Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Keičiasi registracijos telefonu tvarka

Keičiasi registracijos telefonu tvarka

Siekiant pažangesnės aptarnavimo kokybės pacientams, nuo šių metų birželio 1d. VšĮ Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje buvo įdiegta vieninga telefonijos registracijos sistema – skambučių valdymo centras. Nuo šiol į visus ligoninės padalinius ir filialus registruotis bus galima bendruoju registratūros numeriu – (8 70) 05 00 11 . Skambučio metu iš operatorės išvardintų temų, galėsite pasirinkti reikiamą paslaugą: užsiregistruoti pas specialistą, atšaukti vizitą, registruotis kompiuterinės tomografijos ar magnetinio rezonanso tyrimams.

Esant užimtiems visiems registratūros darbuotojams, skambinančiuosius sistema automatiškai nukreips į laukiančiųjų eilę, tuo pačiu metu analizuojant skambučių pokalbių trukmę ir skambinančiųjų skaičių. Atsilaisvinus operatoriui, pirmiausiai su juo bus sujungiamas ilgiausiai laukiantis pacientas.

Atskiri padalinių, filialų registratūrų numeriai, kuriais paskambinę taip pat būsite nukreipti į skambučių valdymo centrą, dar galios pusę metų. Vėliau jie jau neveiks, o registracija bus vykdoma tik bendruoju registratūros  numeriu – (8 70) 05 00 11.