Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos kanclerės vizitas Dienos Chirurgijos centre

VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės Dienos chirurgijos centre lankėsi ypatinga viešnia – Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos kanclerė Odeta Vitkūnienė.

Vizito metu metu buvo apžiūrėtas Dienos chirurgijos centras, aptarti aktualūs klausimai.

Kanclerė kalbino tuo metu buvusius  pacientus, domėjosi jų nuomone apie Dienos chirurgijos centre teikiamas paslaugas.

Susitikimo rezultatai aptarti su VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės vadovu Romaldu Sakalausku.

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos kanclerė Odeta Vitkūnienė, VšĮ Respublikinės Klaipėdos ligoninės vadovas Romaldas Sakalauskas, Dienos chirurgijos centro vadovė Svaja Kundrotienė, vyresnioji slaugytoja Lina Gedrimė.