Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Klaipėdoje vyko tarptautinė konferencija „Slaugos mokslo ir praktikos aktualijos 2019“

Klaipėdoje vyko tarptautinė konferencija „Slaugos mokslo ir praktikos aktualijos 2019“

Birželio 7 d. Klaipėdoje vyko tarptautinė konferencija „Slaugos mokslo ir praktikos aktualijos 2019“, kurią organizavo VšĮ Respublikinė Klaipėdos ligoninė kartu su Klaipėdos universitetu.

Ši konferencija buvo skirta „Slaugytojo ir akušerio 2020 metams“. Konferencijos dalyviai – Europos šalių (Latvijos, Estijos, Jungtinės Karalystės) slaugos akušerių, kineziterapijos ekspertai dalinosi mokslinėmis naujovėmis, idėjomis, vizija, siekiant kelti slaugos profesijos prestižą.

Konferencijos atidaryme sveikinimo žodžius tarė VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės direktorius Romaldas Sakalauskas, pavaduotoja slaugai Andželika Zavackienė, taip pat Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto Socialinio darbo katedros dėstytoja prof. dr. Elvyra Acienė.

Savo pranešimus pristatė bei įžvalgomis apie slaugos aktualijas dalinosi ir svečiai iš Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos – Asmens sveikatos departamento direktorė bei laikinai kanclerės pareigas einanti Odeta Vitkūnienė, Pirminės sveikatos priežiūros ir slaugos skyriaus vyriausiasis specialistas Artūras Šimkus.