Papildomas menu

Registratūra

(8 46) 470 000

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

(8 46) 410 695

Naujienos

Dienos chirurgijos centro akių ligų specialistai įsikūrė naujose patalpose

Dienos chirurgijos centro akių ligų specialistai įsikūrė naujose patalpose

Respublikinės Klaipėdos ligoninės Dienos chirurgijos centro akių ligų gydytojai įsikūrė vienu aukštu aukščiau, t.y. iš antro persikėlė į trečią centro aukštą.
Naujos patalpos – erdvesnės ir patogesnės. Svarbiausia, pasak centro vadovės Svajos Kundrotienės, patekimas pas oftalmologus yra nebe iš Bokštų, o Puodžių gatvės pusės, nuo Santuokos Rūmų. Patekimas pas specialistus – liftu.


„Patekti pas akių ligų gydytojus dabar daug patogiau. Dažniausiai pas oftalmologus atvyksta vyresnio amžiaus pacientai, kuriems lipti laiptais būna sunku. Pakilti į trečią aukštą pacientai dabar gali liftu“, – naujovėmis džiaugėsi centro vadovė Svaja Kundrotienė.


„Didžiuojuosi visu Dienos chirurgijos centro kolektyvu ir sveikinu gydytojus oftalmologus įsikūrusius naujose patalpose. Džiaugiuosi jūsų pasiekimais, laimėjimais ir kad sunkus jūsų darbas vardan žmonių, duoda puikių rezultatų. Sėkmės jums“,- sveikindamas su įkurtuvėmis sakė RKL vadovas Darius Steponkus.


„Slaugos komanda labai svarbi šiame kolektyve, dirba puikiai, kaip šveicariškas laikrodis. Linkiu ir toliau taip dirbti“, – linkėjo direktoriaus pavaduotoja Andželika Zavackienė.


Naujos patalpos ne tik erdvesnės ir patogesnė, čia atsirado ir pirminės apžiūros kabinetas, kuriame pas gydytoją konsultacijai atvykusiam pacientui pirmiausia bus išmatuojamas spaudimas, patikrintas regėjimas, o gauti duomenys iš karto perduoti gydytojui, kuris negaišdamas laiko, tęs kitus būtinus tyrimus.
Dar viena itin medikams patogi naujovė – kiekvienas specialistas turi po atskirą kabinetą, kuriame apžiūri pacientus.


„Anksčiau, dėl kabinetų trūkumo, tekdavo laukti kol vienas gydytojas apžiūrės pacientą ir tik po to kitas galėdavo naudotis įranga. Dabar viskas vyks daug greičiau. Patogiau ir specialistui, ir pacientui. Padaugėjo ir pačių akių ligų gydytojų, nuo šiol centre dirba penki oftalmologai. Įsikūrėme viename erdviame kabinete, galėsime konsultuotis, kartu aptarti sunkesnius atvejus“, – naujomis patalpomis džiaugėsi gydytoja Birutė Zubienė.


Centro vadovė Svaja Kundrotienė pažymėjo, kad akių ligų gydytojai centre aprūpinti modernia aparatūra, kurią naudodami, pasiekia itin kokybiškų tyrimų ir gydymo rezultatų.


Dienos chirurgijos centre įsikūrę akių ligų gydytojai teikia ambulatorines ir Dienos stacionaro paslaugas. Atliekamos: kataraktos, vokų patologijos ir kitos chirurginės operacijos. Oftalmologai taiko geltonosios dėmės patologijos gydymą medikamentinėmis injekcijomis į užpakalinę akies kamerą.