Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadorius Lietuvoje padėkojo Lietuvos medikams

Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadorius Lietuvoje padėkojo Lietuvos medikams

Trečiadienį JAV Ambasadoje Vilniuje vyko renginys, skirtas pagerbti Lietuvos medikus už pasiaukojamą darbą pandemijos metu. Padėkos raštą, skirtą šalies medikams, JAV ambasadorius Robert S. Gilchrist įteikė Lietuvos Sveikatos apsaugos ministrui Arūnui Dulkiui. Ministras padėką perdavė Lietuvos medikams.

„Reiškiu nuoširdžiausią padėką visai medikų bendruomenei už išgelbėtas gyvybes, už išsaugotą viltį. Tik su tokių žmonių pagalba galime sustiprinti sveikatos apsaugos sistemą.Ačiū Jums, medikai!“, – sakė ministras Arūnas Dulkys.

Jungtinių Valstijų ambasados Lietuvoje renginyje dalyvavo šalies gydymo įstaigų medikų bendruomenės atstovai, tarp jų ir Respublikinės Klaipėdos ligoninės medikės: COVID-19 skyriaus vyresnioji slaugytoja Ieva Markauskienė  ir  Vidaus medicininio audito skyriaus vadovė gydytoja Salvinija Misikonienė.

„Labai džiaugiuosi gavusi galimybę sudalyvauti JAV ambasados renginyje, kuriame buvo pagerbti medicinos darbuotojai už pasiaukojantį darbą COVID-19 pandemijos metu. Jaučiausi puikiai, galėdama atstovauti Respublikinę Klaipėdos ligoninę. Ypatingai dėkoju savo personalui už sunkų darbą!“,-  įspūdžiais iš renginio pasidalino vyr. slaugytoja Ieva Markauskienė.

„JAV ambasadoriaus ir mūsų ministro A. Dulkio padėkas grįžusi perdaviau mūsų ligoninės medikams. Džiugu, kad tokios šalys, kaip Jungtinės Valstijos atkreipia dėmesį į mūsų medikų pastangas ir pasiaukojantį darbą kovojant su COVID – 19 virusine infekcija“, – sakė gydytoja Salvinija Misikonienė.

O Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys savo FB paskyroje paragino šalies gyventojus, kurie taip pat norėtų padėkoti medikams, nepamiršti vakcinos.

Tai būtų geriausia padėka !