Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Klaipėdos regiono medikams įteikti Sveikatos apsaugos ministerijos apdovanojimai

Klaipėdos regiono medikams įteikti Sveikatos apsaugos ministerijos apdovanojimai

Trečiadienį Klaipėdos universiteto mažojoje Auloje Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga apdovanojo Klaipėdos regiono gydymo ir sveikatos priežiūros įstaigų medikus, kurių pastangos padėjo sėkmingai suvaldyti COVID-19 pandemiją.

Padėkojęs už profesionalumą ir atsakomybę, medikams ministras įteikė padėkos raštus ir medalius „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“. Iš viso įteikti 95 medaliai.

Tarp apdovanotųjų – ir būrys Respublikinės Klaipėdos ligoninės medikų.
Specialiai sukurti medaliai įteikti:

direktoriaus pavaduotojui Zigmui Juzumui,
Pulmonologijos alergologijos skyriaus vedėjui Mariui Zolubui, Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus vedėjai Jurgitai Syminienei,
direktoriaus pavaduotojai Andželikai Zavackienei,
Infekcijų kontrolės gydytojai Daivai Sriebalienei ir Ginekologijos skyriaus vyresniajai slaugytojai Kristinai Čeblauskei.

Dėkodamas medikams už jų darbą, Seimo narys Antanas Vinkus teigė, kad padėkos akcijos neprilygsta medikų investuotom pastangom kovoje su virusu, saugant ir gelbstint žmonių gyvybes, tačiau būtent koronavirusas padėjo suprasti kas iš tiesų yra medikas ir privertė daugelį pažvelgti į jį su pagarba.

Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga pabrėžė, kad suvaldyti pandemiją padėjo ne tik profesionalus darbas su pacientais, bet ir medikų teiktos idėjos bei pasiūlymai, jų inicijuotos naujovės.
„Kai pasaulis susidūrė su šiuo nauju virusu, jūs stojote į pirmąsias kovos gretas net iki galo nežinodami, kas yra priešas. Tačiau pasitelkę drąsą, profesionalius įgūdžius ir šaltą protą neleidote virusui įsigalėti ir išgelbėjote daug gyvybių. Jūsų dėka šiandien kitos šalys kalba apie Lietuvos sėkmės istoriją. O mes galime pridurti, kad tai buvo milžiniškų pastangų, nuoširdaus noro padėti ir pavyzdinio komandinio darbo istorija“, – per apdovanojimų ceremoniją kalbėjo A. Veryga.
Medikams ministras linkėjo dabar laiko skirti sau, gerai pailsėti, kad prireikus vėl galėtų stoti į pirmas gretas ir kovoti su virusu.
Prie ministro linkėjimų prisidėjo ir Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos Tarybos pirmininkas, Respublikinės Klaipėdos ligoninės direktorius Darius Steponkus, pažymėdamas, kad laimėtas dar tik mūšis, karą teks laimėti vėliau, nes virusas niekur nedingo. Jis yra.
Medikų ir visuomenės budrumas, atsakingumas ir sąmoningumas padės įveikti COVID-19 virusą.