Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Informacija apie įvykusią mokslinę – praktinę konferenciją „Aktualūs psichiatrijos klausimai“

Informacija apie įvykusią mokslinę – praktinę konferenciją „Aktualūs psichiatrijos klausimai“

Pranešimus skaitė: m. m. d. V. Steiblienė (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos fakultetas, Psichiatrijos klinika) „Šiuolaikinis ilgo veikimo psichotropinių preparatų taikymas gydymui psichiatrijoje“. Pranešime išsamiai analizuotos prolonguotų psichotropinių preparatų taikymo galimybės psichikos ligų gydymui, geresnio bendradarbiavimo tarp psichiatro ir paciento klausimai.

Prof.dr. V. Danilevičiūtė (Vilniaus valstybinis universitetas, Psichiatrijos klinika) savo pranešime „Rezistentiškų depresijų gydymas“ pabrėžė ne tik antidepresantų, bet ir psichoterapinių priemonių taikymo svarbą gydymo metu.

G. Gerulskis (Resp. Vilniaus psichiatrijos ligoninės gydytojas psichiatras) supažindino su transkranijinės magnetinės stimuliacijos taikymo galimybėmis psichiatrijoje.

V. Žalimienė (Respublikinės Klaipėdos ligoninės Psichiatrijos filialo skyriaus vedėja) pasidalino Xepliono taikymo patirtimi ir galimybėmis RKL Psichiatrijos filiale.

A. Slatvickis (Klaipėdos psichikos sveikatos centro vyr.gydytojas) savo pranešime atskleidė ir nagrinėjo pirminės psichikos sveikatos priežiūros problemas ir perspektyvą, bendradarbiavimo tarp stacionaro ir pirminės grandies gydytojų klausimus.