Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Gydytojos  L. L. Valiulienės apdovanojimas

Gydytojos L. L. Valiulienės apdovanojimas

L. L. Valiulienės apdovanojimasMinint šiais metais balandžio 27 d. – profesinę Medicinos darbuotojų dieną, Tuberkuliozės filialo konsultacinės poliklinikos gydytoja pulmonologė Leonija Laima Valiulienė už ilgametį nepriekaištingą darbą, atsakomybę, profesionalumą, reiklumą sau ir kitiems, kruopštumą, pareigingumą, nuoširdumą, apdovanota VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės paauksuotu suvenyriniu medaliu.

Gydytoja L. L. Valiulienė viena iš pirmųjų gydytojų Lietuvoje bei pirma moteris gydytoja Lietuvoje pradėjo atlikti bronchoskopijos tyrimus: pradžioje bendroje nejautroje, o nuo 1993 m. ir vietinėje nejautroje.

Intensyviai dirbanti gydytoja nuolat kėlė profesinę kvalifikaciją, įgijo dvi medicinos praktikos licencijas: gydytojo pulmonologo ir gydytojo radiologo. Visos medikų bendruomenės, o ypač Klaipėdos miesto, vertinama kaip profesionalė, savo profesijos žinovė.

Šiandien kolegos ir daugelis ligonių jaučia pagarbą ir dėkingumą gydytojai už suteiktą kvalifikuotą gydytojo paramą ir žmogišką šilumą.

Gydytojos L. L. Valiulienės apdovanojimas