Papildomas menu

Registratūra

(8 700) 500 11

Darbo dienomis
7.30-15.30 val.

Skubi pagalba

8 46 41 06 95

Naujienos

Ligoninėje – nauja medicininė įranga

Ligoninėje – nauja medicininė įranga

Kaip ir kasmet, siekiant kuo aukštesnės diagnostikos ir gydymo paslaugų kokybės pacientams, kuo palankesnių sąlygų tobulėti ir turėti modernią, saugią, patogią darbo aplinką specialistams, 2017 metais ligoninė modernizavo savo infrastruktūrą, įsigydama naują, šiuolaikišką medicininę įrangą.

Aparatas Gamintojas/
Modelis
Trumpas aprašymas
Priėmimo skyrius
Custo Med/ 
Custo Cardio 110BT
Elektrokardiografas
Visiškai mobilus, medicininė BlueTooth technologija leidžia kompaktišku blokeliu užrašyti paciento kardiogramą ir perduoti bevieliu tinklu į prietaisą tolimesnei analizei.
Defibriliatorius Instramed/ Cardiomax Defibriliatorius
Paciento gaivinimui, sutrikus ar sustojus širdies veiklai. Paruošiamas darbui per 6 sekundes, su integruota baterija. Dėl bifazinės technologijos – didesnė galimybė atgaivinti pacientą, mažiau pažeidžiant širdį.
Paciento būklės stebėjimo monitorius Mindray/ iMEC 15 Paciento būklės stebėjimo monitorius
Paciento gyvybinių funkcijų stebėjimui. Realiu laiku matuoja ir atvaizduoja paciento kardiogramą, deguonies prisotinimą kraujyje, kvėpavimą, kraujo spaudimą ir temperatūrą. Sutrikus paciento būklei apie tai informuoja garsiniu signalu.
Konsultacinė poliklinika Herkaus Manto g. 49. Alergologijos kabinetas
MES Sp.Z.o.o./ Rhinotest 1000 Rinomanometras
Mobilus prietaisas skirtas paciento nosies kvėpavimo takų pralaidumui (srautui ir slėgiui) nustatyti, duomenų apdorojimui ir analizei. Tyrimas reikalingas kvėpavimo funkcijos diagnostikai, tikrinimui po nosies operacijos, alergijos testų ar medikamentų naudojimo efektyvumo įvertinimui.
Operacinė
Urologinis lazeris litotripsijai Lumenis/ Pulse 50H Urologinis lazeris litotripsijai
Mobilus prietaisas skirtas operacijos metu skaldyti visų rūšių ir dydžių akmenis litotripsijoje ir minkštuosiuose audiniuose. Panaudojant didelę energiją per impulsą ir aukštą pasikartojimo dažnį, galima suskaldyti net kiečiausius akmenis.
Įranga artroskopijai

Karl Storz/

 

Įranga artroskopijai
Medicinos prietaisų komplektas, skirtas atlikti artroskopinėms operacijoms (Pvz.: meniskų rezekcijos, kryžminių raiščių rekonstrukcijos, laisvųjų kūnų pašalinimas, kremzlių procedūros ir tt.). Didelės raiškos prietaisai leidžia matyti detalesnį vaizdą sąnario operacijos metu. Įrangą sudaro:
– Aukštos raiškos monitorius
– Aukštos raiškos videokameros galva
– Aukštos raiškos videokameros valdymo sistema
– Šviesos šaltinis
– Šeiverio konsolė
– Šeiverio rankena
– Pompa

Radiologijos skyrius
Rentgeno diagnostinės sistemos Shimadzu/ Sonialvision G4 Rentgeno diagnostinės sistemos
Geriausias savo klasėje rentgeno aparatas. Atliekami aukštos kokybės fluoroskopijos ir radiologijos tyrimai.
Magnetinio rezonanso tomografas Siemens/ Avanto 1,5T Magnetinio rezonanso tomografas
Kompaktiškas prietaisas skirtas minkštiesiems organizmo audiniams atvaizduoti ir jų patologiniams pokyčiams nustatyti. Dėl sumažinto triukšmų lygio pacientas gali jausti komfortabiliau. 1,5 teslos galingumas leidžia pasiekti aukštos kokybės vaizdus.
Pulmunologijos skyrius
Bronchoskopinė sistema Pentax/ Bronchoskopinė sistema
Mobilus prietaisas skirtas endoskopiniams kvėpavimo takų tyrimams. Vaizdo bronchoskopas suteikia galimybes detalesnei paciento apžiūrai. Įrangą sudaro: 
– Vaizdo procesorius su šviesos šaltiniu
– Vaizdo bronchoskopas
– Endoskopinis vežimėlis
– 26“ medicininis monitorius
– Atsiurbėjas
ERBE/
Erbecryo 2
Plaučių kriochirurgijos aparatas
Mobilus prietaisas skirtas darinių staigiam užšaldymui. Pasiekiami žymiai geresni rezultatai, nei naudojant elektrogeneratorius. Atliekant kriobiopsiją padaromi minimalūs pažeidimai tiriamajam audiniui, nuo ko priklauso pakitimo ištyrimas.
Fizioterapijos skyrius
Ultragarsinis terapijos aparatas TUR/ Sontour 701 Ultragarsinis terapijos aparatas
Šiuolaikinis, kompaktiškas, mobilus prietaisas su liečiamuoju ekranu skirtas ultragarsinei terapijai. Pasirenkant vieną iš daugybės programų galima optimaliai pagerinti paciento būklę. Prietaisą galima naudoti skausmo malšinimui, potrauminiams sutrikimams, kraujotakos, odos ir periferinio nervo sutrikimams mažinti.