Ligoninėje – atsinaujinęs Plastinės rekonstrukcijos ir krūtų chirurgijos skyrius

Šių metų pradžioje duris atvėrusiame naujajame ligoninės korpuse tęsiasi pokyčiai – neseniai čia persikėlė Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos skyrius, kuris nuo šiol vadinsis Plastinės rekonstrukcijos ir krūtų chirurgijos skyriumi. Prie anksčiau skyriuje dirbusių  plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų, skyriaus vedėjo Roko Bagdono bei gydytojo Vytauto Jankūno prisijungė gydytojas onkochirurgas Algirdas Kasiliauskas bei bendrosios chirurgijos gydytoja Miglė Stakytė.

Atsinaujinusiame skyriuje lankėsi kunigas Rimvydas Adomavičius, kuris džiaugėsi, jog VšĮ Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje teikiamos ne tik profesionalios gydymo paslaugos, bet ir prisidedama prie gražesnio Klaipėdos miesto įvaizdžio kūrimo. Dvasininkas negailėjo gražių žodžių ligoninės vadovui Romaldui Sakalauskui, gydytojams, slaugytojams bei visam likusiam ligoninės personalui ir linkėjo didžiulės kantrybės nelengvame darbe.

Plastinės rekonstrukcijos ir krūtų chirurgijos skyriuje lankėsi kunigas R. Adomavičius.
Iš kairės: gydytojas onkochirurgas A. Kasiliauskas, bendrosios chirurgijos gydytoja
M. Stakytė, pavaduotoja slaugai A. Zavackienė, direktorius R. Sakalauskas,
kunigas R. Adomavičius, vyresnioji slaugytoja K. Čeblauskė, skyriaus vedėjas, plastinės
ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas R. Bagdonas.