Kino vakaras Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje

Rūpindamiesi pacientų turiningu laisvalaikio praleidimu, Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus darbuotojai savaitgalį surengė Šeimos kino vakarą.

Gavus Lietuvos kino centro leidimą, skyriaus pacientams ir jų artimiesiems, buvo parodytas vaidybinis kino filmas „Riešutų duona“.  Tai – 1977 metais režisieriaus Arūno Žebriūno sukurtas filmas, pagal to paties pavadinimo Sauliaus Šaltenio apysaką.

Žiūrovai stebėjo lyrinį, po ironijos kauke paslėptą pasakojimą apie paauglio dvasinės brandos kelią, pirmąją meilę.

Po seanso, tyrumo ir trapios jaunystės prisiminimų sujaudinti pacientai, pasidžiaugė galėję ne tik dar kartą pamatyti lietuvių kino klasikos šedevrą, bet ir žinomus šalies aktorius – Reginą Arbačiauskaitę, Vladą Bagdoną, Gediminą Girdvainį ir kitus.

Užlieję šilti jausmai sujungė žmonių širdis ir rankas.