėjas, mes jų tikimės ir laukiame, nes jos padeda atsinaujinti, žengti pirmyn. Jūs esate, kaip gyvybės šaltinis, svarbi mūsų bendruomenės dalis“, – slaugytojas drąsino direktoriaus pavaduotoja slaugai Andželika Zavackienė.

Paklaustos, kodėl pasirinko darbą būtent Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje, dauguma slaugytojų tvirtino, kad ne tik girdėjo daug gerų atsiliepimų apie šią gydymo įstaigą, bet ir pačios, atlikdamos joje praktiką, patyrė iš čia dirbančio personalo draugiškumą ir paramą.

„Labai norėjau įsidarbinti šioje ligoninėje ir nors nelabai tikėjau, bet pavyko. Džiaugiuosi, skyriaus slaugytojos priėmė draugiškai, padeda, padrąsina, pataria, jaučiuosi kolektyvo dalimi ir labiau pasitikinti savimi“, – džiaugsmo neslepia Plastinės rekonstrukcijos ir krūtų chirurgijos skyriuje dirbanti Naina Medviedeva.

Bene daugiausia naujų slaugytojų papildė Priėmimo- skubios pagalbos kolektyvą, kuris ligoninėje išsiskiria kaip itin darnus draugiškas kolektyvas.

„Mūsų skyrius išties – nuostabus. Mes – kaip didelė šeima. Nuo pirmųjų dienų jutau čia dirbančių slaugytojų palaikymą, pagalbą. Mano svajonė išsipildė, tapau ne tik slaugytoja, bet ir įsidarbinau puikioje, jaukioje, modernioje ligoninėje“, – džiaugėsi Rasa Vainutytė Priėmimo- skubios pagalbos bendrosios praktikos slaugytoja.

Visoms slaugytojoms, šiemet papildžiusioms Respublikinės Klaipėdos ligoninės bendruomenę, linkime sėkmės, neprarasti tos, širdyse taip ryškiai žybsinčios, jaunatviškos ugnies, tikėjimo ir malonaus darbo.